Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

4,4
a 20 balatonszárszói szállás közül
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel BalatonszárszóKét Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

A Két Korona Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Tavaszi wellness akció a Balatonon (min. 2 éj)
Tavaszi wellness akció a Balatonon
2024.05.30-ig
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon (min. 3 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

2016. augusztus 14.a párjával járt itt
A wellness kivételével még voltunk elégedve mindennel. A wellness szàmunkra használhatatlan volt. A víz hideg volt ücsörgésre pihenésre alkalmatlan. Nyitva tartása nevetséges. . . 10-19-ig. Vicc. . . mondjuk lehetne fordítva:7-22-ig,ahogy általában wellness szállodákban szokás. Sajnáljuk hogy a wellness szolgáltatásokat nem tudtuk kihasználni.
Kiváló 2016. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
GYerekkel voltunk és remekül éreztük magunkat, van néhány apróság (ágy puha, kellemetlen szag időnként a fürdőben) ami viszont egyéni ízléstől függ, de a lényeges dolgokban pl ételek (a férjem séf és soha nem fordult még elő, hogy 4 napig csak magyar ételt eszik), személyzet kedvesség, türelme és szolgáltatások remek volt, nagyot pihentünk. Köszönjük! !
2016. június 6.a párjával járt itt
Egy nyárutói pihenés miatt választottuk a hotelt. A környezet szép,a hotel tiszta az ott dolgozók kedves és segítőkész emberek. Ami engem igazán vonzott az a wellnes részleg. Pici csalódást a korai zárás jelentett mert,ha wellnes őrültek vagyunk akkor a késői érkezés esetén azt már nem tudjuk igénybevenni.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Wellness
Kiváló 2016. május 25.a párjával járt itt
Nagyon fáradtan érkeztünk.Igy nagyon vágytunk arra, hogy gondalanul elvezhessük a szálloda adta lehetőségeket. Nem csalódtunk! Kényelmes, tiszta, szoba, kényeztető wellness, finom ételek vartak minket.
Köszönjük Két Korona Hotel!
Kiváló 2016. május 9.gyerekekkel járt itt
A wellnes részleg kitünö, nagyon tetszettek a medencék. A személyzet kedves, a tisztaság is kitünö. Ami viszont nem tetszett, hogy kevés a rakodohely, nagyon hiányzik a hütö, elkelne a fürdöszobába két akaszto a köpenyeknek, és
szárito, ahova a törülközöket lehet teriteni. A koszt izletes és böséges.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el itt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. május 1.a párjával járt itt
Foglaláskor jeleztem h gluténmentes étkezést kérünk. Első svédasztalos vacsoránál jött a meglepetés! Kérdésünkre, h mit ehetünk, nagylelkűen válaszolták h marhapörköltet rizzsel, meg salátát. . . Reggelire "természetesen" 300 ft-os abonettre sem futotta, nemhogy pár szelet GM kenyérre. . .
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó - Egyéb
2016. április 11.barátokkal járt itt
Áprilisban töltöttünk pár napot barátnőimmel itt! A wellness részleg nagyon tetszett,bár csak mi voltunk a szállodában,mindig müködtették az élmény részeket amikor lementünk. Az ételek kifogástalanok,és óriási adagok voltak. A személyzet segítőkész,barátságos. Negatívumként annyit jegyeznék meg,az italhütő/bárhütő/nagyon kicsi.
Kiváló 2016. április 1.gyerekekkel járt itt
Teljes mértékben elégedettek voltunk, 3 napot töltöttünk el a szállodában mint nagyszülők a kisunokánkkal, majd megérkezett másnap a fiam és a menyem két napra. A szobák berendezése,tisztasága, az ágyak kényelme rendben volt. A hőmérséklet a szobában szerintünk melegebb volt a kelleténél,bár még mindig jobb mintha hideg lett volna.
Kiváló 2016. március 22.gyerekekkel járt itt
A szálloda szép volt, mi a tavaly átadott részében voltunk gyerekekkel. Tetszett, hogy ott csak kisgyerekes családokat helyeztek el. Játszókuckóban egy gyerek csocsó még elkelt volna. Wellness részleg minden igényt kielégített. Ajánlom gyerekes családoknak.
Kiváló 2016. március 16.gyerekekkel járt itt
Sok helyen megfordultunk màr,de ez volt eddig a legtökèletesebb! A kiszolgàlàs ès az ételek kifogàstalan volt! A wellness rèszleg tökéletesen megfelelt minden szempontból. Szìvből ajànlom mindenkinek ezt a helyet! :)
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen
8624 BalatonszárszóCsárda u. 18.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem