Bádog Gundel Budapest

2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Bádog Gundel Budapest vélemények

Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Valószínű, hogy nem az én látásmódom a szokványos, nyilván nem is mérvadó, mégis meg szeretném osztani a tapasztalatomat, amely természetesen szubjektív, mint minden más értékelőé is. Egyet előrebocsátok: az én mottóm, ha evésről van szó, a következő: "Adag beszél, kutya ugat. " Ilyenkor a többi, a "körítés" általában nem érdekel.
Bádog Gundel Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2016. február 19.barátokkal járt itt
Rettenet. Nagyon koszos. Mindent kézzel adnak. Aki süt főz, aki kiszolgál, mindent kézzel rak a tányérra. Borzalmas kosz van. Oké, hogy nagyon nagy adagot adnak mindenből, és ettől "úgymond" különleges a hely, de miért nem lehet ezt egy kicsit kulturáltabb körülmények között?

Azért ennyibe nézhetnék az embert, hogy adnának egy kicsit a tisztaságra és a kultúrára. A poén kedvéért mentünk, de lehet nem kockáztatnám meg még egyszer.
Bádog Gundel Budapest - Étel/ital
Gyenge 2016. február 14.a párjával járt itt
Sajnos én se tudok jót írni a helyről. Testvérem még régebben, a hype előtt ajánlotta, akkor állítólag még nagyon jók voltak, sajnos mi már nem akkor érkeztünk. Alapvetően nincs bajom az útszéli kifőzde-hangulattal, de ez már abból sajnos messze kiesett.
Szörnyű 2016. január 14.a párjával járt itt
Az igénytelenség netovábbja! A tv-s szereplés meg az újságcikkek miatt felkapott hype vezérelt oda. Bár ne tettem volna! Ekkora nagy csalódást! A hely kívülről egy piszkos, lepukkant, repedezett, bepárásodott bódé. Nem vagyok egy ötcsillagos étterem sznob, de ennél még a balatoni lángosos is kulturáltabb!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Szörnyű 2015. november 27.a párjával járt itt
Sajnos egyet kell,hogy értsek az előttem írókkal. Én szeretem a retro helyeket, a régi arcokat, az egyszerű kockás terítős kajáldákat,de az igénytelenséget, a koszt nem. Ez egy nyomasztó kinézetű, igénytelen hely. Az ételek a legolcsóbb alapanyagokból készülnek, egyáltalán nem volt finom sem a rántott hús, sem a cordon bleu.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. október 2.egyedül járt itt
Miután én magam is láttam a tévében, és nem is dolgozom messze, gondoltam egy ebéd erejéig kipróbálom, hisz szeretem a tévében is látott ételeket. Aztán nem tettem, mert a környezet, a pultot támasztó törzsközönség, a választék, és a lassú kiszolgálás miatt elment a kedvem az egésztől.
Gyenge 2015. augusztus 11.egyedül járt itt
Az amerikai sztárszakács látogatása óta, került reflektorfénybe, mondhatni divatos hely lett. Az amerikai TV-s riportot követően, a média figyelme ráirányult. . . . . . talán ezek a folyamatok által megnövekedett forgalom ártott meg a helynek. . . . . . . . VAGY NEM. Aki igényes, az mindig az marad, az ellenkezője sem tud a bőréből kibújni.