Dallas Étterem Budapest

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Dallas Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 20.gyerekekkel járt itt
Véletlenül tértünk be egy fürdőzés után. Már hírből ismertük a helyet, de soha nem vezetett erre az utunk. De ezután már tudjuk a járást és el is jövünk, mivel rendkívül hangulatos hely, kedves személyzet, friss ízletes burgerek. A desszert hát az maga a csoda. Már nagyon várjuk az alkalmat, hogy visszatérhessünk a baratokkal.
Kiváló 2015. január 10.a párjával járt itt
Régóta szemeztem az étteremmel, többen több helyről ajánlották és a közösségi portálokra az ismerősök által feltöltött képek is igen meggyőzőek voltak. Az étterem hangulata kívülről mindenképp hozza az amerikai filmekben látott hangulatot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. december 25.gyerekekkel járt itt
Ha valami kis Amerikát akarsz a szokásos, kommerszből, akkor ide menj! Samantha burger, finom koktélok, hatalmas adagok- minden oké. Talán csak az ára nem, mert az spicy és nem kicsit! De ha van alakalom, és felvevő-közönség, aki szereti az ilyen feelinget, akkor bátran próbáljátok ki. Jó ízek, jó nevek, elég jó kiszolgálás, oké lesz. . . csak előtte gyűjts rá kicsit!
Kiváló 2014. december 6.a párjával járt itt
Azt kértem a Mikulástól, hogy vigyen el egy olyan helyre, ahol igazi hamburgert adnak. Vagyis barna, régi típusú zsemlében, sok sült hagymával, salátával, öntetekkel, na és persze marhahússzelettel. . . tökéletes választás volt ehhez a Dallas étterem. Hangulatos zene, amerikai és dallas díszlet és hatalmas hamburger tette emlékezetessé a mai ebédet. Mindenképpen szeretnék egyszer visszamenni.
Kiváló 2014. május 22.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már az étteremben, kettesben a férjemmel és a gyerekekkel is. Amíg mi ebédeltünk, a piciket egy bohóc szórakoztatta, 3 éves kislányunkat teljesen elvarázsolta :) A hamburger tartalmas és óriási, nagyon finom! A hely hangulata valóban Amerikát idézi, adtak a külcsínyre is és igényes, családi hangulatú éttermet kreáltak. Érdemes betérni legalább egyszer :)
Kiváló 2014. május 6.barátokkal járt itt
Igen,egyszer mindenképp ki kell próbálni. Valóban van egy amerikás hangulata. A burgerek nagyok és tényleg nagyon finomak. Egy teljes adag megevéséhez alig voltam elég,pedig tudok enni. Ajánlom még a limonádéjukat. Egy teljes kancsóval hoznak és tele van citrommal és lime-mal. Nemcsak finom,de nagyon gusztusos is.
Dallas Étterem válasza
Köszönjük, várunk vissza!
2014. május 13., Dallas Étterem, üzletvezető
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. március 12.barátokkal járt itt
Ha unod a hamburgernek nevezett gyorséttermi bóvlit, ide mindenképp érdemes betérni.
Itt a 10 ujjadat megnyalod egy hambi után. A hely is nagyon autentikus, szinte már Texasban érezheted magad. Ha végeztél a finom falatokkal, a bejáratnál Jockey bácsival is lehet fényképezkedni. Ajánlom mindenkinek aki szereti az amerikai ételeket és a fiatalos hangulatú éttermeket.
Gyenge 2014. március 8.a párjával járt itt
Tegnap esti vacsora. Hamburgerek: az étlapon 20 dkg-nak csúfolt húspogácsa jó ha 10-15 dkg volt, persze lehet, hogy sütés előtt mérték. . . Igaz az asztalnál a másik hamburger, ami másfajta, de ugyanúgy 20 dkg-s volt, kb. 50%-al nagyobbra sikeredett. Közepesen, de ha lehet még annyira sem megsütve kértem a húst, kaptam egy szárazra sütött sütés közben 3 részre esett húspogácsát - kiszárított buciban.
2014. január 26.barátokkal járt itt
Nagyon stílusos hely, de egy kicsit drága. Mondjuk tényleg egy élmény a kialakítása, többször beültünk ide, mert azért a hamburger az itt hamburger, nem olyan mint a gyors éttermekben. Az ételek finomak, és mondjuk ami plussz pont, hogy van igazi gyömbér. Imádom. A héjjas mogyi is jó ötlet az asztalokon.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. október 21.egyedül járt itt
MA jártam itt másodszor, ebédem eltöltésére először egy közeli "menzát" szerettem volna kipróbálni, de ott 13h-kor igen gyér volt a választék, így inkább tovább sétáltam a DALLAS-ba. Van ebéd menü, 850Ft két fogás én a Fokhagyma levest és BBQ oldalast választottam illetve Brownie-t. A fokhagymaleves egy kevés tejszínt elbírt volna, kicsit vad volt.
Dallas Étterem Budapest a térképen
1037 BudapestZay u. 5.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
diétás ételek
Zene
Gépzene: dance, diszkó, könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues, rock, rock&roll, funky
Soproni, Dallas