Macesz Bistro Budapest

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Macesz Bistro Budapest vélemények

2076
Kiváló 2024. február 14.a párjával járt itt
Azt találtuk ki jó előre, hogy Valentin napon elmegyünk egy jót vacsorázni, és helyet is fogaltunk időben ehhez. A Macesz nem okozott csalódást. Semmi különösebb variálgatás, a hagyományos itteni jóval ettük tele magunkat, úgy is mint maceszgombócos kacsaleves, én sóletet ettem, feleségem kacsamellet, a legelején még egy kóser pálinkával is megkínáltattam magam, azután a végén meg nem nagyon tudtuk eldönteni, így flódnit is kértünk meg madártejet is.
Macesz Bistro Budapest - EgyébMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étlap/itallapMacesz Bistro Budapest - Étlap/itallapMacesz Bistro Budapest - Étlap/itallapMacesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - Belső
2018. augusztus 19.egyedül járt itt
Tegnap végre valahára eljutottam a Macesz bisztróba. Kifejezetten tetszett a rusztikus, régmúlt időket idéző beltér, értékeltem az udvarias, kommunikatív kiszolgálást. Rendeltem egy vegyes előételt, aminek a tálalása fogott meg leginkább. De jó volt a „zsidó szalonna” és a zsidó tojás is, a libatepertő csalódást okozott, egy étteremben ennél jobbat kell adni.
Macesz Bistro Budapest - Étlap/itallapMacesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Mosdó
2076
2016. november 21.barátokkal járt itt
Még a sóletfesztiválról származott a tipp, hogy ha igazán jó sóletet szeretnék, akkor itt keressem. Nem felejtettem el, szerveztem ide egy találkozót. Jó döntés volt. Nem egyszerű helyet foglalni, idejében érdemes bejelentkezni, mert úgy tűnik, a hely rendkívül népszerű. Méltán. A személyzet amúgy rendkívül kedves, erre igazán nem lehet panasz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2016. június 28.családjával járt itt
A szakmámnál fogva, és mint valaha kóser éttermet vezető,kritikus szemmel néztem körbe és kóstoltam a választékot. Minden elismerésem a szervezésért,kivitelezésért és a minőségért. A kritikámban nem játszott közre,hogy a konyha egyik séfje,egy volt tanítványom,aki előtte nem ismerte ezeket az ételeket.
Macesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. április 24.a párjával járt itt
Először is borzasztó rossz asztalt kaptunk. Pont az étterem közepén, a pincérek másodpercenként suhantak el mellettünk, semmi meghittség nem volt az egészben, végig feszülten éreztük magunkat. Előételnek céklasalátát kértem, a férjem marhanyelvet és külön még egy húslevest maceszgombóccal.
Macesz Bistro Budapest - MosdóMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. április 5.egyedül járt itt
A budapesti zsidó negyed szívében, a Kazinczy és a Dob utca sarkán lévő zsidó gasztronómiai hagyományokra épülő, de nem kóser étterem. Korábban Macesz Huszár néven ismerhettük, 2015-ben új arculattal, új étlappal, új névvel immáron bisztrósabbra vették a fazont.
Macesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - Étel/italMacesz Bistro Budapest - BelsőMacesz Bistro Budapest - Étlap/itallapMacesz Bistro Budapest - Étlap/itallapMacesz Bistro Budapest - Étlap/itallapMacesz Bistro Budapest - Külső képMacesz Bistro Budapest - Külső kép