Halászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred
Halászkert Étterem BalatonfüredHalászkert Étterem Balatonfüred
Halászkert Étterem BalatonfüredHalászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüreden, a megújult reformkori városrészben, a 71-es balatoni főút és a Zákonyi Ferenc sétány kereszteződésénél található a település egyik legrégebbi, legpatinásabb étterme. A Halászkert az 1940-es években már nagy népszerűségnek örvendett a halételeket kedvelők körében.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Halászkert Étterem Balatonfüred vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
Kiváló 2013. június 12.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt a feleségemmel, és mindig elégedetten és jóllakottan távoztunk egy finom halas ebéd vagy vacsora után. Csak a halételek minőségéről tudok beszámolni, mert csak azokat kóstoltuk, kifejezetten ezért mentünk, kedvencem a harcsafilés halászlé belsőséggel.
Kiváló 2013. június 8.a párjával járt itt
Az étterem nagyon jó helyen van, a sétáló utcáról hamar kiszúrtuk. Hangulatos hely, szép a környezete. A pincérek nagyon kedvesek és barátságosak voltak velünk és gyors volt a kiszolgálás. Lisztérzékeny vagyok, de ez nekik abszolút nem okozott problémát, az étlapon sok olyan étel szerepelt amiből választhattam.
Kiváló 2013. május 14.családjával járt itt
Egy nyaralás alkalmával látogattam el az étterembe, ahol különösen pozitív élmények értek. A hely minden este teltházas volt, ezért is csábított engem is magához. A fogyasztott ételek nagyon kellemesek voltak, a felszolgálók hozzá illő borokat ajánlottak, amikkel maximálisan meg voltam elégedve.
Halászkert Étterem Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredZákonyi utca 3.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-V
magyar, nemzetközi