Kiosk Budapest Budapest

Fried Kastély Hotel Simontornya
Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok
Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Kiosk Budapest Budapest vélemények

2023. június 5.barátokkal járt itt
Lehet, hogy felkapott a hely, de szombat estére mégis tudtunk asztalt foglalni. Az épület nagyon szép, a design kiváló. Az ételek, italok nagyon finomak voltak. Nem olcsó hely, de minőséget kapsz érte. A kiszolgálás: nekünk úgy tübt, mintha egyetemistákat, vagy gyakornokokat alkalmaznának.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2022. augusztus 1.a párjával járt itt
Egy vacsorára ugrottunk be egy vasárnap este. A belső tér vagány, hatalmas belmagassággal, indusztriális stílussal, színes dizájnnal - laza és fiatalos hely. A konyha jóféle bisztró konyha. Ha már elmegyek egy étterembe, szívesen kóstolok többféle fogást, így igyekeztem most is a főételen kívül mást is kóstolni.
Kiosk Budapest Budapest - EgyébKiosk Budapest Budapest - Külső képKiosk Budapest Budapest - EgyébKiosk Budapest Budapest - EgyébKiosk Budapest Budapest - EgyébKiosk Budapest Budapest - EgyébKiosk Budapest Budapest - EgyébKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - Étlap/itallapKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - Étlap/itallapKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/ital
Kiváló 2020. szeptember 10.egyedül járt itt
Az abszolút belvárosi, turisztikai központban lévő lokációban a járványveszély és a külföldi vendégek elmaradásának dacára a Kiosk továbbra is állja a sarat. A tavaszi hónapokban bevezették több kerületben is a házhoz szállítást, és a mértékadó gasztronómiai oldalak közül több is az ajánlott kategóriában hozza a Kiosk ebédmenüjét.
Kiosk Budapest Budapest - Külső képKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Külső képKiosk Budapest Budapest - Külső képKiosk Budapest Budapest - Külső képKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - Külső kép
Szörnyű 2018. március 11., üzleti partnerrel járt itt
Ételek rendben, itt nem konyhai blokkal, hanem előnyugtával akarják elkerülni az adófizetést. Szomorú. Miután ezt szóvátettem, utána Facebookon rámírtak és még le is oltottak. Kikérik maguknak az egészet, holott nálam van az előnyugta amivel fizettetni akartak, miután egyértelműen megmodntam, hogy kp-val fizetek, kihozták ezt.
2017. április 2.gyerekekkel járt itt
Családi meghívásra ebédeltünk itt, és elég kíváncsi voltam, milyen étterem is ez a belvárosban. Egy trendi, fiatalos, picit romkocsmás enteriőr, ehhez illő meghökkentő mosdó (külön készítettem képet erről - de jópofa). A bútorzat is a hangulathoz illő, retrós beütésű. Tényleg igaz, hogy ízlések és pofonok. . .
Kiosk Budapest Budapest - BelsőKiosk Budapest Budapest - MosdóKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/italKiosk Budapest Budapest - Étel/ital
2015. augusztus 17.egyedül járt itt
A Kiosk is egy olyan hely, amiről már mindenki hallott, felkapott és népszerű étterem, nevezhetjük akár trendinek is. És ezzel együtt olyan hely, amiről mindenkinek van véleménye, ám ez a vélemény elég széles skálán mozog, a kiszolgálás minőségét, a turista-központúságot (s vele együtt a magyarok negligálását) többen észrevételezték, ugyanakkor az ételekkel kapcsolatosan összességében jókat hallottam.
Gyenge 2015. május 23.a párjával járt itt
Bárányburgert ettem, ami egy átlagos burger nagyságának a felét tette ki, az ára viszont egy másfélszeresé volt. A kihozott krumpli sótlan volt, sót és a szokásos dolgokat a pincérnő a kajával együtt NEM hozta ki, és mivel nem volt egy pincér sem elérhető, nekem kellett só után kajtatnom.
2015. február 16.barátokkal járt itt
A Kiosk ellentmondásos megítélésű hely. A Gault Millau 8 pontot adott neki, ami bizony nagyon kevés, ehhez képest a neves kalauzzal jellemzően szinkronban levő Dining Guide beválasztotta a 100 legjobb étterem közé 11 ponttal. Mi a szösz? Elmentünk, 5 percet vártunk, nem jött senki sem felénk, pedig elég láthatóak voltunk hatan a terem közepén.
Ezüst fokozatú értékelő
2015. január 5.barátokkal járt itt
Kellemes csalódás ért az étterembe lépéskor, udvarias fogadtatás, tágas tér, kellemes hangerejű zene, és kényelmes nagy hely az asztalok között. A székek viszont lesrapáltak, válogatni kellett hogy melyik nem bírja el a súlyunkat, melyikre csak a kabátokat tegyük. Kevés étel az étlapon de volt mindenki kedvére való.
Szörnyű 2014. augusztus 15.barátokkal járt itt
Nagyon drága igazi lehúzos hely, udvariatlan pincérek és vezetőség, nem ajánlom senkinek, a kaja nem rossz de ilyet kapsz bárhol