Dallas Étterem Budapest

Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve

Dallas Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2013. október 13. járt itt
Életem egyik legpocsékabb ebédjét fogyasztottam itt. elégetett, túl fűszerezett zöldség, száraz csirkével. a hamburgert túl ketchupozott, szószozott szintén elégetett hússal, majdnem hideg krumplival kínálva. A személyzet kedves volt és felajánlott egy kárpótlás desszertet.
Dallas Étterem válasza
Kedves Lily!
Sajnálattal értesültünk csalódásodról. Kissé értetlenül állunk a problémád előtt, mert mi hozzánk a vendégeinktől, pontosan a veled ellentétes vélemények érkeznek.
Az ételeink elkészítésekor, pedig komoly szabványok betartását alkalmazzák szakácsaink, és így nem kerülhet ki olyan étel, ami nem megfelelő.
2013. október 15., Dallas Étterem, üzletvezető
Kiváló 2013. június 19.barátokkal járt itt
Különleges hangulat, nagy adag ételek, kedvező áron. A személyzet kedves, a kiszolgálás/konyha gyors. Látványkonyhájukban még a rendelt ételeink elkészítését is szemmel tarthattuk!
A most megnyíilt grillteraszuk páratlan amerikai különlegességeket kínál fimon ízzel és árakon.
Nagyon jól sikerült náluk az utolsó meccsnézésünk és forma-1 szürkolásunk is.
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
A kiszolgálás udvarias , a hely autentikus , az ételek nem csak autentikusak de isteni finomak és nagy adag (ár érték arány tökéletes)! könnyen megközelíthető és a parkolási lehetőség sem hagy kívánnivalót maga után . Mindenkinek ajánlom !
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 11.családjával járt itt
Egyik barátom nem is olyan régen megkérdezte, hogy hova menjen hamburgert enni,mert finomat is szeretne enni, na meg nem akar éhes maradni utána. Rögtön a Dallas étterem jutott az eszembe. Én a hot-dogukat teszteltem és 10-ből 10 pontot kapnak. Az embert azt hinné, hogy kissé elcsépelt ez a Dallas stílus, de itt annyira egészségesen van megformálva a stílus, hogy semmilyen mű érzésem nem támadt.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. március 26.barátokkal járt itt
Nagyon egyedi étterem, amerikai ételek és designe jellemzi. A hamburgerek hatalmasak és nagyon finomak, talán még túl sok is egy embernek egy adag belőle. A desszertek nagyon finomak, mi csokoládé szuflét és browniet ettünk, mindkettő isteni volt. A felszolgálók nagyon rendesek, kedvesek és figyelmesek.
Dallas Étterem Budapest a térképen
1037 BudapestZay u. 5.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
diétás ételek
Zene
Gépzene: dance, diszkó, könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues, rock, rock&roll, funky
Soproni, Dallas