Joe Bácsi Étterem Budapest

2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Joe Bácsi Étterem Budapest vélemények

2014. május 11.családjával járt itt
A hely közelsége miatt látogattuk meg először az éttermet. Ekkor megtapasztalhattuk a személyzet kedvességét, az előzékeny kiszolgálást és a kellemes környezetet, ami fogadott bennünket. A választék igazán széles körű, az ételek különlegesek és finomak.
Kiváló 2014. február 20.a párjával járt itt
Szuper hely, nagy kedvenc! Még soha nem csalódtunk! Már nagyon sokszor rendeltünk házhoz tőlük, de most végre személyesen is ellátogattunk a Joe Bácsi-ba. Kedves, mosolygós, figyelmes személyzet, kellemes környezet és nem utolsósorban szuper konyha! Aki nem tud választani az étlapról, ajánlom a Zoral szűzpecsenyéjét és desszertnek a Bigyót! Mennyei! :)
Kiváló 2013. december 31.a párjával járt itt
Számomra ŐK az eddig legjobb éttermem ahol már jártam. Sosem csalódtam még. Mindig megbízhatóan finom és nagy adagokat raknak elém. Lakhelyemtől messzebb esik /50km/, de évente 6-8 alkalommal itt étkezem, mert még nem találtam meg a legyőzőjét. :-)
Ha jól láttam (2013. nov) bővül terasz résszel. Ez nagy pozitívum, én már nagyon várom.
Mindenkinek ajánlom, helyet érdemes előre foglaltatni telefonon.
Kiváló 2013. november 29.a párjával járt itt
Már többször jártunk náluk és mindig nagyon meg voltunk elégedve! Az ételek ízletesek és frissek! Nagy adagokat adnak és szépen is van tálalva! Nemrég bővítették is az éttermet terasszal ami jövő nyáron biztosan nagyon szuper lesz! Az érdekességük hogy mindig van szezonális kínálatuk is!
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Nagyon kellemes családias hely. Közel van hozzánk és az ételek magukért beszélnek. A kiszolgálás színvonalas. Remek íz hatások. Desszertek nagy választéka. Ha házhoz rendelsz hamar, kiszállítják és még meleg. Rengeteg kedvezmény főleg hétköznap délután. Ha 3000 Ft fellett rendelsz ajándék üditő. A Pizzákból mindenki tud választani kedve szerint.
Kiváló 2013. május 4.családjával járt itt
ez a hely ugyancsak kicsi de nagyon kellemes. remek a konyhälyuk es nagyon jo a ki szolgälas is. Budapest egy nagy ki hiväs minden eteremnek, hiszen orjäsi a konkurencia, mär sok tulajdonosa volt az eteremnek, de az a kett fiatal uriember meg lepö dolgott csinält, mär több mint 12 eve muködnek jol, es az etermet egy nagyon szinvonalas igenyes helye varäzsoltäk.
2013. április 23.családjával járt itt
Családunk évek óta visszatérő vendége az étteremnek, pedig nem az egyik közeli kerületben lakunk. Ami megfogott minket, az az ételek minősége és választéka. Mindig található az aktuális évszaknak megfelelő fogás az étlapon illetve a többi étel is fantáziadúsan elkészített.