Aranyhal Étterem Budapest

Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Aranyhal Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2017. december 30.családjával járt itt
Az ételek finomak voltak, különösen a sült krumpli (kétféle is! )volt meglepően ízletes. A vendéglő erőssége a nem hétköznapi halételek elkészítése és ízléses tálalása. A kiszolgálás udvarias, nem tolakodó. Az étlapon találgató ételek és italok mindegyike választható volt.
Kiváló 2017. október 2.a párjával járt itt
Régóta szemeztem már az Aranyhallal, mielőtt egy szombat esti vacsorát itt fogyasztottunk el. Egyáltalán nem bántuk meg, nagyon jó választás volt. Igazán hangulatos vendéglő,ízléses berendezéssel, tisztasággal, korrekt mellékhelyiséggel. Ottjárttunkor szombat este ellenére nem voltak sokan, így az ételekre sem kellett hosszan várni.
Átlagos 2016. augusztus 17.családjával járt itt
A hétvégén a Szerelmemmel és szüleivel ebédeltünk az Aranyhal Étteremben. Párom már korábban is járt itt, és direkt a halételek miatt választotta ezt az éttermet a vasárnapi "családi" ebéd helyszínéül. Nos, lehet, hogy régebben főleg a halételek miatt kapta nevét az étterem, de a jelenleg az étlapon árválkodó 4 féle halétel (a halászlén és az előételként kínált tintahal karikákon kívül) nem győzött meg erről.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. április 25.a párjával járt itt
Az étterem közelében szálltunk meg. Viszonylag sok utazás után már vacsora időben érkeztünk meg a szállásunkra. A recepciós ezt az éttermet javasolta. Belépéskor valóban egy hazai kisvendéglő hangulata fogadott minket. Kockás terítővel borított asztalok a háttérben pedig régi magyar dalok szóltak. Van egy hangulata a helynek ez vitathatatlan.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2015. november 29.a párjával járt itt
Ha ötösig osztályozunk, akkor ez 3/4. 'Egyszerű, de nagyszerű' családias kisvendéglő Zugló forgalmas helyén, 50 éve. Hét végén teli van, előre foglalni kell, családok ebédelnek itt. Ami lényeges egy ilyen helyen, az a főzéstudomány, az ízek, ezt tudja produkálni ez a hely. Az étlapon szereplő ételek népszerűek és jóízűek, szépen tálalva, de semmi különlegesség.
Szörnyű 2015. október 19.egyedül járt itt
Halaszlere tertem be , nagyon gyenge volt, kb harom haldarabka uszkalt a halleben , a pincer egy kenyerkosarat hozott, leteritve amiben egy szelet enyhen szaraz kenyer arvalkodott.
Biztos hogy jobban is lehetne csinalni . . ))
A kozelben lakom , biztosan szivesen jarnek ide ha jobban figyelnenek a vendegre. De lehet hogy csak tul alacsony vagyok , es nem latszom ki az asztal mellol.
Kiváló 2015. február 16.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely Nyáron van kerthelysége is. Ha valaki csak fagyizni akar arra is van lehetőség, akár leülve akár utcán át. A férjemmel voltunk itt (már nem elösször) és halat akartunk enni, kiválóan sikerült, egy igen jó halparikást ettünk megvoltunk elégedve. Figyelmesek az erős parika kérés nélkül odakészítve, ami nem minden helyen jellemző.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. december 3.a párjával járt itt
A halételek, amit rendeltünk kitűnő minőségűek voltak. A tisztaság kifogástalan. Sok "nyugger" jár oda, valószínüleg máskor is. Jókat beszélgetnek, esznek-isznak s ezzel egy kellemes alaphangulatot teremtenek. A csinos, fekete felszolgáló-lány mísz, mosolytalan, merev! Az árak szolídak, még a kitűnő palackozott minőségi boroké is. Számomra furcsa és kényelmetlen, hogy bankkártyával NEM lehet fizetni!
2013. augusztus 12.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett amikor oda mentem szülinapra és tiszta,kedves hely volt. Itt lakunk nem messze az étteremtől,csak a hangulat azért 2 szív mert nem volt se zene,se valami tánc semmi. . . de nagyon jó kis étterem volt. szépek az asztalok ezért 5 szív. az árral sok bajom nincs. a kiszolgálók kedvesek,nem ejtenek el semmit,nem lökik el egymást egybő 6 tányért is eltudnak vinni.
Aranyhal Étterem Budapest a térképen
1145  BudapestThököly út 121.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető
H-V