Dunapark Kávéház Budapest

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat all inclusive ellátással
Senior ajánlat all inclusive ellátással
05.01-31.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Dunapark Kávéház Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2020. szeptember 2.barátokkal járt itt
Amikor hírül vettem, hogy a Dunapark kávéházat az Alabárdos csapata vette át, s Mogyorósi Gábor főz, egyből a célpontlistám élére került a hely. Voltam már egyszer ott vagy fél évtizede, nem volt rossz, de átütő sem, tisztes négy pontra taksálnám az akkori teljesítményt.
Dunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - Étlap/itallapDunapark Kávéház Budapest - Étlap/itallapDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. június 29.barátokkal járt itt
Többször jártam már itt, egy idősebb ismerősömmel kávézni szoktunk. A hely nagyon impozáns, kellemes, hangulatos. A tisztaság elsőrendű. A kávé nagyon finom, és kellemes meglepetés a kis desszert csoki vagy teasütemény mellé. Illetve: a pohár víz. Én egyszer crosisantot is ettem, az nagyon finom és friss volt.
Kiváló 2017. november 5.egyedül járt itt
Kislányom hónapokkal ezelőtt, még egy nyári fagyizás alkalmával meglátott itt a pultban egy Halloween díszítésű tortát, és mondta, hogy olyat kér majd a névnapjára. A névnap elérkezett, november eleje, éppen egybeesik Halloween időszakával, de amúgy rendelésre bármikor elkészítik ezt a tortát is. Én kb.
Dunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - BelsőDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Étel/italDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső képDunapark Kávéház Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. június 22.családjával járt itt
Budapest egyik legjobb helye! Bárki bármit is mond! ! ! ! Kitűnő környezet, ízletes ételek. A kiszolgálás néha lassabb de érthető mert mindíg rengetegen vannak szinte és az látszik, hogy mindenki teszi a dolgát és az igyekeztük példaértékű! Eddig soha nem okozott csalódást pedig 4 éve járunk ide havonta többször! Sütemények pedig magukért beszélnek! ! !
Kiváló 2016. szeptember 5.barátokkal járt itt
Általában a reggelimet fogyasztom el ezen a kellemes helyen, néha a saját társaságommal, néha pedig egymagam. A pincérek igencsak segítőkészek tudnak lenni, főleg az egyik alacsony szőke hajú, kék szemű tanuló kislány, aki mindig mosolyogva jön oda az asztalunkhoz, ezzel jól elindítva a délelőtti órákat, főként ha a hétfőkről van szó.
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Az étterem jól frekventált helyen, Újlipótváros szívében helyezkedik el a Duna partjának pesti oldalán, a Szent István Park mellett. Igazi rég időket idéző, emeletes kávéház, ahol a pincérek udvariasak, és a kiszolgálás önmagáért beszél. Rengeteg fajta sütemény, valamint nyáron fagylalt közül válogathat a betérő vendég.
Kiváló 2015. március 22.egyedül járt itt
Több, mint 1 évvel ezelőtt már értékeltem ezt a helyet, de ma olyan pozitív élmény ért, amit mindenképpen érdemes megosztanom. A vasárnap számomra elképzelhetetlen süti nélkül, így a sétámat a Duna-part és a Dunapark felé vettem.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 23.a párjával járt itt
Színvonalas, hangulatos és elegáns hely, a pincérek folyamatosan figyelik a vendégek óhajait. Van külön ruhatár is, ami sajnos a legtöbb helyre nem jellemző. Nyáron nyitott terasza is van. Árban az átlag felett van, azonban minőségibb is! Ha szeretnéd a párodat lenyűgözni, akkor ide érdemes elvinned!
Kiváló 2014. január 26., kollégákkal járt itt
Gyönyörű a hely, igazi elegancia sugárzik a környezetből. Amikor először jártam itt, nagyon kellemes benyomást tett rám. Különösen az élő zongoraszó :)
Legutoljára kávézni ültem be egy ismerősömmel, a teraszuk is kellemes nyáron. A kávé, tea és sütemény az amiről nyilatkozni tudok, ezek mindig finomak voltak.
Kiváló 2013. május 28.gyerekekkel járt itt
Azért adtam e címet, mert végre 1 olyan hely, ahol nemcsak azért eszünk meg mindent, mert sajnáljuk a pénzünk. . Itt ünnepeltük meg Lányunk ballagását. Nem foglaltuk le a helyet. Minden ideális az alkalomhoz szépségben, mértékben. Nem olcsó, de nyugalmas, békés, tiszteletteljes. A kiszolgálásban semmi manűr. .
Dunapark Kávéház Budapest a térképen
1137 BudapestPozsonyi út 38.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető
nemzetközi