Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest

Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest
Cserpes Tejivó - Sütő utca BudapestCserpes Tejivó - Sütő utca Budapest
Cserpes Tejivó - Sütő utca BudapestCserpes Tejivó - Sütő utca Budapest

Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest bemutatkozása

A Cserpes Sajtműhely eddig is elhivatottan képviselte az egészséges életmódot és ezen belül a tartósítószer és mesterséges anyagok nélküli valódi ízeket. A tavaly megnyílt két Cserpes Tejivóban - Sütő utca és Corvin köz - a Cserpes Sajtműhely termékeivel találkozhattok: különféle tejtermékeket és péksüteményeket, szendvicseket, salátákat, tejturmixokat és édességeket kínálunk a megszokott Cserpes minőségben!

Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest vélemények

Kiváló 2014. január 21.barátokkal járt itt
Az egyik kedvenc helyem a Cserpes Tejivó! Igaz, sajnos vagy nem, de nem csak nekem, így mindig nagyon nagy tömeggel találkozhat itt az ember. Ezért néha elég kellemetlen, hogy ácsorogni kell, mire az ember ülőhelyet talál. Viszont az ár-érték arány nagyon szimpatikus, finomak és egészségesek az ételek és kedves a kiszolgálás!
Átlagos 2013. december 17., kollégákkal járt itt
A hangulata kellemes, és anno volt egy pár ilyen a városba, úgy hogy öröm ismét ilyenekkel találkozni. A kiszolgálás gyors, pontos és barátságos. Az ételek és italok frissek és finomak voltak.
Kiváló 2013. október 22.a párjával járt itt
A vőlegényem vitt el a Tejivóba. Már belépés előtt tetszett az étterem hangulata. A belső berendezés is egyedi, különlegessé teszi a helyet. Az kiszolgálás gyors, pontos és barátságos volt. Az ételek és italok frissek és finomak voltak. Bárkinek ajánlom! Tökéletes egy meglepi reggelihez vagy uzsonnához! :)
Kiváló 2013. szeptember 9.barátokkal járt itt
Én a budapesti Cserpes Tejivóba látogatok szinte hetente. A Deák térit és a Corvin körúton lévőt is ismerem. A kiszolgálás gyors, mindig jó a hangulat, néha viccelődnek a pultosok, az ételek finomak (főleg a mangalica kolbászos szendvics), a Latte Machiato-jukért pedig odavagyok. Jó, hogy menüt is lehet kérni.
Kiváló 2013. augusztus 13.barátokkal járt itt
Ha sokáig tart a járkálás a belvárosban, általában itt kötök ki. Itt kipihenhetem magam. A joghurtokból nagy a választék, és nagyoooon finomak. A menük ár/érték aránya 5-ös, a legjobb a Habos Klasszikus, ami kakaó/karamellás tej & kakaós csiga/túrós batyu. Nem éri meg a 390-t? :) Rengetegszer jártam itt, amióta megnyílt és miindig jó a hangulat :). Bár a sor az utcáig tart! :D
Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest - Étel/italCserpes Tejivó - Sütő utca Budapest - Étel/italCserpes Tejivó - Sütő utca Budapest - Egyéb
2013. június 19.barátokkal járt itt
Egy délutáni esős nap ültünk be egy könnyed étkezésre. Ketten salátát ettünk, hárman pedig melegszendvicset. A kiszolgálás kellően gyors volt, a hely pedig nagyon hangulatos. A friss péksütemény illata még vonzóbbá tette a helyet. Az étel mennyisége kielégítő volt, ízletes és árban is kedvező.
Kiváló 2013. június 6.barátokkal járt itt
Imádom ezt a helyet, bármikor újra és újra eltudnék menni. Eddig minden egyes alkalommal az utcán kígyózott a sor, annyian akartak bejutni. De mindig megérte kivárni. Én a Deák téribe többet járok, viszont a Corvinnál található jobban tetszik, mert több a hely, és nagyobb a szabadtéri rész is. Az ételek italok mindig frissek, és kiváló minőségűek.
Kiváló 2013. május 14.egyedül járt itt
Szeretem ezt a helyet, mindig jó érzés beülni, amikor épp nem 18-an állnak előttem a sorban, bár hozzáteszem, még így is nagyon gyorsak a pultosok. Az ételek mindig frissek, olyan mintha egyenesen a pékségből raknák elénk a finomabbnál finomabb sütiket, szendvicseket.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 11.a párjával járt itt
Imádom ezt a helyet. Végre egy olyan hely, ahova szívesen beülök a párommal, a barátaimmal, az anyukámmal. Van, hogy csak úgy beülnék egy egyszerű, de nagyszerű helyre, ahol lehet beszélgetni, harapni valamit, inni egy kávét és máris szebb a napom. Ilyenkor megyek a Cserpes Tejivóba. Nagy tej őrült vagyok, ezért ezt a helyet nekem (is) találták ki. Ha a Deákon járok mindig rá tudok fanyalodni egy habos kakaóra. :)
Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest a térképen
1052 BudapestSütő u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • reggelizési lehetőség
H-Szo
V