Lecsó Budapest

2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Lecsó Budapest vélemények

Átlagos 2022. január 11.egyedül járt itt
Legalább 8-9 éve működik már ez az egyszerű önkiszolgáló étterem, amely véleményem szerint nem az ételek minőségével, finom ízével vagy a hely hangulatával hódít elsősorban, hanem elsősorban a kedvező lokációval. A Nagykörúton a Vígszínház közelében, a buszmegállóban található.
Lecsó Budapest - Étel/italLecsó Budapest - BelsőLecsó Budapest - Étel/italLecsó Budapest - Étel/italLecsó Budapest - Étel/italLecsó Budapest - Étel/italLecsó Budapest - Étel/italLecsó Budapest - BelsőLecsó Budapest - Külső képLecsó Budapest - Külső képLecsó Budapest - Külső képLecsó Budapest - Étel/italLecsó Budapest - Étlap/itallapLecsó Budapest - BelsőLecsó Budapest - Étlap/itallapLecsó Budapest - Külső képLecsó Budapest - Külső kép
Szörnyű 2020. február 25.barátokkal járt itt
A barátnőmmel és kutyámmal mentünk enni hisz közel van a Margit szigethez, ajánlva volt a hely. A barátnőmmel egy cordon bluet evett petrezselymes krumplival amiben 2 csótány bújt meg és a hús büdös volt és nem volt rendesen át sütve. . . En borjú pörköltet kertem ettem már borjút és ez nem az volt erre ennyi pénzt elkérni.
Átlagos 2020. február 22.a párjával járt itt
Többször voltunk már ebben az étteremben, ma is itt fejeztük be szigeti sétánkat. Mint mindig, most is majdnem telt ház volt a földszinten, így felmentünk a galériába enni. Az ételválasztáskor kértem egy szelet magvas rántott húst. A vékony, szőke hölgy rátette egy nagy tányérra, majd amikor mondtam, hogy kérek rántott sajtot és petrezselymes krumplit, megkérdezte, hogy ezt mind egy tányérra?
Lecsó Budapest - BelsőLecsó Budapest - BelsőLecsó Budapest - BelsőLecsó Budapest - Külső kép
2018. december 1., kollégákkal járt itt
A Margit hidon át közlekedve a legközelebbi házias ételeket készítö Lecsó a befutó. Kedvencünk a mindíg kapható hortobágyi palacsinta és a borzas csirkemell. Az árai és az adagok is megfelelőek.
Menű választék is van. Napközben gyorskiszolgáló jelleggel mükődik és a földszinti rész kissé menza hangulatú, de az emeletről érdekes látvány a körúti emberözön.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2018. szeptember 15.a párjával járt itt
Az étterem a Nyugati pu. és a Vígszínház közelében található. Délben és du. önkiszolgáló étteremként üzemel, míg este pincérek szolgálnak fel az asztaloknál. Mivel forgalmas helyen fekszik, ezért mindig nagy a forgalom; én a párommal kora este jártam ott, amikor szinte tele volt, így nagy volt a nyüzsgés, a hangzavar.
Szörnyű 2017. szeptember 12.egyedül járt itt
A köret alatt jó nagy döglött légy volt, szerintem szándékosan, a hús szinte nyers volt, fájt is tőle a hasam.
Amikor ezt elmondtam a kollegámnak csak nevetett, mert ő ismeri azt a helyet, ő két napig volt rosszul a kajájuktól. ez azért durva. nem ajánlom senkinek.
mellesleg a kiszolgáló csaj sem volt túl kedves. vannak sokkal jobb helyek ennyiért.
2016. október 24.gyerekekkel járt itt
Kedves kiszolgáló lányok,ízletes magyaros ételek. Tiszták az asztalok ,az illem helységek tiszták voltak volt szappan és kéztörlő is. Ár érték arányban verhetetlen gyorsétterem kategóriában. Egyet ne feledjen senki ez nem a Hilton,az árak sem olyanok! Hanem gyorsétterem ,ahol gyorsan meg lehet kapni amit kér az ember nem kell órákat várni az ételekre.
Kiváló 2016. május 12.családjával járt itt
Ha Budapesten járunk és megéhezünk végül mindig a Lecsóra esik a választás. Ízletes,magyaros ételek széles választéka korrekt kiszolgálás,ár-érték arány helytálló,ráadásul éttermeknél ritkán tapasztalható hűségprogram keretében minden tizedik étkezés ingyenes.
Vidékieknek, főleg akik vonattal érkeznek közel a Nyugati pályaudvar.
Nem véletlen,hogy mindig sok a vendég ,ami garantálja a friss alapanyagokat.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő
Kiváló 2015. október 9.a párjával járt itt
Párommal és baráti társasággal is voltunk itt, az ételek finomak, a magyaros ízek vannak előtérbe, kicsit menzai koszt, de Pesten talán az egyik legolcsóbb hely, megközelítés szempontjából tökéletes helyen fekszik. A személyzet tevékenysége átlagos, a felső emelet este ideális baráti társaságnak, viszont pároknak azért más helyet ajánlanék, de összességében ajánlani lehet a helyet.
2014. április 13.a párjával járt itt
Megéheztünk, szombaton estefelé jártunk itt először, bár az étterem harsány neonfényeit sokszor láttuk már a 26-os/90-es buszmegállóban, és azt is, hogy napszaktól függetlenül itt mindig sok a vendég, ami általában jót szokott jelenteni. 2 szinten lehet helyet foglalni, esténként 19.