Bölcső Bar & Food Budapest

Bölcső Bar & Food Budapest
Bölcső Bar & Food BudapestBölcső Bar & Food Budapest
Bölcső Bar & Food BudapestBölcső Bar & Food Budapest

Bölcső Bar & Food Budapest bemutatkozása

A Bölcsőben körülbelül 20-féle sör közül választhatunk, a főzdék között döntően hazai kraftosokat találunk. A sör mellé bátran rendeljünk sörkorcsolyákat. Az étlapra jellemző, hogy dinamikusan változik, néhány havonta megújul, de ami állandó, az a hamburger. A sörök mellett 40-féle whiskyt és többféle badacsonyi bort kóstolhatunk.

Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Bölcső Bar & Food Budapest vélemények

2022. január 16.egyedül járt itt
A 11. kerületben évek óta működő igényes, értem ezalatt, hogy minőségi italokat kínáló pub, ahol érdemes enni is, mert jó konyhát visznek. Ahogy a fotógalériában is látható, 2016-ban még szintén a kerületen belül, de egy pár utcával odább működtek a Budafoki út egyik saroképületében, aztán valamilyen oknál fogva átköltöztek a Zenta utcába, ahol most is megtalálhatóak.
Bölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - BelsőBölcső Bar & Food Budapest - Étlap/itallapBölcső Bar & Food Budapest - Külső képBölcső Bar & Food Budapest - BelsőBölcső Bar & Food Budapest - BelsőBölcső Bar & Food Budapest - BelsőBölcső Bar & Food Budapest - BelsőBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - BelsőBölcső Bar & Food Budapest - Külső képBölcső Bar & Food Budapest - Külső kép
Kiváló 2020. szeptember 14.családjával járt itt
Kedves a kiszolgálás, és a felszolgálók még az utcára kihelyezett asztalokhoz is maszkban jöttek. Dícséretes!!!
A csapolt sörválaszték igazán széles. A hozzáértők szerint jók a söreik. A házi limonádéjuk csúcsminőség.
A burgerek zseniálisak, a tálalás gusztusos.
Nagyon jól éreztük magunkat, érdemes felkeresni.
Kiváló 2019. február 26.barátokkal járt itt
Amikor hírét vettem, hogy elköltözött a Bölcső, ráadásul a hajdani Kisrabló helyére, akkor nem volt kétséges, hogy az első adandó alkalommal meglátogatjuk. Így is történt. A beltér hangulatos, a sörválaszték impozáns, a rákburger finom volt, a kiszolgálás rendben. Ezen a helyszínen is 5 csillagos volt az élmény.
Bölcső Bar & Food Budapest - Étel/italBölcső Bar & Food Budapest - Étlap/itallapBölcső Bar & Food Budapest - Étel/italBölcső Bar & Food Budapest - Étlap/itallapBölcső Bar & Food Budapest - Étel/italBölcső Bar & Food Budapest - Étlap/itallapBölcső Bar & Food Budapest - Külső képBölcső Bar & Food Budapest - EgyébBölcső Bar & Food Budapest - BelsőBölcső Bar & Food Budapest - Étel/italBölcső Bar & Food Budapest - BelsőBölcső Bar & Food Budapest - Étel/italBölcső Bar & Food Budapest - Étlap/itallapBölcső Bar & Food Budapest - Étlap/itallapBölcső Bar & Food Budapest - Étlap/itallapBölcső Bar & Food Budapest - BelsőBölcső Bar & Food Budapest - BelsőBölcső Bar & Food Budapest - Külső képBölcső Bar & Food Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. március 2.egyedül járt itt
A közelben járva az értékelések hatására választottam a helyed ebédelési szándékkal. A hely szimpatikus, olyan retrósan kuckós. Különböző ülőalkalmatosságok - szék, fotel, kanapé - lehet kiválasztani a legmegfelelőbbet. A napi ajánlatok közül nem volt szimpatikus, ezért fish and chipset választottam, ami gyorsan el is készült, de ez látszott is rajta.
Kiváló 2017. október 24.a párjával járt itt
Kiváló kézműves söröket kóstolhatsz a bölcsőben. 6-7 fajta csapon,jópár üveges is van. A pultos hölgyek kedvesek, kérhetsz tőlük felvilágosítást a sörökről. Az étlapon főleg burgerek, két fajtát is kóstoltunk, a bárány burgert ajánlom. Nyáron kis kerthelyiség is van. Asztalfoglalás ajánlott, mert pici a hely, és este 7 után gyakori a teltház.
Kiváló 2016. december 10.barátokkal járt itt
Vannak kiemelkedő helyek, melyek megérdemlik azt, hogy időről időre visszanézzünk ide. A Bölcsőben 2015 januárjában jártam utoljára, azóta tettem még egy kísérletet, de épp zártkörű rendezvényük volt. A minap arra kocsmázva jó alkalom volt két sörrajongó társunknak megmutatni ezt a kivételes egységet.
Kiváló 2016. január 13.barátokkal járt itt
A Bölcső volt az egyik legjobb élményem 2014 késő tavaszán vagy kora nyarán. Volánnál ültem, de ez nem akadályozott meg, abban hogy vásároljak hazavitelre egy cseh sört, s hogy egyek egy helyben készített pácolt camembert-t (hermelin néven népszerű cseh sörkorcsolya). Pontosabban, hogy megkezdjem a fogyasztását, mert úgy döntöttem, viszek belőle haza is.
Kiváló 2015. szeptember 9.a párjával járt itt
Nyitás óta rendszeresen járunk ide, a hamburgerük a legjobb, amit eddig kóstoltam. Kézműves magyar és cseh söreik kínálata változatos és igényes. Sajnos elég drága hely lett, de a srácok kedvesek, lelkesek és bármelyik sörről elmondják a tudnivalókat. Hangulatos, fiatalos hely, érdemes kipróbálni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. február 20.barátokkal járt itt
Ha ilyen az egyik legjobbnak ki kiáltott hamburgerező, milyen a többi. A nagy hírverés ellenére nekem nagy csalódás volt. Egy társasággal érkeztünk szülinapot ünnepelni, bár ne mentünk volna. Gyenge kínálat, szoros nem túl tisztának tűnő hely. A kiszolgálás pultnál. Lehet hogy nekünk túlságosan is retró volt.