Flour Style Wok Bar Budapest

Mindig Balaton
2024.05.30-ig

Flour Style Wok Bar Budapest vélemények

2023. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal megfordultam már ebben az ázsiai étteremben, amely elég népszerűnek tűnik, sokan szeretik, forgalmas, jó helyen található a Kálvin tér közelében, a Nemzeti Múzeummal szemben. A korábbi alkalmak alapján a konyha nem volt rossz, de a körülmények, egyéb benyomások miatt 3 pontnál magasabbra nem taksáltam.
Flour Style Wok Bar Budapest - Külső képFlour Style Wok Bar Budapest - MosdóFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - Külső képFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - EgyébFlour Style Wok Bar Budapest - Étlap/itallapFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - Étel/italFlour Style Wok Bar Budapest - Étel/italFlour Style Wok Bar Budapest - Étel/italFlour Style Wok Bar Budapest - Étel/italFlour Style Wok Bar Budapest - Étel/italFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - Külső képFlour Style Wok Bar Budapest - Étlap/itallapFlour Style Wok Bar Budapest - Étlap/itallapFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - Étel/italFlour Style Wok Bar Budapest - Étel/italFlour Style Wok Bar Budapest - Étel/italFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - MosdóFlour Style Wok Bar Budapest - Külső képFlour Style Wok Bar Budapest - Külső képFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - Külső képFlour Style Wok Bar Budapest - Étlap/itallapFlour Style Wok Bar Budapest - Külső kép
2055
2020. szeptember 5.egyedül járt itt
A szokásos történet, este hazafelé, valami helyet keresve itt akadtam meg. Bízzunk a kirakat erejében! Volt pár ramen, tészta, rákok, tengeri cuccok, kacsák, csak főznek itt valamit a magam fajtájának is. A bun leves, a pho meg a ramen fogalmai eléggé szabadon keverednek az európai-ázsiai köztudatban, lássuk, itt hogyan értelmezik?
Flour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - Étel/ital
2019. március 31.egyedül járt itt
A tészta ugyan túlfőtt volt a ramenben, de az alaplé se nem túl sós, se nem túl fűszeres, pont jó. Az adag nagy, a kacsa és a zöldségek finomak voltak benne. A hely füstös, mivel látványkonyha van és a szellőzés nem tökéletes. Galéria is van, ami emel a hely hangulatán.
Átlagos 2019. március 21.egyedül járt itt
Az itt olvasott pozitív értékelések alapján kerestem fel, ugyanis megmondom őszintén, jó párszor elbaktattam már a Múzeum körúton eme kínai étterem mellett, de külsőre nem igazán nyerte el a tetszésemet. A helyszín forgalmas, központi, a Nemzeti Múzeummal szemben. Belépve az étteremben, némi ételszag, állott levegő, nulla fogadtatás a kínai személyzet részéről.
Kiváló 2018. január 16.a párjával járt itt
A kedvesemmel látogattunk el erre a helyre, hogy megkóstolhassuk a RAMEN-t. Személy szerint én már több helyen is ettem ilyen ételt, de ez volt magasan a legjobb! Autentikus ételek, autentikus személyzet, modern berendezés. Máskor is menni fogunk és mindenkinek ajánlom, hogy kipróbálja! A wokos tésztákat nem kóstoltuk, de mellettünk többen ettek ilyent.
Kiváló 2017. április 7.a párjával járt itt
Majdnem a lakásunk alatt van az étterem, ahol az elmúlt években volt török étterem, majd vietnami étterem. Sok idő eltelt, mire a kipróbálása mellett döntöttünk, részben az itt olvasott pozitív véleménynek is köszönhetően.
Flour Style Wok Bar Budapest - Külső képFlour Style Wok Bar Budapest - BelsőFlour Style Wok Bar Budapest - Belső
2016. december 10.családjával járt itt
A Flour Style Wok Bar kifejezetten jó élményünk volt a minap. Ketten tértünk be ide az öcsémmel, ettünk egy rament és egy dumplingot, távolkeleti húsos derelyét. Tervbe volt véve még pár hely, így nem akartunk eltelni, különben rendeltünk volna valami wokban pirított egyveleget is.