Halászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred
Halászkert Étterem BalatonfüredHalászkert Étterem Balatonfüred
Halászkert Étterem BalatonfüredHalászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüreden, a megújult reformkori városrészben, a 71-es balatoni főút és a Zákonyi Ferenc sétány kereszteződésénél található a település egyik legrégebbi, legpatinásabb étterme. A Halászkert az 1940-es években már nagy népszerűségnek örvendett a halételeket kedvelők körében.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Halászkert Étterem Balatonfüred vélemények

Gyenge 2019. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Egy régi nagy nevű étterem, tulajdonos váltást után. Kívülről retro. Parkolás katasztrofális, ha étkezést követően maradni akarsz 500Ft/óra, a környék parkolóiban olcsóbban is megúszhatod! A terasz fele dohányzó, a másik fele nem, de nem fogsz füst mentes sarkot találni. aki szeret hamutálban étkezni , annak kiváló.
Kiváló 2013. július 4. járt itt
"Minden foglalkozás művészetnek tekinthető, ha elegendő szenvedéllyel végzik. És mindig kihívást jelent, ha az ember művészete egyben megélhetésének forrása is. ":-)
Az étterem gyönyörű, a dolgozók kedvesek,türelmesek és mosolygósak(remélem mind! ), a főnök pedig egy fáradhatatlan,vérbeli vendéglátós.
Kiváló 2013. május 14.családjával járt itt
Egy nyaralás alkalmával látogattam el az étterembe, ahol különösen pozitív élmények értek. A hely minden este teltházas volt, ezért is csábított engem is magához. A fogyasztott ételek nagyon kellemesek voltak, a felszolgálók hozzá illő borokat ajánlottak, amikkel maximálisan meg voltam elégedve.
2018. június 11.barátokkal járt itt
Hárman ebédeltünk, egyikünk menüt, az egy közepes menzakaja minőség volt, viszont olcsó. Nagy baj végül is ezzel nincs, hát menü és nem más. Ketten az étlapról választottunk, marhapörköltöt és gombapaprikást. Mindkettő kiválóan elkészítve, ízletes és nagyon bőséges adag, ez kellemes meglepetés volt.
Kiváló 2017. augusztus 21.családjával járt itt
Délutáni csúcs időben érkeztünk, kint állt a sor, de hamar kaptunk asztalt.
Kedves, kulturált pincérek, nagyon finom ételek!
a fizető pincér is megkérdezte, hogy ízlettek az ételek.
Biztos, ha Füreden járunk, újra betérünk!
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Télen nyáron nagyon kellemes környezetű hely,udvarias,figyelmes pincérek.Mindig finomat ettünk itt,sosem volt melléfogás.A szarvasragu levesük a kedvencem,de a pálinkáik is nagyon finomak.Kutyabarát hely,azonnal van friss víz a kutyusnak.Mindenkinek csak ajánlani tudom,az árak nincsenek elszállva.
Átlagos 2016. augusztus 8.családjával járt itt
Az étterem tényleg olyan mint egy közétkezde, csak sokkal drágább árakon. Bár a pincér, aki kiszolgált készséges udvarias volt, az étel amit kihozott kis adag volt, és nem túl ízletes, az ár ehhez képest magas volt. A grillezett harcsafilé amit én ettem szinte nem is látszódott a tányéromon olyan kicsi volt. Kis étkűeknek, fogyókúrázóknak tudnám a tudnám ajánlani az éttermet.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. szeptember 2.családjával járt itt
Balatonfüredi kedvenc éttermünk,húgom aki nincs oda a halételért mindig jó ízűen fogyaszt. A kert helységben ültünk le,hála a napernyőknek kellemes volt a 37 fok ellenére. Remek fogasfilét kértünk chardonnay mártással. Pincérünk mosolygós,jó kis zenit bort ajánlott a Figula pincészettől.
Halászkert Étterem Balatonfüred - Étel/italHalászkert Étterem Balatonfüred - Étel/italHalászkert Étterem Balatonfüred - Külső képHalászkert Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Gyenge 2015. március 9.a párjával járt itt
2014 augusztusban voltunk itt először és azt hiszem utoljára is. Hogy mitől nagy hírű ez az étterem azt nem tudom és azt sem, hogyan kerülhet a második helyre itt. A kerthelyiség nagyon kellemes ez tény, de talán itt be is tudom fejezni a pozitívumokat! A pincérek csak lassan találtak oda hozzánk, pedig érkezésünkkor köszöntünk is.
Szörnyű 2015. március 7., kollégákkal járt itt
2014 nyarán, júniusban és augusztusban is próbálkoztunk a nagyhírű füredi étteremmel. A kerthelyiség tényleg kellemes, a pincérek is gyorsan és udvariasan hozták a halászlét. Igaz, hidegen. Mégis megkóstoltuk, és elképedtünk, egy halászlé kockából készült híg lé volt, némi haldarabokkal. Visszaküldtük.
Halászkert Étterem Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredZákonyi utca 3.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-V
magyar, nemzetközi