8638 Balatonlelle, Kishegy-telep, Panoráma utca

Szállások Balatonlelle városában
Wellness csomagok Balatonlelle városában

Majthényi Présház Borozó Balatonlelle vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Párommal ültünk be ebédelni. A teraszról lélegzetelállítóan gyönyörű a panoráma! Ezzel viszont kb vége is a minőségi dolgoknak sajnos. Kifejezetten gyenge az étel,melegített, pedig lehetne friss is. Átlagos kiszolgálás. Nyilván a látvány sok pénzt megér, de ha jót akar valaki enni, véletlenül se hozzájuk menjen...Kifejezetten turistáknak való.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Szörnyű ételek, ízetlen és valószínűleg nem volt friss sem! ! ! ! ! a 4 ételből 3 szinte ehetetlen , menzán jobbat lehet enni. Valószínűleg családi vállalkozás lehet és a szakács családtag, mert csodával határos hogy ilyen ételeket egyáltalán ki mernek tenni a vendég elé. Nagyon nagy kár egy ilyen csodálatos helyen levő étteremért! Alig volt egyébként pár vendég.

2071 hasznos szavazat
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Balatonlellei egy hetes családi nyaralásunk során egy nap volt, amikor az idő hűvösebbre fordult, ezért a környékre indultunk kirándulni, felmentünk a Kis-hegyre. A kis kápolna után leparkoltunk, szétnéztünk, sétáltunk a hegyen, ekkor még nem nyitott ki a Présház. Az eredetileg tervezett és meghirdetett nyitáshoz képest is csúszásban volt a személyzet, így mire a kapukat megnyitották, addigra már kb.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2.
családdal barátokkal voltunk 19-en....ételek gyorsan és egyszerre jöttek...ételek jók adag megfelelő talán csak a bárány ragu leves volt "kicsit gyenge" .... kacsamáj kimondottan finom volt....és mióta nem voltunk fel lett újítva a terasz ami nagyon jót tett a helynek ...

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
. . . . . hogy ő ilyet nem tud. A világ egyik legszebb helyén,az egyik legaranyosabb pincérrel (Gábor),az egyik legjobb étel,amit utoljára evett,nem a makettezős,művészkedős,hanem,bőséges,nagyon finom,jó hangulatban,csodálatos környezetben,szíves látással-vendégül látással,akkor hazajön és mindenkinek elmeséli,hogy ide el kell menni! ! ! !

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
Méltán került a Balaton TOP 10 listájára! A kiszolgálás maximális, még a kutyák is kaptak inni és pár csontot is ingyen, pedig 2 német-juhásszal voltunk ott. A kacsacomb tökéletes volt, a bőre ropogós, a húsa omlós. Sajnos kevesen készítik el megfelelően, pedig nem nagy ördöngösség. A többi étel is nagyon finom volt és az árak is jók, főként ha azt vesszük alapul, hogy milyen híres vendéglátóhely.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Konyári név a borszeretők közében a minőség védjegyét jelenti. Nem meglepő hát, ha a család vendéglője, mely a Konyári pincészet impozáns épülete felett helyezkedik el és a Balaton talán legszebb kilátását biztosítja a vendégnek, szintén a minőségorientáltság jegyében működik.

Legnépszerűbb csomagok Balatonlellén és környékén
Park Hotel Balatonlelle
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.21. - 2019.08.20.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 15.400 - 20.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2018.09.06. - 2019.12.30.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2020.07.21.
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.469 - 24.832,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
2018.04.16. - 2020.12.23.
Villa Plattensee
2 nap/1 éjszaka 9.282 - 13.841,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2019.04.27. - 2019.09.28.
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz
5 nap/4 éjszaka 18.400 - 25.550,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.07.28.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.07.21.
Thermal Hotel Igal
Igal
5 nap/4 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal gőzölgő levessel és egytálétellel, érkezéskor egy pohár borral, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.12.20.

Szállodák Balatonlelle környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonlelle
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonlelle
Palace Hotel  Balatonlelle
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Majthényi Présház Borozó BalatonlelleX