Taverna Dionysos Étterem Budapest

Taverna Dionysos Étterem BudapestTaverna Dionysos Étterem Budapest

Taverna Dionysos Étterem Budapest bemutatkozása

DIONYSOS TAVERNA
Budapest
Dionysos 1993 szilveszterén költözött a pesti Duna partjára, hogy elbűvölje városunk lakóit a görög konyha remekeivel és szőlőskertjeinek zamatos borával.
Azóta, városunk egyik kedvence lett. A kékre festett ajtón belépve, egy görög kisváros utcáin találjuk magunkat.

Holiday Resorts Balatonszárszó - Kedvezményes ajánlat
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Taverna Dionysos Étterem Budapest vélemények

2013. december 22.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal voltunk már itt enni. A TZATZIKI valami mesés volt mindig és most is. A kiszolgálás remek és figyelmes, udvarias, de nem tolakodó. Az ételek finomak és bőségesek. Jó alapanyagból készülnek, frissek nem véletlenül üzemel már közel tíz éve az étterem. A színvonal úgy érzem nem esett, az árak sem, de megéri.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 30.barátokkal járt itt
Többszörösen visszatérő látogató vagyok a Dionysosban. Először görög barátommal voltam ott 1996-ban, majd családdal, üzleti partnerrel is. Legutóbb Hamburgban élő lengyel barátnőmmel voltam. Ezúttal sem csalódtam, hisz a kiszolgálásra sem kellett várakozni, mint ahogy a minőséggel sem voltak gondok.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. június 15. járt itt
Több alkalommal jártam már ebben az étteremben, legutoljára májusban. Nekem nagyon tetszik a hely,mivel imádom a görög ételeket, mentalitást. Az ételek, amiket fogyasztottam friss, kiváló ízű és zamatosak voltak. A kiszolgálás rendkívül udvarias. Mivel első osztályú hely, az árak nem a legalacsonyabbak, de szerintem alkalmanként megengedhető egy kis kilengés.
Kiváló 2013. június 8.a párjával járt itt
Mi Valentin napon voltunk ott, sok különleges fogás között lehet válogatni, tenger gyümölcsei mellett eredeti görög ételek vannak teritéken, a finom desszertekről nem is beszélve :) Egy szuper, görög zenével fűszerezett estét töltöttünk ott, ajándékba kaptunk finom sütit és egy szál rózsát is :)
Taverna Dionysos Étterem Budapest a térképen
1056 BudapestBelgrád rakpart 16.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
görög, mediterrán