Búsuló Juhász Étterem Budapest

étterem
Búsuló Juhász Étterem Budapest
Búsuló Juhász Étterem BudapestBúsuló Juhász Étterem Budapest
Búsuló Juhász Étterem BudapestBúsuló Juhász Étterem Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Búsuló Juhász Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2013. június 30.a párjával járt itt
Ünnepelni mentünk oda, előzetesen foglaltunk asztalt. Az asztal nem az volt amit kértünk, ablak mellé kértük, a kilátás miatt, de nem oda kaptunk. Az előételek későn jöttek, volt olyan tétel a rendelésből amit meg sem kaptunk, egyszerűen elfelejtették.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2019. május 14.egyedül járt itt
A legjobb budapesti étterem között számon tartott Búsuló Juhász Étterem meglátogatása szintén a régóta tervezett programok között szerepelt. A helyszín eleve impozáns: a Citadella lábánál, csodálatos panoráma a városra az ablakokból, mindehhez ez egy elegáns, igényes, dekoratív belső tér.
Búsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - BelsőBúsuló Juhász Étterem Budapest - BelsőBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - BelsőBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső képBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső képBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső képBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étlap/itallapBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étlap/itallapBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étlap/itallapBúsuló Juhász Étterem Budapest - BelsőBúsuló Juhász Étterem Budapest - BelsőBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső képBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső képBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. január 6.a párjával járt itt
Kedvezményes étkezési lehetőség keretében látogattuk meg a Búsuló Juhász Éttermet. Kiemelt napra foglaltuk jó előre bebiztosítva a helyünket. Várakozásom beigazolódott, telt ház lett mire végeztünk az étkezéssel. A kedvezmény/csökkentés az árra vonatkozott és nem másra, azonban mindenből kevesebb jutott nekünk.
2018. május 23.családjával járt itt
Valójában távoli országból érkezett, és egyben a mi családfánkra tartozó rokonokat akartunk itt megvendégelni, de én nagyon örültem, hogy pont ezt az éttermet választottuk végül. Különösen a zenészek és az ő válogatott slágereik, zenés műsoruk tetszett legjobban. Köszönet érte a családomnak, hogy elvittek magukkal. Bárcsak jövőre újra megkóstolhatnám a főztjüket.
2017. június 15.a párjával járt itt
Egy bónuszos kedvezmény miatt választottam az éttermet, úgymond próbáljuk ki alapon. Hétköznap este mentünk és rajtunk kívül csak egy asztalnál ültek. A hely hangulatos, bár köd volt és nem láttunk semmit a kilátásból, de élő zene volt, és a vendégek nem lévén olyan volt mintha mindenki csak velünk foglalkozna.
2015. március 20.családjával járt itt
Családi vacsorát tartottunk ebben az elegáns étteremben. Az étteremből nagyon szép a kilátás, ha az ablak felé kap helyet. A személyzet nagyon udvarias. Kellemes, halk zene szólt, egyáltalán nem volt zavaró. A megrendelt ételt elég sok hozták ki, addig kis vajat kaptunk kis kenyérrel.
2015. február 24.a párjával járt itt
Nagyon szép, és elegáns étterem. A személyzet udvarias, mindenre külön ember van. Hangulatos élő zene ment, amikor ott jártunk, zongorista és egy hegedűs játszott. Az ételek nagyon finomak, bár nem nagy adagok. Inkább a minőségre, és a díszítésre helyezik a hangsúlyt.
2014. március 28.a párjával járt itt
Nemzetkőzi s magyar izvilága kiválo konyhárol árulkodik. . . A kilátás a városra felemelő. . . ! A kiszolgálás elsőosztályu. . . Jo parkolási lehetőség,ha gépjárművel-de gépkocsi nélkűl is kőnnyen megkőzelithető-Nyitott városnéző buszok is járnak arra. Ha romantikus estét szeretnél eltőlteni kettesben a kedveseddel melegen ajánlom. . .
2013. október 21.a párjával járt itt
Kifinomult design és barátságos interieur jellemzi ezt a kifejezetten elegáns éttermet. Fantasztikus a kilátás, az asztal melletti ablakból kitűnő kilátás nyílik a kivilágított Budapestre. Nagyon romantikus hely, csak ajánlani tudom mindenkinek. Az ételek minősége kiváló, bár a pincér egy kissé morcos természetű volt, de ez igazán nem lehet probléma, ha ilyen kifinomult receptúrákat kóstolhattam végig.
Kiváló 2021. február 9.gyerekekkel járt itt
Habár most a vírushelyzet miatt nem áll módunkban az egyik kedvenc éttermünkben ebédelni, legalább van időnk egy jó értékelést írni a csapatnak biztatás ként! Nekünk eddig mindig nagyon ízlett itt minden. Igazi “Gourmet” jellegű, Kiváló ételek, nagyon kedves és professzionális pincérek és nagyon kellemes hangulat várja az idelátogatókat! Kitartás! Reméljük nemsokára követünk megint!