Joe Bácsi Étterem Budapest

2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Joe Bácsi Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2016. július 7.barátokkal járt itt
Minden pizza rendelésnél tökéletes pizzát kaptunk. Ha az étterembe megyünk, ott is minden rendben van. Az adagok óriásiák, a húsok isteniek. Volt olyan, hogy a megmaradt vacsoránkat otthon még kétszerre ettük meg, mert akkora volt.
Mi nagyon sokat járunk ide.
Pizzát csak innen rendelünk.
A nagy kedvencünk a mustáros sok sajtos pizza és a hagymalevesük. Ilyen finom hagymalevest még nem ettünk sehol máshol.
Bárkinek ajánlom! ! !
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Kedves párommal idén a húsvétot megelőző 40 napban böjtöt tartottunk. Böjtünk abból állt, hogy nem fogyasztottunk húst, illetve semmilyen édességet. A zöldségek, sajtok, tésztafélék mellett a hal volt az egyetlen étel amit magunkhoz vettünk.
Szörnyű 2016. április 19.egyedül járt itt
Én azok közé tartozom aki elégedetlen voltam! Szóval 2016. 04. 17-én 13,45 bementem a Bp egységébe,jóformán kettőt léptem mikor letámadott egy felszolgáló és kérdezett én válaszoltam,hogy valami gyorsan elkészíthető ételt szeretnék kérni 2 főre és csomagolva elvitelre.
2016. január 31. járt itt
Telefonos asztalfoglalást követően érkeztünk, és udvariasan vártak, az asztalnál már ott volt a teríték, étlap is. A kiszolgálás végig fiatalos, gyors, tisztelettudó volt. Mivel az interneten csak a házhoz szállításos étlapot találtuk meg - más étlapot azóta sem találok - otthon abból készültünk fel, de ez nem azonos a helyben felszolgált ételekkel.
Gyenge 2015. október 2. járt itt
Hosszabb külföldi tartózkodásom után mint már többször is az itt jártam listáját hívtam segítségül hogy hol költsünk el egy kellemes vacsorát ismerőseimmel. Sajnos rosszul döntöttem. Nagyon nagy csalódás volt. Igaz az én hibám is hogy nem néztem jobban utána hogy hová is megyünk de a korábbi tapasztalataim szerint a lista elejéről bátran lehetett csemegézni.
Kiváló 2015. augusztus 17.családjával járt itt
A hely jó az árak egész barátságosak az étel mennyei és jó nagy többször is rendeltünk innen és mindig kaptam egy doboz kolát szoval összesitve Kedvesek,Gyorsak és az étel is mennyei és hatalmas adag
Kiváló 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Vasárnap este mentünk az étterembe vacsorázni. Pestimre egyébként nem túl szép központjában van, saját parkolóval , szépen diszített terasszal, kerttel rendelkezik. A kiszolgálás gyors, udvarias, az étel felszolgálása után pár falat elfogyasztása után is megkérdezik már, hogy ízlik-e az étel, nemcsak a végén.
Kiváló 2014. november 17.a párjával járt itt
Szinte minden nap elmegyek az étterem mellett.
A blogokat olvasva szántuk rá magunkat, hogy személyesen is meggyőződünk a hely sajátosságairól. A kerthelyiség már zárva volt, a libanapok alkalmából nagyon kiváló ételek közül lehetett választani, a deszert is igazán kitünő volt, amit a pincér ajánlott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Ezt az éttermet már innen néztem ki, házassági évfordulóra kerestem egy jó helyet. Sikerült. Valóban remek hely. Ugyan a fő út mellett helyezkedik el, de van privát parkoló, kellemes terasz helyiség, gyerekeknek játszósarok. Bent is hangulatos az összkép, ráadásul annak ellenére, hogy elég meleg volt kint, a klíma kellemesre volt beállítva.
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
Mikor beléptünk az étterem ajtaján már "megfogott". Nagyon hangulatos,kellemesen eltudja a vendég tölteni az idejét. Nagyon figyelmes a személyzet,nekem személy szerint nagyon fontos hogy mosolyogjanak,ne kelljen órákat várni,segítőkész legyen a személyzet bármi kérdésünk legyen és itt tényleg ilyenek!