Dallas Étterem Budapest

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Dallas Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2017. január 16.a párjával járt itt
Szerencsésnek mondhatom magam mert jártam Amerikában és a szívem csücske lett, ezért szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet. Bár nem mondható olcsónak, de igazi Texasi hangulattal várja vendégeit a 80-as évek legsikeresebb tv sorozatáról elkeresztelt étterem. A színvonal magas, az ételek finomak és fellelhetők az eredeti amerikai ízek, a kiszolgálás gyors és kiváló.
Kiváló 2016. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Jó minőségű volt az étel. Nagyon szép a hely. Gyors volt a kiszolgálás. A kisfiamnak tetszett, hogy mindenre rá volt írva a hely neve, még a hot-dog kiflire is ételfestékkel.
Kiváló 2016. február 11.családjával járt itt
Fiam már járt itt, és ajánlotta, így mivel szülinaphoz érkeztünk, és ezen alkalommal 10% kedvezménnyel ehet minden szülinapos, és asztaltársasága, egy péntek délután nyakunkba vettük a várost és annak másik végéből a péntek délutáni csúcsban mintegy 1,5 óra alatt át is jutottunk rajta az étteremig.
Kiváló 2016. február 6.a párjával járt itt
Már az első benyomás is nagyon szimpatikus volt, a pincérek rendkívül rugalmasan álltak a kéréseinkhez. Mindenképp ajánlatos asztalt foglalni ha hétvégén szeretnénk itt enni, amikor mi mentünk nem volt egy üres asztal sem, így több társaságot nem tudtak leültetni. Ez is jelzi azt, hogy mennyire népszerű a hely, amit az ízletes, óriási adag ételeknek köszönhetnek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 25.a párjával járt itt
Sokszor voltunk már itt mindig van szabad asztal gyors a kiszolgálás hangulatos és a hamburger oriasi nagy a husi is finom jolaktunk máskor is jövünk. kényelmes nyugodt környezet mindig elropogtatjuk a kitett mogyorot mig várunk az ételekre addig lehet sportott nézzni a kitett tvken is ,az egész családnak jó élményt biztosít a hely van bőven parkoló és terasz resz is
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. augusztus 21.a párjával járt itt
A hely hangulata, nagyon el lett találva,egy darab amerika Budán.
A kiszolgalás gyors,nem hagy kívánni valót maga után.
Az étlap felhozatala nagyon jó,mindenki megtalálja a saját szájízének megfelelő ételt.
Nem mondom,hogy olcsó,de az adagok sem átlagosak,a méretük, minőségük totálisan megérik az árukat. Mindenkinek ajánlani tudom legalább egyszer,Mi még visszatérünk.
Kiváló 2015. május 4.egyedül járt itt
Nem vagyok sem Amerika, sem hamburger rajongó, ennek ellenére tetszett a hely ötletessége és berendezése. Valóban sikerült Óbuda egyik jelentéktelen utcájában texasi hangulatot varázsolni. A bejárat előtt egy benzinkút és a Dallas sorozatból ismert figurák, Jockey és Bobby Ewing életnagyságú papírmaséi fogadják az érkezőket.
Dallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - Étlap/itallapDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - Étlap/itallapDallas Étterem Budapest - Külső képDallas Étterem Budapest - Külső képDallas Étterem Budapest - BelsőDallas Étterem Budapest - Külső képDallas Étterem Budapest - Külső képDallas Étterem Budapest - Külső képDallas Étterem Budapest - Étlap/itallapDallas Étterem Budapest - Étlap/itallapDallas Étterem Budapest - Étel/italDallas Étterem Budapest - Étel/italDallas Étterem Budapest - BelsőDallas Étterem Budapest - BelsőDallas Étterem Budapest - BelsőDallas Étterem Budapest - EgyébDallas Étterem Budapest - BelsőDallas Étterem Budapest - MosdóDallas Étterem Budapest - MosdóDallas Étterem Budapest - Étlap/itallapDallas Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. május 4.a párjával járt itt
Már többször volt szerencsénk itt megfordulni, családostul, születésnapot ünnepelve, vagy kettesben egy szerelmes vacsorát eltöltve.
A választék kifogástalan, a kiszolgálás csodás. Egyszer a születésem napján voltunk ott, és kaptunk kedvezményt is.
Az ételek minősége nagyon jó, akármikor betérnék ide megint.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 20.gyerekekkel járt itt
Véletlenül tértünk be egy fürdőzés után. Már hírből ismertük a helyet, de soha nem vezetett erre az utunk. De ezután már tudjuk a járást és el is jövünk, mivel rendkívül hangulatos hely, kedves személyzet, friss ízletes burgerek. A desszert hát az maga a csoda. Már nagyon várjuk az alkalmat, hogy visszatérhessünk a baratokkal.
Kiváló 2015. január 10.a párjával járt itt
Régóta szemeztem az étteremmel, többen több helyről ajánlották és a közösségi portálokra az ismerősök által feltöltött képek is igen meggyőzőek voltak. Az étterem hangulata kívülről mindenképp hozza az amerikai filmekben látott hangulatot.
Dallas Étterem Budapest a térképen
1037 BudapestZay u. 5.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
diétás ételek
Zene
Gépzene: dance, diszkó, könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues, rock, rock&roll, funky
Soproni, Dallas