Halászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred
Halászkert Étterem BalatonfüredHalászkert Étterem Balatonfüred
Halászkert Étterem BalatonfüredHalászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüreden, a megújult reformkori városrészben, a 71-es balatoni főút és a Zákonyi Ferenc sétány kereszteződésénél található a település egyik legrégebbi, legpatinásabb étterme. A Halászkert az 1940-es években már nagy népszerűségnek örvendett a halételeket kedvelők körében.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
2025.01.03-ig
Füred Centrum Panzió Balatonfüred
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred vélemények

Átlagos 2016. augusztus 8.családjával járt itt
Az étterem tényleg olyan mint egy közétkezde, csak sokkal drágább árakon. Bár a pincér, aki kiszolgált készséges udvarias volt, az étel amit kihozott kis adag volt, és nem túl ízletes, az ár ehhez képest magas volt. A grillezett harcsafilé amit én ettem szinte nem is látszódott a tányéromon olyan kicsi volt. Kis étkűeknek, fogyókúrázóknak tudnám a tudnám ajánlani az éttermet.
Átlagos 2016. július 16.a párjával járt itt
Ez egy nagyobb hely, sok vendéggel, emiatt egy kicsit futószalag érzése van az embernek. A szabad asztalt gyakorlatilag vadászni kell, mert az érkező vendégek lecsapnak rá. A pincérek ebben nem nagyon segítenek, mivel eléggé el vannak foglalva egyéb dolgokkal. A kiszolgálás egyébként is elég szedett-vedett, nem ugyanaz a pincér szolgál ki az egész étkezés alatt.
Gyenge 2016. május 1.családjával járt itt
Először értékelném az Én ételemet. Pontyfilét kértem tejfölös gombamártással és túrós csuszával. Amit kaptam:Pontyfilé gombás-paprikás tésztával. Ugyanis a túró az lemaradt. Mennyiségileg? Hát jól nem laktam. A párom és a lányom Grill tálat ettek 2főre,ezzel sem lehetett volna messzire menni maximum a túloldalra egy másik étterembe.
Ezüst fokozatú értékelőLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
2015. december 13.barátokkal járt itt
Egy normális hangulatú, szép és tiszta étterem Füreden, ami mindig nyitva van. A személyzet udvarias és készséges. Az étel és italválaszték bőséges, az ételek esetében ez sajnos negatívum. A felszolgált fogások átlagosak, magyarosak, de korrekt minőségűek. A borok egész jók, a kávé is finom.
Halászkert Étterem Balatonfüred - Étel/italHalászkert Étterem Balatonfüred - Étel/italHalászkert Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 28.családjával járt itt
Többször megfordulunk itt a nyár folyamán, eddig mèg sosem csalódtunk. A kiszolgálás, az ètelek, a hangulatos terasz, mind mind 5 csillagot èrdeMel.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. szeptember 2.családjával járt itt
Balatonfüredi kedvenc éttermünk,húgom aki nincs oda a halételért mindig jó ízűen fogyaszt. A kert helységben ültünk le,hála a napernyőknek kellemes volt a 37 fok ellenére. Remek fogasfilét kértünk chardonnay mártással. Pincérünk mosolygós,jó kis zenit bort ajánlott a Figula pincészettől.
Halászkert Étterem Balatonfüred - Étel/italHalászkert Étterem Balatonfüred - Étel/italHalászkert Étterem Balatonfüred - Külső képHalászkert Étterem Balatonfüred - Étel/ital
2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Az éttermet már sokszor meglátogattuk korábban. Idén egy igen meleg szerdai kora délután mentünk le nyaralónkhoz augusztusban. A hűtő üres így első utunk az étterembe vezetett egy estebéd céljából. A hőmérséklet szinte elviselhetetlenül magas (36 fok árnyékban), de az éhség nagy úr.
Kiváló 2015. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételeket ettünk.Az adagok is bőségesek voltak.A kiszolgálásról nem is beszélve.Ha Füreden nyaralunk, akkor csak is a Halászkert étteremben eszünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. július 26.barátokkal járt itt
1 napra érkeztünk és amugy mindig ide jövünk enni szerintem ez a legjobb étterem itt pedig kiprobaltunk mást is de ez vált be ,mindig van hely kedves gyors a kiszolgálás jó az étlap és végre gondolnak az ellergiasokra is igy már az etlepon latod miben van mondjuk gluten vagy tej eldugva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2015. június 28.családjával járt itt
A borfesztivál alkalmából voltam családommal Balatonfüreden, és a vasárnapi ebédet itt fogyasztottuk el . Az ételek nagyon ízletesek, finomak voltak , és hamar az asztalunkra kerültek . A pincér nagyon készséges volt. Rengeteg pincér leste a vendégek óhaját . Ilyen helyen nagyon szívesen ebédelek máskor is .
Halászkert Étterem Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredZákonyi utca 3.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-V
magyar, nemzetközi