Andrész Cukrászda Biatorbágy

Hotel Bellevue Esztergom
76.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Andrész Cukrászda Biatorbágy vélemények

Kiváló 2021. április 6.egyedül járt itt
1996 óta ismerem őket,azóta tudom,hogy létezik a tökéletes dobostorta.

A tulajdonosokat is szeretem.Kedvesek.
4Ár / érték arány
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2020. augusztus 30.barátokkal járt itt
Látom, hogy Zigzag kollegina is emelt az Andrész pontozásán, ami nem véletlen. Nem beszéltünk össze. A helyzet az, hogy a cukrászda emelte a süteményeinek és fagylaltjainak a színvonalát, ami kifejezetten örömteli. Itt fagylaltot nem kóstoltam, azt néhány napja a bulinegyedben nyitott Andrész-egységben teszteltem.
Itt fényképeztem:
Andrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Belső
Még több kép (6 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 2361 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 66420 feltöltött kép
Kiváló 2020. június 23.családjával (gyerekekkel) járt itt
Az Alcsúti Arborétumból hazafelé tartva itt álltunk meg egy rövid pihenőre, kávézással, sütivel, fagyival összekötve. A település központjában, közvetlenül a főút mellett található népszerű cukrászda előtt elég sok autó parkolt, de sikerült találni egy szabad helyet.
5Hangulat
Itt fényképeztem:
Andrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Mosdó / FürdőszobaAndrész Cukrászda Biatorbágy - Mosdó / FürdőszobaAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső kép
Még több kép (23 db) >>
2018. november 24.családjával (gyerekekkel) járt itt
Az Andrész cukrászdába a minap jutottunk el, amikor a Nightwish koncert adott apropót arra, hogy a Fővárost célbavegyük. A kiszolgálás kedves, a beltér rendezett, a sütemények zömmel fősodratúak. Fiam egy somlói galuskát rendelt, magam is megkóstoltam, nem volt kiugró, két erénye volt, az egyik a tisztes minőségű tejszínhab, a másik, hogy szaftos volt.
3Ár / érték arány
Még több kép (6 db) >>
Átlagos 2018. június 6.családjával járt itt
Az Andrész cukrászdáról ódákat zengtek a neten, és mivel családi eseményre készülünk, gondoltuk legyen finom a süti, rendeljünk náluk. (egyébként a rendezvényszervező is őket ajánlotta). El is mentünk a budakeszi üzletbe kóstolásra, itt ért az első meglepetés: annyira nem jók a sütik, túl édesek.
3Ár / érték arány
2018. április 25.egyedül járt itt
Népszerű cukrászda és fagyizó Biatorbágy főútja mellett. Parkolási lehetőség közvetlenül az épület előtt, az út mentén, mindkét oldalon. A belső részben is van néhány asztal, de fedett terasszal is rendelkeznek. Gyors, barátságos, gyermekbarát kiszolgálás.
4Tisztaság
Még több kép (23 db) >>