Csalánosi Csárda Óbuda Budapest

Alfa Hotel Miskolctapolca
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.05.02-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Hévíz

Csalánosi Csárda Óbuda Budapest vélemények

Szörnyű 2022. január 4.barátokkal járt itt
Minosíthetetlen a kiszolgálás. Mikor beléptünk két pincér sem köszönt vissza. 10 percet álltunk az ajtóba mire megkérdezte valaki hogy mit szeretnénk. Egy pincr majdnem elsodort és még elnézést se kért. Intettem 3 pincérnek is hogy szeretm a számlát csak ránk néztek s mentek tovább. A tányrjainkat se vittk el sokáig.
Gyenge 2018. január 21.családjával járt itt
Senkinek nem ajánlom! Tényleg nagy adag és finom volt az étel. . . . . De levegőtlen pince helységben, rettenetesen b*nkó felszolgálás több mint egy óra várakozás az ételre! ! ! Mindez vasárnap délután 3 órakor történt velünk! Többször is voltunk itt, de most valami történt! Borszasztó rossz negatív volt az élmény ezt többet nem kockáztatjuk! Figyelem! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. május 24.barátokkal járt itt
Az utóbbi hetekben kétszer jártunk a csárdában. Az adagok nagyok, elvitel lehetséges. Mi négyen voltunk, sajnos az ételek minösége
a közepes? nivót tartja. Óriási bécsiszelet teljesen panirozásból áll,
kiszáritott és nem okoz nagy élményt az elfogyasztása ha egyáltalán van kedvünk végigrágni.
Átlagos 2014. november 30.családjával járt itt
Nem szeretnék rosszat írni a helyről, de sajnos 75 perc telt el amíg a levesünket kihozták! Ez nincs rendben így. . . 6 főnek, 3 adag levest? Igaz, hogy vasárnap voltunk csúcsidőben, de valamivel több, mint 3 órát töltöttünk el az étteremben. A banda húzta az előtérben, ami nem mindenkinek volt kellemes, mivel szerettünk volna kicsit beszélgetni a családi összejövetelen.
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2014. szeptember 19.családjával járt itt
Múlt vasárnap születésnapomat tartottuk ebben az étteremben. Ahogy a tavalyit elrontották (de nagyon) a dunna Étteremben, ezt is majdnem sikerült elrontani. Amikor mondtuk, hogy milyen névre foglaltunk asztalt, a hölgy elment megnézni, hogy melyik az asztalunk. Nagy sokára visszajött, majd kérdezte, hogy Deák névre?
Átlagos 2014. május 26.a párjával járt itt
Óbudai kisvendéglő, ez már rossz nem lehet, gondoltam. Valóban nem is rossz, de ez már nekem nagyon csiri-csáré. Az összes giccs, amit fel lehet sorolni, megtalálható, a köcsögök, a műfa, a csikósok lovakkal a falon stb. stb. Csikós, fokos és csuhajja! Az egész a régi szocreál csárdahangulat, már nem érzem jól magam ilyen környezetben, sorry.
2019. február 4.barátokkal járt itt
Nagyon régóta járunk ide a családdal. Vasárnap is így tettünk. Már készítettük a gyomrunkat a finomságokra. Sajnos másfél órát kellett várnunk. Mivel 14 órára mentünk, majdnem korai vacsora lett belőle. Az ételek minősége sem volt tökéletes. Csalánosi tálat kértünk, amin a csülök fele ehetetlen volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2018. május 29.a párjával járt itt
Hétköznap 21 óra után értünk az óbudai Csalánosi Csárdába. Fő előnye a többivel szemben, hogy éjfélig tart nyitva. Kétszemélyes Csalánosi tálat redneltünk. 7900. - Ft. Gondolkoztunk két külön tál ételen, de kb. ugyanannyiba jött volna ki, kisebb adagokkal. Tudtuk, hogy csomagoltatni fogunk, de nem bántuk. Másnap megettük.
2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Egy rokonom születésnapját ünnepeltük a Csalánosi Csárdában. Hatalmas adag ételeket kaptunk, amik finomak is voltak, és a maradékot be is csomagolták nekünk. Majdnem húszan voltunk, a pincérek folyamatosan figyeltek ránk, gyorsan szolgáltak ki, bár tele volt a vendéglő. Jó választás volt ez a hely.
2016. június 24.a párjával járt itt
Mit mondhatnék, amióta betértünk ide a párommal, azóta ez a törzshelyünk. Sehol a városban nem kaptam még ilyen finom, friss, puha, szaftos, hatalmas adag libamájat, ráadásul hihetetlenül olcsón. Más étteremben, ennyi vagy több pénzért, 2-3 falat rágós valamit kapsz, amit libamájnak csak csúfolnak.