Gastland Bistro - Oktogon Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,8
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, bisztró
Gastland Bistro - Oktogon Budapest

2024.10.18-ig
Sungarden Hotel Siófok

Gastland Bistro - Oktogon Budapest vélemények

2015. március 6.a párjával járt itt
Kétszer voltam ezen a helyen, első alkalommal hétvégén, akkor 1390 Ft a korlátlan étel fogyasztás, nem foglaltunk asztalt, sokan voltak, de szinte várakozás nélkül kaptunk asztalt.
Gastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 28.a párjával járt itt
Nagyon fiatalos, hangulatos hely. Nagy választék van, az ételek finomak. Amit csak lehetett, végig kóstoltunk.
Szerintem itt mindenki megtalálja azt, amit keres. Szerintünk minden igényt kielégítő hely.
A felszolgálók elég leterheltek, így érthető, hogy türelmetlenek is, ennek pedig általában a külföldiek isszák meg a levét.
Mi még biztos visszatérünk egyszer.
2014. augusztus 14.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk, megkóstoltunk szinte mindent. Az ételekkel nem volt gond, finomak voltak, ilyen áron tökéletes. Tömeg az persze volt, a pincérek is el voltak havazva, belefér. Az egyetlen igazi negatívum a desszert volt. . . A mű-tejszínhab ugyanis vagy sós, vagy romlott volt - a kóstolás után inkább nem próbálkoztunk tovább, hogy megfejtsük a probléma valódi okát. . .
Átlagos 2014. június 12.egyedül járt itt
Itt az ittjartam. hu-n olvastam erről az étteremről, ahol a Trófea lánchoz hasonlóan egy fix összeg befizetésével - hétköznap 1. 190 Ft/ hétvégén 1. 390 Ft-ért - a svédasztalról korlátlan mennyiségben lehet enni, azzal a különbséggel, hogy itt az italokért pluszban kell fizetni, de még így is nagyságrendekkel olcsóbb, mint a másik említett étterem.
Gastland Bistro - Oktogon Budapest - EgyébGastland Bistro - Oktogon Budapest - EgyébGastland Bistro - Oktogon Budapest - BelsőGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - MosdóGastland Bistro - Oktogon Budapest - Étel/italGastland Bistro - Oktogon Budapest - MosdóGastland Bistro - Oktogon Budapest - BelsőGastland Bistro - Oktogon Budapest - BelsőGastland Bistro - Oktogon Budapest - BelsőGastland Bistro - Oktogon Budapest - Külső képGastland Bistro - Oktogon Budapest - Külső kép
2014. június 9.barátokkal járt itt
Nagyon modern és hangulatos hely. Inkább családi vagy baráti összejövetelekre ajánlom mint romantikus vacsorához. Bár kissé hiányoltam a rántott húst, mégis nagyon tetszett és minden finom volt. A grilles részt nem próbáltuk ki, merthogy ott előttem sütik meg az általam kiválasztott húst, legközelebb biztosan kipróbálom.
Kiváló 2014. május 20.barátokkal járt itt
Már több alkalommal is ettem az étteremben. Nekem személy szerint a pincérekkel nem volt gondom, ellenben az előttem szólókkal. Rám mosolyogtak, kedves és segítőkészek voltak. Az ételek közül volt pár alapétel ami mindig volt, azonban minden alakommal újabbak is voltak. Nekem nagyon ízlett.
Szerintem ár-kínálat arányban nem találni jobbat jelenleg Budapesten.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat
2014. április 16.a párjával járt itt
Vasárnap ebédre tértünk be a zsúfolásig telt étterembe. Hamarosan a pincér egy üres asztalhoz vezetett bennünket és felvette az italrendelést. A svédasztal kínálata bőséges és folyamatosan töltötték fel frissen készült ételekkel. Levesek, főzelékek, készételek, frissen sültek, savanyúságok garmada.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. április 9.barátokkal járt itt
Senkinek nem ajánlom ezt az éttermet, aki valami különlegesre vágyik, vagy akit zavar, ha a kiszolgálás nem profi. Ár/érték arányban azonban - all you can eat éttermek között legalábbis - nem lehet ma Budapesten kedvezőbbet találni. Az ételekkel nem árt kísérletezni, mielőtt sokat szednénk a tányérunkra: nekem nem minden ízlett, viszont nagy a választék és mindenki fog találni a kedvére valót.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. március 26.gyerekekkel járt itt
Újra adtunk egy esélyt a helynek a tavaly novemberi alkalom után. Ismét hatan három generáció ült asztalhoz. A kiszolgálás újfent teljesen rendben volt, bár talán egy-egy mosoly néha a pincérek részéről beleférne. Érdekes módon, ugyanaz a három féle leves volt mint ősszel, és szinte a főételek sem tértek el.
2014. március 18.a párjával járt itt
Véletlenül tértünk be kettesben a bisztróba március 15-én ebédre. Óriási tömeg volt, mégis pár perces várakozás után már helyet is foglalhattunk, miután a kiszolgáló hölgy letakarította az asztalt. Az italos pincér kedvesen tájékoztatott a helyről (2 órát maradhatsz, korlátlanul ehetsz, utólag fizetsz, az árban nincs benne az ital stb.