Kabin Budapest

4,7Kiszolgálás
4,7Hangulat
3,7Ár / érték
4,3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Kérd ajánlatunkat!

Kabin Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 369 városban járt márFelfedező - 2475 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26196 feltöltött kép
2024. május 11.a párjával járt itt
A Kabin közösségi oldalán olvasható rövid önmeghatározás szerint ideális vízparti pihenőhely családoknak, kutyásoknak, kirándulóknak, bringásoknak, gyerekeknek. Ez volt az első, 2017-ben megnyitó, főként a fiatalokra építő trendi hely a félszigeten.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - Egyéb
Még több kép (9 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2023. október 28.barátokkal járt itt
Népszerű szabadtéri bisztró a Népszigeten, van csokorban egy pár hasonszőrű hely közöttük, azt nem tudnám megmondani, hogy közülük a Kabin miben egyedi, miben kiemelkedő. Viszont itt volt a személyzet a legbarátságosabb. A konyha viszont értékelhetetlen, lévén közölték, hogy jelenleg nincs konyhájuk, ételt nem tudnak adni.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Kabin Budapest - BelsőKabin Budapest - BelsőKabin Budapest - BelsőKabin Budapest - BelsőKabin Budapest - Külső képKabin Budapest - Étlap/itallapKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - EgyébKabin Budapest - Külső képKabin Budapest - Külső kép
Még több kép (9 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 283 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos hely a kikapcsolódáshoz a nyári estéken. Finom ételek és italok, amit re-pohárban adnak. Kutyásoknak és kutyabolondoknak pedig a Földi paradicsom. :)
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás