Két Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest

4,3
étterem, kávézó - kávéház, bisztró
Két Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest
Két Szerecsen Kávéház & Bisztró BudapestKét Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest

Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Két Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest vélemények

Kiváló 2019. szeptember 24.barátokkal járt itt
Baráti társasággal lefoglaltunk töltöttünk itt egy remek estét. Szerencsére előre lefoglaltuk az asztalt, mert péntek este reménytelen lett volna asztalt találni. Nagyon profi volt a kiszolgálás, távolságtartóan, finoman, de barátságosan foglalkoztak velünk.
2015. szeptember 19., kollégákkal járt itt
Gyakran járok a Nagymező utcában, sokszor elmentem a Két Szerecsen előtt, és mindig azt tapasztaltam, hogy sok a vendég, nagy a nyüzsgés, népszerű a hely. A kávéházi hangulat nekem nemigen jött át, sokkal inkább egy kellemes, mozgalmas belvárosi étterem. Hétköznapokon 2 fogásos (leves + főétel) ebédmenüt kínálnak az á la carte áraiknál lényegesen kedvezőbben, 1390 Ft-ért.
Két Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest - BelsőKét Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest - MosdóKét Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest - BelsőKét Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest - Étel/italKét Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest - Étel/italKét Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest - BelsőKét Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest - BelsőKét Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest - Külső képKét Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest - Külső képKét Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest - Külső képKét Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. október 5.a párjával járt itt
Színvonalas felszolgálás, ízletes fogások - korrekt, rendben volt, és hasonló megszokott módokon lehet illetni a Két Szerecsent. Extra vagy különleges élménynek nem nevezném azért a 12 ezerért, amit itt hagytunk, mert bár a tapas mennyiségére nem lehetett kifogás, a főételek (fogasfilé vargányával, rákkal, és társai) nem voltak annyira szellemesek-izgalmasak, mint az összetevők sugallták.
Kiváló 2014. szeptember 26.a párjával járt itt
Régóta szemeztem a Két Szerecsennel, de valahogy magamban mindig leszavaztam - de utóbb megbántam. Közeledett a barátnőm születésnapja és ekkor felmerült bennem a gondolat, hogy talán itt lenne az ideje, hogy megnézzük. Kikerestem a telefonszámukat és felhívtam őket, hogy arra a bizonyos születésnapra asztalt foglaljak náluk.
2014. május 15., kollégákkal járt itt
Jó helyen, csak hát itt is a parkolás ami nehezékes. Évent egyszer bülünk, hangulatos hely, nem mai étterem, de még is kortalan. Gyors és precíz kiszolgálás, nagyüzemben. Az ételek finomak, választés is akad,de semmi extra. Van reggeli ami jó, igaz 0800-tól ami valljuk be az átlagemberek már késő ( javába a munkahelyükre sietnek. ) Az árak elfogadhatóak, babakocsival nehézkes lehet a közlekedés.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. július 27.barátokkal járt itt
Jókat hallottam korábban erről a bisztróról, de nem teljesen azt tapasztaltam, amire a sok dicséret után számítottam. Hétköznap délután ültünk be ide, nem voltak sokan, felszolgáló elegendő, mégis viszonylag sokat kellet várni a rendelés felvételére, annak ellenére, hogy sem itallap sem étlap nem volt az asztalon, amiből tájékozódhattunk volna a kínálatról vagy az árakról.
2013. április 26.barátokkal járt itt
Régi kellemes emlékek utá tértem ide vissza töbször is, valamiért mindig reggeli idöben. A snidlinges tejfölös bndás kenyeret mindenkinek ajánlom, de szerencsére böséges a reggeli választék, és finom a kávé. Kedvesek és figyelmesek a pincérek, belároshoz képest megfizethetők az árak. Van kiülös része is, nyáron ez nagyon kellemes. Kedvenc reggeleizö helyem lett.
Kiváló 2013. március 29.barátokkal járt itt
Hirtelen öltettől vezérelve tértünk be ide vacsorázni egy hétköznap este. Szerencsére volt szabad asztal, kedvesen fogadtak. Nagyon jó borok vannak az itallapon, az étlapon pedig könnyen található hozzájuk párosítható étel. A választásom egy argentin hátszínre esett, mely tökéletesen volt elkészítve/tálalva és időben érkezett.
Két Szerecsen Kávéház & Bisztró Budapest a térképen
1065 BudapestNagymező u. 14.
06 1 343 1984
• vegetáriánus ételválaszték • kisállat bevihető • reggelizési lehetőség