Csalánosi Csárda Óbuda Budapest

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Csalánosi Csárda Óbuda Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2014. szeptember 19.családjával járt itt
Múlt vasárnap születésnapomat tartottuk ebben az étteremben. Ahogy a tavalyit elrontották (de nagyon) a dunna Étteremben, ezt is majdnem sikerült elrontani. Amikor mondtuk, hogy milyen névre foglaltunk asztalt, a hölgy elment megnézni, hogy melyik az asztalunk. Nagy sokára visszajött, majd kérdezte, hogy Deák névre?
Átlagos 2014. május 26.a párjával járt itt
Óbudai kisvendéglő, ez már rossz nem lehet, gondoltam. Valóban nem is rossz, de ez már nekem nagyon csiri-csáré. Az összes giccs, amit fel lehet sorolni, megtalálható, a köcsögök, a műfa, a csikósok lovakkal a falon stb. stb. Csikós, fokos és csuhajja! Az egész a régi szocreál csárdahangulat, már nem érzem jól magam ilyen környezetben, sorry.
Gyenge 2018. január 21.családjával járt itt
Senkinek nem ajánlom! Tényleg nagy adag és finom volt az étel. . . . . De levegőtlen pince helységben, rettenetesen b*nkó felszolgálás több mint egy óra várakozás az ételre! ! ! Mindez vasárnap délután 3 órakor történt velünk! Többször is voltunk itt, de most valami történt! Borszasztó rossz negatív volt az élmény ezt többet nem kockáztatjuk! Figyelem! ! !
Szörnyű 2022. január 4.barátokkal járt itt
Minosíthetetlen a kiszolgálás. Mikor beléptünk két pincér sem köszönt vissza. 10 percet álltunk az ajtóba mire megkérdezte valaki hogy mit szeretnénk. Egy pincr majdnem elsodort és még elnézést se kért. Intettem 3 pincérnek is hogy szeretm a számlát csak ránk néztek s mentek tovább. A tányrjainkat se vittk el sokáig.