Halászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred
Halászkert Étterem BalatonfüredHalászkert Étterem Balatonfüred
Halászkert Étterem BalatonfüredHalászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüreden, a megújult reformkori városrészben, a 71-es balatoni főút és a Zákonyi Ferenc sétány kereszteződésénél található a település egyik legrégebbi, legpatinásabb étterme. A Halászkert az 1940-es években már nagy népszerűségnek örvendett a halételeket kedvelők körében.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Halászkert Étterem Balatonfüred vélemények

Kiváló 2014. augusztus 2.barátokkal járt itt
Igényes környezet, finom ételek, mindig van valami különleges a konyhafőnök ajánlatai között, kedves, gyors kiszolgálás.
2014. május 27.a párjával járt itt
A feleségemmel gyakran járunk le Balatonra, és ilyenkor több étterembe is betérünk. Többször voltunk már itt. A kiszolgálás remek és szakszerű, a pincérek nagyon kedvesek az étterem nagyon hangulatos. Az adag nem túl nagy, de arra épp elég, hogy jól lakjon az ember. Aki elmegy Füredre, annak mindenképpen érdemes ide betérni. Mivel a parton fekszik, a kilátás sem utolsó.
Kiváló 2014. május 3.a párjával járt itt
Több éve visszajárunk ide, ha Füredre tévedünk, és a színvonal még mindig változatlanul kifogástalan! Ketten ettünk, mindketten levest és másodikat is, nagy pohár limonádé, kávé és nem vágott agyon a végösszeg. A minőség megéri az árát. Nagyon szeretem ezt a helyet, az ételekben még sosem csalódtam, a kiszolgálás udvarias, gyors, figyelmes.
Kiváló 2014. április 27.gyerekekkel járt itt
Egy esős áprilisi estén érkeztünk az étterembe, célzottan, mivel már jártunk itt és akkor is jó "szájízzel" távoztunk. Most sem történt ez másképp. A kiszolgálás tökéletes volt és gyors, a pincér igazán kedves és figyelmes. Hamar megkaptuk a kért ételeket, amik most is nagyon finomak és bőségesek voltak, főleg a Halászlé. Csak ajánlani tudom mindenkinek, mi is biztosan visszatérünk még!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 24.barátokkal járt itt
Jó kis hely! A kiszolgálás kifogástalan volt, az ételek finomak és a környezet is szép. A szósszal nem voltam csak elégedett, de ez is csak az én ízlésemre róható. Párom nehezen választott az étlapról (mindenhol harcsapaprikást keresett volna), de amit ajánlott neki a felszolgáló az sem okozott csalódást. Mind a négyen elégedetten és jóllakottan távoztunk :)
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. november 26.a párjával járt itt
A Halászkert Étterem Füred nagy hírű éttermei közé tartozik. Helyi lakosként láttam tündöklését, ami már régen volt. . Legutóbb 2013 júliusában voltunk párommal az étteremben. Ha talál az ember parkolóhelyet, akkor nincs nagy gond a megközelítéssel, hiszen Füred frekventált helyén majdnem a parton található.
Kiváló 2013. november 21.barátokkal járt itt
Nos sok komment nincs hozzá, a kiszolgálás szuper volt, nagyon jó felszolgálót fogtunk ki bárcsak mindenhol ilyen emberek dolgoznának, segítőkész rendes pali volt a srác a nevére sajna már nem emlékszem de az étel amit ajánlott (személyes kedvence: marha szeletek . . . juhtúrós galuskával. tökéletes választás köszönöm neki nagyon finom volt).
Halászkert Étterem Balatonfüred - Egyéb
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Minden évben leutazunk Balatonfüredre hosszú hétvégére. Ilyenkor ebédelni szoktunk a Halászkert étteremben. Mindig találunk az ízlésünknek megfelelő étel. A férjem nagyon szereti a bográcsgulyást, amelynek az íze mellett a tálalási is kiváló. A kiszolgálás kiváló, a pincérek udvariasak és gyorsak.
Kiváló 2013. szeptember 24. járt itt
Ha ara tévedek ,mindig betévedek oda:D Isteni hal ételek vannak a kínálatukba :)Bár csúcs időben érdemes előre foglalni helyet mert igen csak felkapott hely. Nagyon hangulatos főleg a kinti rész :) Amikor betévedek sosem hagyom ki a halászlevet egyszerűen isteni, majdnem annyira jó mint amit anyukám szokott csinálni :D Hát hiába az ember szíve mindig haza húz:D Érdemes
Kiváló 2013. szeptember 10.a párjával járt itt
Párommal évfordulónk alkalmából választottuk ezt a csodás éttermet augusztusban.
A gyönyörű kert helységben foglaltunk helyet, ahol egyből 2 felszolgáló is a rendelkezésünkre állt, még úgy is, hogy szinte "telt ház" volt.
Az ételek isteni finomak voltak. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.
Halászkert Étterem Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredZákonyi utca 3.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-V
magyar, nemzetközi