Gastland Bistro - Oktogon Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,8
étterem, kávézó - kávéház, önkiszolgáló, bisztró
Gastland Bistro - Oktogon Budapest
Gastland Bistro - Oktogon BudapestGastland Bistro - Oktogon Budapest
Gastland Bistro - Oktogon BudapestGastland Bistro - Oktogon Budapest

Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Senior ajánlat all inclusive ellátással
Senior ajánlat all inclusive ellátással
05.01-31.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Gastland Bistro - Oktogon Budapest vélemények

2014. február 19.a párjával járt itt
Ajánlás alapján mentünk ide először. Bár voltak fenntartásaim, kellemesen csalódtam. Korábban igen rossz tapasztalataim voltak a budapesti svédasztalos étkezésekkel, de ez a hely bőven hozza a méregdrága "nagy előd" (a T. grill) színvonalát, töredék áron. Itt sem főznek igazán finoman, de ha valakinek nincsenek különleges igényei, jókat ehet a pénzéért.
Kiváló 2014. február 19., kollégákkal járt itt
Nagyon jó volt, a kollégákkal voltunk, az ételek nagy választékban vannak, egyszerűek és finomak! Az ár olcsó, a két óra alatt annyit ehetsz amennyi csak beléd fér. A levesnél kicsit szerelmes lehetett a szakács :-)de én úgyis sósan szeretem. Ha minden nap lenne időm és nem lennék lusta akkor akár minden nap tudnék ott enni. Ennyit máshol, sőt még többet is elköltök. . .
Átlagos 2014. január 27.a párjával járt itt
2014. 01. 15-én orvosi vizsgálatra mentem Budapestre a férjemmel. Lányomék ajánlották ezt az éttermet, ezért választottuk. Délután 4 órakor értünk az étterembe, asztalt nehezen találtunk, mivel több asztalon az előző vendég maradéka volt. Kértük a pincért szíveskedjen letakarítani.
Kiváló 2014. január 24.barátokkal járt itt
Debrecenből mentünk fel Budapestre egy hétvégére és egy vacsorához választottuk ezt az éttermet. Azóta is emlegetjük, nagyon pozitív élmény volt. Árakban abszolút nyerő, az ízekben, választékban kevés önkiszolgáló étterem veszi fel vele a versenyt. A kiszolgálás rendben volt, hamar hozták az innivalót.
Kiváló 2013. november 23.egyedül járt itt
Nagyon kedves jó hely, szolid árakkal. Nekem nagyon megfelelt. Igazi gyors átterem, bő választékkel. Gyorsan jött a pincér, hogy mit kívánunk inni. Én meg voltam elégedve azóta már többször is voltam. Az üzletben nagy a nyüzsgés valóban, de ez egy bisztró valójában ezt tudni kell annak aki bejön. Itt viszont olcson tud ebédelni-vacsorázni. Mikor irom a levelet azon gondolkodom, hogy még ma ismét elmegyek
Átlagos 2013. szeptember 2.a párjával járt itt
Kevés pincér van, ami miatt a kiszolgálás elég rossz, az asztalok koszosak, viszont jó áron változatos ételeket lehet enni. A hangulata nagyon rossz, mindenki állandóan járkál, lökdösik az éppen étkező vendégeket, sokszor hosszú perceket kell várni, hogy evőeszközökhöz jussunk, amiket a többi vendég gyorsan elkapkod.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 50 hasznos szavazat
2013. augusztus 6.a párjával járt itt
Ha olcsón jót szeretnél svédasztalos ebédelni-vacsorázni! Az Oktogon svédasztalos bisztróban kellemesen csalódtunk. Először amikor megnyitott akkor jártunk ott, hát nagyon nem voltunk vele megelégedve, 20 percet álltunk sorba a helyért, holott időpontra volt lefoglalva az asztalunk, csak a nagy kavarban ők sem tudták hová ültessenek.