Platán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár

4,2
a 28 balatonföldvári étterem közül
étterem
Platán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár
Platán Étterem Balatonföldvár BalatonföldvárPlatán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
Kedvező ajánlat
Hotel Anna Villa Balatonföldvár
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Platán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár vélemények

Kiváló 2016. november 18.családjával járt itt
Nem volt más nyitva a környéken, illetve ami nyitva volt horror áron működött és a félreértelmezett halloween jegyében tököt tökkel kínáltak. Mi csak ebédelni szerettünk volna, menüs helyet kerestünk, mert pénztárcabarát és időtakarékos. Meg voltunk elégedve az árral, a minőséggel.
Átlagos 2016. szeptember 7.a párjával járt itt
Szépen felújított étterem múltidéző ételekkel. Lehetne a cím. Szállásadónk javasolta, azért ültünk be. Kicsit megbántuk. A személyzet kedves, az étel elég hamar kijött, de nemigazán sikerült eltalálni, hogy az étlapon is az legyen, amit kihoztak. A sültkrumpli és a husok némelyike sem volt igazán toppon.
Kiváló 2016. május 13.a párjával járt itt
2005ben találtam a helyet, azóta minden évben meglátogattuk. Családias, barátságos, hagyományos ételek, nagy adagok, vendégszeretet, esetek többségében rengetegen vannak, de akkor is gördülékeny a kiszolgálás. Már kétszer is töltöttünk itt szilvesztert, akkor is rengetegen voltak. . .
Szörnyű 2015. október 26.a párjával járt itt
egy balatoni nap zárásaként,haza felé jövet megéheztünk. kívülről a hely barátságosnak tűnt. a pincér kedves volt,bár nem túl tájékozott. a rendelés felvétele sem volt túl gyors. az italra is sokat kellett várni. azt hiszem akkor kellett volna tovább állnunk,de már éhesek voltunk. én köretként zöld salátát kértem.
Gyenge 2014. szeptember 24.a párjával járt itt
Tényleg hiba itt enni. Sajnos a szakács szerintem valamilyen TSZ menzán tanult főzni. Botrányos a fáradt olajban készült mirelit sült krumpli. A vendéglátás legnagyobb szégyene a mirelit krumpli. Ha ilyet szeretnék enni, akkor otthon maradok inkább és csinálok magamnak. Szerintem a szakács nagyon gáz.
Szörnyű 2014. augusztus 17.a párjával járt itt
Évek óta többször is megfordulunk Földváron nyaranta, de ez volt az első alkalom, hogy bemerészkedtünk ebbe az étterembe. A személyzet udvarias, kedves, bár a kiszolgálás lassú, akadozó. A legegyszerűbb ételeket sem sikerült jól elkészíteni. Vegetárinus tál: íztelen, nyers rántott karfiol, íztelen rántott gomba, ehető sajt.
Kiváló 2014. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Személyzet udvarias, nagy étel adagok. Ár éték arányban kiváló. Sok fele jártunk a Balaton déli partján, de itt éreztem egyedül, hogy nem akarják lehúzni a vendéget. Külön dicséretes a gyerek menü és a játék sarok. Minket már nem érintett, de sok kis gyerekes csalàdnak meg könnyitette az életét az etető szék.
Kiváló 2014. július 25.a párjával járt itt
Nyaralásunk alatt 3szor ebédeltünk ott. Néha volt egy kis kavarodás,de engem ez annyira nem szokott zavarni,mert mondjuk azért elég nehéz lehet teltház esetén mindent megjegyezni,szerintem aranyosak voltak. Amúgy engem az étel minősége jobban szokott érdekelni,és az kiváló volt,forrón tálalva,hatalmas adagok,iszonyatosan finom volt. Csak ajánlani tudom!
Gyenge 2014. július 3.gyerekekkel járt itt
Én nem tudom mások, hogy vannak vele, de szerintem ez az étterem eléggé gyenge - nem osztom a korábbi véleményeket. A felszolgálás/kiszolgálás minősége kritikán aluli. A (fiatal) pincérek elfelejtik, hogy mit rendeltél, a felszolgálás módját sem tudják. Az ételek a tipikus magyar módi: hatalmas adag, viszont megkérdőjelezhető minőség.
Kiváló 2014. június 8.gyerekekkel járt itt
2004 óta járunk Balatonföldvárra nyaralni Tatabányáról. Ott tartózkodásunk alatt minden évben többször felkerestük az éttermet. Hol kettesben, hol a családdal kiegészítve akár 7-8 fővel. A 2013-as évet kivéve, mindig jó tapasztalatunk volt. Az ételek bőségesek, finomak, a felszolgálók figyelmesek, gyorsak, udvariasak.