Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr

3,1
a 4 bodrogkeresztúri étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr
Lebuj Pincefogadó étterme BodrogkeresztúrLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak reggelis ellátással
2026.04.30-ig
gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
Alfa Hotel Miskolctapolca - Tavaszi wellness élmény
Tavaszi wellness élmény
2024.06.28-ig
Alfa Hotel Miskolctapolca
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr vélemények

Átlagos 2016. augusztus 30.egyedül járt itt
Valóban 2012-2014 között a környék legjobb helye volt a Lebuj! Legalább is szerintem, de sajnos elég rendesen elindultak a minőségben lefele! Már a télen is jelentkeztek problémák mikor szülinapi ünneplésen vettünk részt itt a családdal. A mai meg egy kicsit sok volt nekem!
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étel/italLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étel/italLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étlap/itallapLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - BelsőLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - BelsőLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - BelsőLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Külső kép
Átlagos 2016. augusztus 4.barátokkal járt itt
Pár éve a legjobb helynek tartottuk, mára nagyon leromlott a színvonal.
Öten vacsoráztunk itt, néhány példa:
- görög saláta pici adag, ízetlen, nincs rajta olíva olaj
- szüzérmék az étlapon, a tányéron valószínüleg karaj
- étlapon "hagymás libamájjal", a tányéron csak hagymával
- elöre kibontott szénsavmentes ásványvíz gyanúsan csapvíz ízü
A közeljövöben nem megyünk újra a Lebujba. Kár :(
Átlagos 2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
3 évvel ezelőtt többször ebédeltünk itt, akkor mindennel meg voltam elégedve. Barátainkkal tartottunk hazafelé Sárospatakról és ragaszkodtam hozzá, hogy ebben az étteremben ebédeljünk. 2015. szeptember 1. -én délután 2 körül értünk az étteremhez, 3 asztalnál ültek amikor megérkeztünk. A rendelést hamar felvették, de az ételre kb.
Gyenge 2023. szeptember 11.barátokkal járt itt
2023 szeptember 10-én tértünk be 4-en egy ebédre. 3 kifogást írok le:
1. , Orja leves: a húsos csont csont tele volt újjnyi zsírréteggel
2. , Rántott hacsa filét rendeltem, kocsonyás pangásiust kaptam
A főpincér semmilyen argumentumot nem tudott mondani, csak mindenre azt mondta, hogy "JÓ"

Elfogadhatatlan, primitív vendégkezeleés! ! !
Gyenge 2021. október 26.családjával járt itt
Környékbeliként évente egyszer elvetődünk a Lebujba. Nem volt ez másképp idén sem. Sajnos a kiszolgálás és az ételek minősége, menyisége is évről-évre kevesebb, gyengébb. A személyzet a nyári nagyüzemi dömpinghez rendkívül kevés. A halételek miatt jártunk régebben ide, de ezt ma már nem merem ajánlani.
Gyenge 2018. július 22.családjával járt itt
2018. július 3-án jártunk ott. A képgalériában valóban szépek a belsö terek. Arról nem volt tapasztalatom. Viszont a "harcsapaprikás" egy üzemi kifözdének is szégyene lenne. Meglehet, hogy harcsa húsdarabkák voltak a sürü rózsaszín rántásos lében, amiben felismerhetetlenné váltak. Valóban rettenetes volt, így a hal ízét sem lehetett érezni.
Gyenge 2016. február 16.családjával járt itt
2015. őszén jártunk az étteremben. Kétszer is adtunk neki esélyt, 4-en voltunk, így több étel is tesztelve volt. Hangulatosnak tűnt a hely, de az ételekkel nem voltunk megelégedve. Ár-érték arányban nem éri meg. A főételek átlagosak, némelyik kifejezetten rossz.
Szörnyű 2024. április 6.a párjával járt itt
A harcsa halászlé kritikán aluli,. A vegyes halászlé pangasous felével kínálják harcsaként.A rántott harcsa szintén ugyanez,persze jó áron számolják.
Szörnyű 2023. november 3.barátokkal járt itt
Negyedmagammal tértem be tegnap este egy kellemes vacsora reményében. Minden volt, csak az nem. Pulton könyöklő primitív személyzet, akik a vendégeket kibeszélik, bámulják, ehetetlenre elsózott leves, nyers palacsinta, elégtelen vendégkommunikáció.
Senkinek nem ajánlom.
Szörnyű 2023. október 23.családjával járt itt
Sajnos ma tértünk be, olyan is volt a számlán amit nem is rendeltünk!!!nem ajánlom, remélem nem esik bele senki ebbe a hibába!