Határmenti Vigadó Bozsok

Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Határmenti Vigadó Bozsok vélemények

Kiváló 2016. november 6.családjával járt itt
Kiváló - hangulatos étterem, kedves kiszolgálással, bőséges ételekkel. Finom levesek és főételek, a normál adag dupláját teszik a tányérra alapárakon. Máshol a köretért külön kell fizetni, itt benne van az árban. Az itallapon van limonádé és bodza is, ami nagyon ízletes.
Pénteken és szombaton élőzene is hallható, szuper a hangulat.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Ma hétköznap és délután négy körül jutottunk el az étterembe. A teraszon nem láttam vendéget, és mivel a parkoló üres volt, felteszem benn sem lehettek sokan, mert gyakorlatilag csak kocsival elérhető hely. Kinn foglaltunk helyet, és a múltkori zsúfoltság emléke is eloszlott. Az ételek a szokásos jó ízzel, és mennyiséggel kerültek az asztalokra.
Határmenti Vigadó Bozsok - Külső kép
Kiváló 2016. október 8., kollégákkal járt itt
Hatalmas és ízletes adagok, mindenkinek ajánlható, ráadásul osztrák határ közelsége ellenére kedvező ár-érték arányú is! Barátságosak a kiszolgálók, gyorsan kiszolgáltak annak ellenére, hogy délben, ebédidőben voltunk itt. Asztalt foglaltunk, nem feledkeztek meg rólunk. . .
A vadpörkölt dödöllével mindenkinek melegen ajánlható, akárcsak a májgombócleves.
Gyenge 2016. október 3.családjával járt itt
Fáradtan, éhesen, szomjasan értünk az általunk már régóta jól ismert és kedvelt helyre. A pincér készségesen leültetett egy asztalhoz, ahol a "Foglalt" tábla állítólag véletlenül maradt kirakva (még egy jóval nagyobb asztalnál lett volna hely, egyébiránt telt ház volt. Egy rémes zenével próbáltak a vendégeknek jobb kedvet teremteni - nemigen láttunk lelkes arcokat.
2082
Kiváló 2016. október 2.barátokkal járt itt
Elsétáltunk este a Vigadóba, csak úgy, a langyos őszben, Bozsokról. Nem bántuk meg. Fantasztikusan jó hely, régről voltak emlékeim, de azok is jók voltak, most meg másik idő van, de ide vissza lehet jönni, érdemes!
Határmenti Vigadó Bozsok - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Augusztus 20-án nem is lehetett volna jobb ötlet egy hegyi kirándulásra, meg egy jó ebédre. Az ötletet lehetett fokozni. Mondtam, hogy fél 12 most menjünk enni, még nincs telt ház. Szerencsénkre még volt hely, igaz, csak az épületben. Amit nem bántunk, mert kellemes hűvös fogadott belül.
Szörnyű 2016. július 21.barátokkal járt itt
Szombathelyiként sokszor megfordultam már a Határmenti Csárdában és általánosságban jó véleménnyel voltam az étteremről. Az utóbbi pár évben az osztrákok teljesen elárasztották a helyet, ezért nehéz olyan pillanatot kifogni amikor nem kell várni, de a hétvége kivételével nem lehetetlen.
Határmenti Vigadó válasza
Nagyon sajnáljuk a történteket és ,hogy ilyen rossz véleménye alakult ki rólunk. Szomorúak vagyunk ,hogy a problémát nem a helyszínen jelezte nekünk ,így kénytelenek vagyunk itt leírni a mi szemszögünkből.
Természetesen ilyen nem fordulhatna elő ,sajnos melegítés-tálalás során emberi mulasztásból történhetett meg ez a dolog,abból kifolyólag ,hogy egy időben több rendelés kerül melegítésre és
tálalásra.
2016. július 28., Tóth Gábor, tulajdonos
Kiváló 2016. március 8.családjával járt itt
Mi az esküvőnk színhelyéül választottuk ezt az éttermet. Már az előzetes egyeztetések során is nagyfokú rugalmasságot tanúsítottak mind az étterem vezetői, mind pedig a felszolgálók. A kívánságainkat, kéréseinket maximálisan figyelembe vették, sőt az eddigi tapasztalataikkal segítettek minket abban, hogy például ne legyen túlrendelésünk semmiből, mint ahogyan az ilyen alkalmakkor lenni szokott.
Kiváló 2015. november 3.barátokkal járt itt
Legutóbb 2015. októberében a Velemi Gesztenyefesztivál idején vasárnap délben sikerült be esnünk, nem volt tervezve, nem volt foglalásunk. Már a parkolóban felmerült bennünk, hogy ez nem a mi napunk lesz, de amíg a többiek a kocsiban vártak egy megüresedő helyre én bementem tenni egy próbálkozást.
Határmenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/ital
Kiváló 2015. október 10.családjával járt itt
Nagy elvárásokkal indultam erre a helyre. Rengetegen voltak, pedig már elmúlt fél 3 is. Nehezen, de kaptunk helyet. Igazi magyaros, tiszta étterem, az étlapon sok kipróbálni való étel, az árak igazán barátiak. Egyetlen negatívum az volt, hogy nagyon sokat kellett várni. Az italrendelést hamar felvették, de utána legalább 25 perc eltelt, mire jöttek kérdezni, hogy mit kérünk.
Határmenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/ital
Határmenti Vigadó Bozsok a térképen
9727 BozsokSzõlõhegy
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
diétás ételek