Cserpes Tejivó - Allee Budapest

2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula

Cserpes Tejivó - Allee Budapest vélemények

Szörnyű 2022. július 12.családjával járt itt
A hely kellemes, de a kiszolgáló személyzet flegma, mosolytalan és udvariatlan. Elfelejtették betenni a melegszendvicset, és amikor rákérdeztem, nevetett egyet és közöltehogy : Elfelejtettem? Lehet" és jót nevetett, majd elfelejtettek szólni is hogy elkészült. A piercing helyett lehet hogy egy kis motorra lenne szüksége
2055
2019. november 15.egyedül járt itt
Már párszor próbáltam bejutni ide, eltérő napszakokban, de mindig zsúfoltnak találtam, tele volt. . . kb. egy hete is, eszegetési szándékkal jöttem, aztán csak nézelődtem, nincs hely, elmentem. Ma meg csak azért is. . . kikértem két szendvicset, egy tojáskrémest meg egy csibefalatkásat, és mit igyon itt az ember, hát persze, hogy tejet.
Kiváló 2018. február 28.barátokkal járt itt
Tágas, hangulatos sok ülőhellyel. Kávét ittam és egy szendvicset ettem ami kifogástalan volt. Nem okozott gondot az sem hogy koffeinmentes kávét kértem. Egy barátommal ültünk be, nyugodtan tudtunk beszélgetni, órákon át. Voltam már máskor akkor éppen sokan voltak. Lehet kapni a cég termékeit elvitelre is, otthonra vagy ha jobb időben sétálna az ember.
2017. május 16.egyedül járt itt
A Cserpes Tejivó 11. kerületi egysége az Allee Bevásárlóközpont oldalában található, kívülről, a sétányról lehet megközelíteni, Ha jól emlékszem, a Leroy Cafe van mellettük. A többi Cserpeshez képest ez tágas, elég nagy alapterületű, elrendezésében hosszúkás téglalap, mint a MOM Sportcentrum melletti.
Cserpes Tejivó - Allee Budapest - Külső képCserpes Tejivó - Allee Budapest - BelsőCserpes Tejivó - Allee Budapest - MosdóCserpes Tejivó - Allee Budapest - MosdóCserpes Tejivó - Allee Budapest - BelsőCserpes Tejivó - Allee Budapest - Étel/italCserpes Tejivó - Allee Budapest - BelsőCserpes Tejivó - Allee Budapest - Étel/italCserpes Tejivó - Allee Budapest - Étel/italCserpes Tejivó - Allee Budapest - Étel/italCserpes Tejivó - Allee Budapest - BelsőCserpes Tejivó - Allee Budapest - BelsőCserpes Tejivó - Allee Budapest - BelsőCserpes Tejivó - Allee Budapest - Külső képCserpes Tejivó - Allee Budapest - Külső képCserpes Tejivó - Allee Budapest - Külső kép
2017. március 18.a párjával járt itt
Általában szombat reggelenként térünk be a közeli piacon történő bevásárlás után egy finom reggelire. Kapható sokfajta normál szendvics és melegszendvics is, továbbá sütemények (legutóbb nagyon jó túróst ettem). Italnak természetesen a névadó cég friss tejét vagy kakaóját isszuk.