Hummusbar - Október 6. utca Budapest

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Hummusbar - Október 6. utca Budapest vélemények

2020. május 31.egyedül járt itt
A munkahelyem közelében fekszik az étterem, egyik nap elmentem kipróbálni ebédre, a járvány után a teraszon már lehetett enni. A kiszolgálás gyors és pontos volt, az étel hamar elkészült. Más egységekből már ismertem a választékot, Jeruzsálem mix humusz tálat ettem, amihez most nem pitát, hanem laffa lepényt kaptam, ami frissre és ropogósra sikerült.
Átlagos 2017. május 29., kollégákkal járt itt
A hely a környéken dolgozók között láthatóan igen népszerű, ebédidőben teltház volt, elsősorban fiatalabbak látogatják. Vega ismerősömmel tévedtünk be, de az arab konyhában egyikünk sem volt jártas. Sajnos, hiába mondtuk a felszolgáló fiú "miben segíthetek" rutin kérésére, hogy nekünk csak segíteni tud, nem lettünk okosabbak az étlap láttán.
Átlagos 2016. november 27.egyedül járt itt
Az átépítés és felújítás előtt jártam már itt, akkor sem maradéktalanul pozitív élményekkel távoztam, de azért annyira nem is volt rossz, hogy ne kaphattak volna tőlem egy második esélyt. Meglepően népszerű étterem, vegyesen magyar és külföldi vendégekkel, főleg a fiatalabb korosztályból.
Hummusbar - Október 6. utca Budapest - BelsőHummusbar - Október 6. utca Budapest - BelsőHummusbar - Október 6. utca Budapest - MosdóHummusbar - Október 6. utca Budapest - BelsőHummusbar - Október 6. utca Budapest - EgyébHummusbar - Október 6. utca Budapest - MosdóHummusbar - Október 6. utca Budapest - Étel/italHummusbar - Október 6. utca Budapest - BelsőHummusbar - Október 6. utca Budapest - Étlap/itallapHummusbar - Október 6. utca Budapest - Étel/italHummusbar - Október 6. utca Budapest - Étel/italHummusbar - Október 6. utca Budapest - Külső képHummusbar - Október 6. utca Budapest - Külső képHummusbar - Október 6. utca Budapest - Külső kép