8638 Balatonlelle, Kishegy-telep, Panoráma utca

Szállások Balatonlelle városában
Wellness csomagok Balatonlelle városában

Majthényi Présház Borozó Balatonlelle vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Párommal ültünk be ebédelni. A teraszról lélegzetelállítóan gyönyörű a panoráma! Ezzel viszont kb vége is a minőségi dolgoknak sajnos. Kifejezetten gyenge az étel,melegített, pedig lehetne friss is. Átlagos kiszolgálás. Nyilván a látvány sok pénzt megér, de ha jót akar valaki enni, véletlenül se hozzájuk menjen...Kifejezetten turistáknak való.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Szörnyű ételek, ízetlen és valószínűleg nem volt friss sem! ! ! ! ! a 4 ételből 3 szinte ehetetlen , menzán jobbat lehet enni. Valószínűleg családi vállalkozás lehet és a szakács családtag, mert csodával határos hogy ilyen ételeket egyáltalán ki mernek tenni a vendég elé. Nagyon nagy kár egy ilyen csodálatos helyen levő étteremért! Alig volt egyébként pár vendég.
Cegléd
Gyöngyös

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Balatonlellei egy hetes családi nyaralásunk során egy nap volt, amikor az idő hűvösebbre fordult, ezért a környékre indultunk kirándulni, felmentünk a Kis-hegyre. A kis kápolna után leparkoltunk, szétnéztünk, sétáltunk a hegyen, ekkor még nem nyitott ki a Présház. Az eredetileg tervezett és meghirdetett nyitáshoz képest is csúszásban volt a személyzet, így mire a kapukat megnyitották, addigra már kb.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2.
családdal barátokkal voltunk 19-en....ételek gyorsan és egyszerre jöttek...ételek jók adag megfelelő talán csak a bárány ragu leves volt "kicsit gyenge" .... kacsamáj kimondottan finom volt....és mióta nem voltunk fel lett újítva a terasz ami nagyon jót tett a helynek ...

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
. . . . . hogy ő ilyet nem tud. A világ egyik legszebb helyén,az egyik legaranyosabb pincérrel (Gábor),az egyik legjobb étel,amit utoljára evett,nem a makettezős,művészkedős,hanem,bőséges,nagyon finom,jó hangulatban,csodálatos környezetben,szíves látással-vendégül látással,akkor hazajön és mindenkinek elmeséli,hogy ide el kell menni! ! ! !

LAUS TOP szállásértékelő
2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
Méltán került a Balaton TOP 10 listájára! A kiszolgálás maximális, még a kutyák is kaptak inni és pár csontot is ingyen, pedig 2 német-juhásszal voltunk ott. A kacsacomb tökéletes volt, a bőre ropogós, a húsa omlós. Sajnos kevesen készítik el megfelelően, pedig nem nagy ördöngösség. A többi étel is nagyon finom volt és az árak is jók, főként ha azt vesszük alapul, hogy milyen híres vendéglátóhely.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Konyári név a borszeretők közében a minőség védjegyét jelenti. Nem meglepő hát, ha a család vendéglője, mely a Konyári pincészet impozáns épülete felett helyezkedik el és a Balaton talán legszebb kilátását biztosítja a vendégnek, szintén a minőségorientáltság jegyében működik.

Legnépszerűbb csomagok Balatonlellén és környékén
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2020.12.30.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.15. - 2020.06.30.
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 7.640,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, gyógy- és élményfürdő használattal, szauna és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2019.12.22.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 12.750 - 24.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.30. - 2020.12.23.
Orwa Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Alsóhegyi Apartmanok
8 nap/7 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.22. - 2020.11.01.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Balatonlelle környékén
Hunguest Hotel Freya Balatonlelle
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonlelle
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonlelle
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

Majthényi Présház Borozó BalatonlelleX