Vizafogó Panzió étterme Baja

Vizafogó Panzió étterme BajaVizafogó Panzió étterme Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Vizafogó Panzió étterme Baja vélemények

Átlagos 2016. szeptember 8.a párjával járt itt
A fatányérost és a halászlevet próbáltam ki, a halászlé 10-ből 7-es kicsit híg a leve de sok halat adnak. Fatányérost minden évben eszek, de idén csalódnom kellett. Egyrészt kivették belőle a baconbe tekert csirkemájat, a szalonnának pedig valami hypó szerű mellékíze volt és alig volt átsütve.
2017. március 21.gyerekekkel járt itt
Az Ittjártam honlapjáról kerestem egy éttermet, ahol a híres halászlevet
megkóstolhatjuk. családommal jártam itt. Könnyen megtaláltuk. Sokan voltunk, nem volt asztalfoglalásunk, de így is sikerült asztalt kapnunk. Nagyon gyors a kiszolgálás. A halászlé isteni volt, körbekóstoltuk. A második fogást Én már meg sem bírtam enni, de gyorsan becsomagolják.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. március 3., kollégákkal járt itt
Baján töltött néhány nap során meg akartam kóstolni az igazi bajai halászlevet, így csak és kimondottan emiatt tértem be. A kiszolgálás teljesen átlagos volt, amin csak az javított kissé, hogy az étkezés végén a pincér odajött érdeklődni, mennyire ízlett az étel, ezzel oldva kissé a komorabb munkavégzését, ott szimpatikussá vált a történet.
2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Korábbi barátokkal eltöltött élményekre alapozva, családommal is betértem erre a helyre. Sajnos a zord időjárás végett, a teraszt és a part menti asztalokat nem tudtunk igénybe venni. Az ízek felfrissítése érdekében ismét Bajai halászlét kértem házi metélttel. Bőséges adagot kaptunk mind a halászléből és a halszeletekből is.
2013. augusztus 17.egyedül járt itt
Az étterem első ránézésre egy nem túl előnyös részén található a szigetnek, viszont ez megtévesztő. Aki ismeri a helyet tudja, hogy végtelenül egyszerű megtalálni, átutazóban lévő vendégek számára viszont már nem, hacsak nem a Duna túloldaláról keresik. Ugyan ez hátránynak tűnhet, mégsem az.
Kiváló 2019. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Kiváló konyha, csodaszép helyen van, kedves személyzet, a sok vendég ellenére gyors kiszolgálás, és valóban minőségi halakat szolgáltak fel. Szinte mindegyik ételből lehetett gyerekadagot kérni, nemcsak a szokásos halrudacska-rántott hús volt. Nagyon szuper a játszótér, és kérés nélkül adtak rajzolni valót a nagyobb gyerekeknek. Normális etetőszék volt, kényelmesen elfértünk az asztalnál.
Kiváló 2019. július 17.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezetben, vízre néző asztaloknál lehet étkezni, rossz idő esetén pedig az üvegezett teraszról lehet gyönyörködni a Sugovicában. Hangulatos, igényes asztalokkal, dekorációval. A felszolgálók nagyon kedvesek, tisztelettudóak, még is közvetlenek,barátságosak. Az ételek nagyon finomak,gyönyörű tálalással. Már többször jártunk itt, és még fogunk is, az biztos.
Kiváló 2018. június 16.a párjával járt itt
Hamár Baja, akkor halászlé. Három napos bajai kirándulásunkon két alkalommal ettünk itt és kétszer halászlevet. Nagyon hangulatos hely,
kedves, udvarias, humoros pincér szolgált ki. Olyan nagy adagot szolgálnak fel, hogy második fogást, akkár desszertet már nem kívántunk.
Vizafogó Panzió étterme Baja - Étel/italVizafogó Panzió étterme Baja - Külső képVizafogó Panzió étterme Baja - Külső kép
Kiváló 2018. január 7.egyedül járt itt
Udvarias,gyors kiszolgálás,az étel finom,az adag megfelelő.Szép,tiszta környezet,a legszebb kilátással.Baján a legjobb étterem.
Vizafogó Panzió étterme Baja - Étel/ital
Kiváló 2017. november 5.a párjával járt itt
Ez év augusztusában es oktoberben töltöttünk néhány napot Baján. Minden nap örömmel mentünk a Vizafogoba vacsorázni es nem csalodtunk egyszer sem! Figyelmes, jokedvü kiszolgálás, nagyom finom es böséges adagok! Elég nagy választék, kiváló ár-érték-arány. Nyáron külön élvezet a táj, az étterem fekvése nagyon jó.
Remélhetöleg megmarad ez a jo szinvonal a jövöben is!