Hai Nam Pho Bistro Budapest

Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson
05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hai Nam Pho Bistro Budapest vélemények

Kiváló 2015. február 9.barátokkal járt itt
Csak egy nagy adag pho levest ettem, de nem is bírtam volna mást ez után. 10 perces várakozás után gyors és udvarias volt a kiszolgálás, a leves remek volt, nagy kedvem lenne az összes többi ételt is megkóstolni, biztos, hogy fogok még ide jönni. Csak az menjen ide, aki szeretne gyorsan finomat enni.
Kiváló 2014. október 30.a párjával járt itt
Az ittjártam véleményeket olvasva határoztuk el, hogy felkeressük ezt a bisztrót életünk első Pho levesének elfogyasztása céljából. A hely kicsi, kb 25-30 fő fér el. Érkezésünkkor az utolsó szabad asztalhoz ültünk le, majd pár perc elteltével kérdezés nélkül mellénk ültettek egy családot. A többi értékelést olvasva ez itt megszokott.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 16., kollégákkal járt itt
Fő, hogy a fő mindenért kárpótol. Kár, hogy a pincér sokszor épp átpótol - egyik asztalról vendéget a másikhoz; de mindegy is, ha hamar menüt közben a másik hoz. Ha mar, ha nem mar, ne hagyd ki belőle a szriracsát! Az ember homlokból gyöngyöz tőle, de úgy, hogy a konyhás lassan kihozza a szivacsát.
Kiváló 2014. április 10.a párjával járt itt
Gyakran járunk ide. Kedvesek, jó a kiszolgálás, isteni az étel, leginkább a pho leves, azon belül is a marha lábszárból főtt leves, ami igazán lenyűgöző. Laktató, friss és nagy adag. Függőséget okoz. Havonta 1-2 alkalommal is ellátogatunk ide, amióta megnyílt.
Gyenge 2014. március 27.a párjával járt itt
Aki keleti levesre vágyik gigantikus adagban, annak merem ajánlani. . . bár mi pont nem erre a részére voltunk kíváncsiak.
Ha nem a leves miatt mész oda, márciusban nincs az az érzésem, h frissen készült dolgokat tálalnak elém, ráadásul elég kemény ára is van!
Hirtelen sokan jönnek, és az asztal már nem csak a tietek, ami nem éppen romantikus vagy meghitt.
De van étlap és kedves kiszolgálás.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2013. november 1.családjával járt itt
Lehet, hogy unalmas, de ismét a DG Street food kiadványára kell hivatkoznom, ugyanis, ezt a tippet is onnan kaptam, az új slágerétel, a PHO legjobb budapesti helyeinek toplistájából. S ezeket a listákat nagyon komolyan veszem, ritkán csalódtam. Módszeresen felkeresek minden javasolt helyet.
Hai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/italHai Nam Pho Bistro Budapest - Étel/ital