Floga Grill Budapest
1117 Budapest, Fehérvári út 48.

Floga Grill Budapest a térképen

Floga Grill Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
Voltam már itt, aztán csak néztem, hogy nem is értékeltem ezt a helyet. Hát akkor majd ma. Olyan sokfélét nem lehet enni, de ami adja magát, hát egy gyros tál mindennel. Igaz, hogy sok dolgot nem lehet választani, nincs ilyen, hogy ezt kérsz vagy azt kérsz, a kaja így komplett, ahogy adják és kész.
Cegléd
Gyöngyös

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Helyszín a 11. kerület, 1 villamosmegállóra az Alléé-tól, illetve a Fehérvári úti Vásárcsarnoktól. Igazi görög gyros-t lehet itt enni, ami egészen más, mint az országot - és hasonlóképpen Ausztriát, Németországot - egyre jobban behálózó talponállós "gyros büfék", ahol valójában nem ezt a görög fajtát, hanem a török-arab kebabot készítik, ami bár némiképpen hasonló, de szerintem mégis más műfaj.

2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Házhoz szállítással kértünk a gyrost pitában, az volt az első és az utolsó rendelésünk. Sajnos az étel már csak langyos volt (60 perc a szállítási idő)és az árhoz képest kicsi az adag. De a sült krumpli "kiverte a biztosítékot", gyakorlatilag "tegnapi krumpli" minőséget kaptunk, kemény, állót és íztelen volt. Szerintünk nem ilyen az IGAZI GÖRÖG gyros!

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Budapesten a Floga étterem a kedvencünk lett. Nagyon barátságos a kiszolgálás. Mind a gyros tál, mind a souvlaki tál gazdagon pakolt, nagyon-nagyon ízletes mindkettő, és gyorsan elkészült. Az árak barátságosak, a hely nagyon kellemes, a görög életérzés, a domináns színek nagyon hangulatossá teszik, szívesen időzik itt bárki és igazán jól lakva indulhat el.
Salgótarján

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Éhes bolyongás, barát emberrel. Gyomor korgás. Nem messze egy kifőzde"zárva"-éhes sikongás. Betérve: kiváló szolgálás. Árak nem mennek mennybe, ide kérlek , ha teheted menj be! Van kérdés? Nincsen. . . Floga az új felfedezett "gyroszevő kincsem". Nem ér itt csalódás, mert piszkosság nincsen. Finom étek ízes, tízes skálán tízes.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Korábban Budapesten egy másik görög étterem volt a kedvencünk, ahol igazi gyrost ehet az ember és más szuper finomságokat, de csak ritkán tehettük meg, mert eléggé messze van tőlünk. Viszont a Floga 2 villamosmegállóra nyílt tőlünk, úgyhogy nagyon sokszor fogunk ott enni! Isteni finom a gyros tál, a görög saláta, tzatziki, ás a házi somlóijuk. . .

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
2019.11.17. - 2020.11.18.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 14.124,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.06.30.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
2019.10.01. - 2019.12.22.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 17.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.11.18. - 2019.12.22.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.06.14.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

Floga Grill BudapestX