Hrabal Söröző Budapest

Hrabal Söröző Budapest
Hrabal Söröző BudapestHrabal Söröző Budapest
Hrabal Söröző BudapestHrabal Söröző Budapest

Hrabal Söröző Budapest bemutatkozása

A Hrabal hangulata utánozhatatlan! És hogy honnan ered a neve?
Bohumil Hrabal híres cseh író gyermekkorát a nymburki sörgyárban töltötte, melyről a Sörgyári capriccio c. regény és film is szól. A sörgyár ma is létezik és söreivel a hrabali regényalakoknak állít emléket. Sörkedvelőknek garantáltan érdemes megkóstolni őket!

Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Hrabal Söröző Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 5.barátokkal járt itt
A Hrabalban első alkalommal akkor jártunk, amikor még a Puskin utcában voltak, 2012 elején. Mivel ez egy elég kicsi hely volt még akkoron, be sem fértünk, kértük egy sört, a legkeserűbbet és az utcán ittuk meg. Potom 500 forintba került. Ajánlották, hogy menjünk át a másik helyre, a Rákóczi tér melletti a Bohémiába (Bohémbe?
Hrabal Söröző Budapest - Étel/italHrabal Söröző Budapest - Étel/italHrabal Söröző Budapest - Étel/italHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - Külső képHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - EgyébHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - Külső képHrabal Söröző Budapest - Étel/italHrabal Söröző Budapest - Külső képHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - Étel/ital
Kiváló 2013. szeptember 26.családjával járt itt
A magyar sörforradalom területén (mely témával nagyon helyesen és részletesen a Dining Guide tavalyi Top Gasztronómia kiadványa foglalkozott) három izgalmas és pozitív változás történt az utóbbi években. (A belga sörök nem tartoznak ide, belga sörök voltak már Magyarországon a kilencvenes évek második felében is.
2024. január 2.barátokkal járt itt
Helyszín a forgalmas belváros, az Astoria és a Blaha között a Rákóczi úton. 2015 óta jártunk már párszor a Hrabalban, most legutóbb 2023. novemberben, amikor is a majdnem szemben lévő 101-es Klubba igyekeztünk, de előtte még beültünk ide egy koccintásra.
Hrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - Étel/italHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - MosdóHrabal Söröző Budapest - MosdóHrabal Söröző Budapest - Étel/italHrabal Söröző Budapest - Étel/italHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - Étlap/itallapHrabal Söröző Budapest - Étlap/itallapHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - Külső képHrabal Söröző Budapest - BelsőHrabal Söröző Budapest - Külső képHrabal Söröző Budapest - Külső kép
2018. december 29.barátokkal járt itt
A Hrabalban remek cseh söröket lehet inni baráti áron. A beltér is megnyerő, a Sörgyári capriccio filmjelenetei képezik a dekoráció nagy részét. A kiszolgálás hagyományosan udvariatlan, két ízben is helyemre küldtek, amikor a pultnál próbáltam kommunikálni a pincérrel. Ittunk Barbárt, Taxost vagy mit, Bogant és egy Flying Cloud IPAt.
2016. október 11.barátokkal járt itt
a Hrabal a Puskin utcában nyitott, de szerencsére a kis kocsma hamar átköltözött a Rákóczi útra. A Hrabal fotóival és életképekkel A cseh Postrizinsky söreit csapolják és a 6 csapon sokszor - jó cseh szokás szerint - "vendég"-sör is fönn van, hogy a megszokott könnyű világos, a barna, a speciál és a Bak-sör mellett megkóstolhassunk izgalmas újdonságokat is.
2015. július 26.barátokkal járt itt
A sörökhöz nem sokat értek, de mentségemre szolgáljon, hogy nem iszom belőle sokat, sőt, ha tehetem, inkább mást iszom, mégpedig azért, mert a sör ízét alapból nem szeretem. Ha mégis iszom, annak oka van, leginkább az, hogy a sör valóban finom, izgalmas, különleges, még az én ízlésem szerint is.
Átlagos 2017. november 2.a párjával járt itt
Egy hétköznap este tértünk be a sörözőbe, mikor a Rákóczi úton volt dolgunk. Az interneten sok jót olvastam róla, és amikor elmentem előtte, mindig tele volt. Most is éppen csak egy kétszemélyes asztalkát sikerült találni üresen.
Átlagos 2017. október 17.a párjával járt itt
Eddig nem ismertem ezt a helyet, véletlenül találtam rá a neten, cseh söröket keresve Budapesten. Könnyen megközelíthető, kicsit eldugott. Belépéskor az egyszerűség tűnt fel legelsőnek. Aztán körbenézve láttam, hogy próbálják a hrabali hangulatot képekkel, berendezéssel visszaadni. Mivel csak sörözni szerettünk volna, így csak az ital kínálatot néztük meg.
Átlagos 2016. augusztus 29.barátokkal járt itt
Péntek este mentünk, először voltunk itt. Sok jót hallottunk róla, hát csak részben jött be. Sajnos

Még leginkább a sörök voltak rendben. Elég nagy a választék, de a csapoltakhoz lehetne egy nagyobb hűtő. . Nem mindig volt elég hideg. A kellemetlenebb meglepetés az étel volt, pontosabban az ételek hiánya.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. július 5., kollégákkal járt itt
Baráti társasággal terveztünk ünnepelni, finom cseh sörök társaságában. A sörökkel nem is volt gond, kellően hideg, kellően habos, finom volt. A kiszolgálásról már nem tudok mondani semmi jót. Az első negatívum, hogy a helyfoglalás társaságok részére kötelező fejenkénti 3000 forint "kaució" (mi ez, albérlet? ).