Melba Panoráma Étterem Budapest

2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Melba Panoráma Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2022. szeptember 19., kollégákkal járt itt
Amennyire vártam, hogy újra nyisson az étterem olyan csalódás volt.
Az üzletvezető egy pipergőc, a pultos lassú, de aki a rendelést felvette fickó mindent vitt. Nem elég, hogy összekeverte a rendelésünket, és sokat kellett várni az ételre, de olyan alkohol szaga volt, hogy én lettem tőle rosszul. Nem tudom a főnökség miért nem tud jobban figyelni erre. Ennyire emberhiány lenne?
2017. július 2.családjával járt itt
Melba? Miért ez a neve kérdeztük a pincérnőt, de sajnos nem tudott rá válaszolni és a melba kockát sem ismerte a hölgy. Igaz különleges helyen van az étterem hiszen a Duna felett helyezkedik el. Viszont szerintem/szerintünk elég drága. Olyan érzésem volt, hogy a hely a sznob embereknek való.
Melba Panoráma Étterem Budapest - Étlap/itallapMelba Panoráma Étterem Budapest - Étel/italMelba Panoráma Étterem Budapest - BelsőMelba Panoráma Étterem Budapest - BelsőMelba Panoráma Étterem Budapest - Étel/italMelba Panoráma Étterem Budapest - Étel/italMelba Panoráma Étterem Budapest - MosdóMelba Panoráma Étterem Budapest - Étel/italMelba Panoráma Étterem Budapest - Étlap/itallapMelba Panoráma Étterem Budapest - Étlap/itallapMelba Panoráma Étterem Budapest - Étlap/itallapMelba Panoráma Étterem Budapest - Étlap/itallapMelba Panoráma Étterem Budapest - Mosdó
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. október 21.a párjával járt itt
Az "Étterem hét" keretében választottuk ezt az éttermet. ( Előre összeállított menüsorok, fix áron)
Könnyen megközelíthető és szép helyen van, rálátással egy dunai kikötőre. Az étterem nagyon hangulatos, modern berendezéssel. A kiszolgálás gyors és figyelmes, pedig az étterem tele volt.
Szörnyű 2016. június 29., kollégákkal járt itt
Munkaügyben jártam a közeli Duna Plazában, s a kollégák javaslatára jöttünk el a kellemes sétányi távolságra lévő, elegánsnak és felkapottnak mondott étterembe. A helyszín igazán különleges, a Marina part modern lakópark házainak tövében, a Duna partján a Prestige jacht kikötő mellett, pontosabban felett található étterem szinte a folyó fölé emelkedik.
Melba Panoráma Étterem Budapest - Külső képMelba Panoráma Étterem Budapest - Étlap/itallapMelba Panoráma Étterem Budapest - Étlap/itallapMelba Panoráma Étterem Budapest - Külső képMelba Panoráma Étterem Budapest - Étel/italMelba Panoráma Étterem Budapest - Étel/italMelba Panoráma Étterem Budapest - Étel/italMelba Panoráma Étterem Budapest - BelsőMelba Panoráma Étterem Budapest - MosdóMelba Panoráma Étterem Budapest - MosdóMelba Panoráma Étterem Budapest - Külső képMelba Panoráma Étterem Budapest - BelsőMelba Panoráma Étterem Budapest - BelsőMelba Panoráma Étterem Budapest - Külső képMelba Panoráma Étterem Budapest - Külső képMelba Panoráma Étterem Budapest - EgyébMelba Panoráma Étterem Budapest - Külső képMelba Panoráma Étterem Budapest - Külső képMelba Panoráma Étterem Budapest - Külső képMelba Panoráma Étterem Budapest - Étlap/itallapMelba Panoráma Étterem Budapest - Étlap/itallapMelba Panoráma Étterem Budapest - Étlap/itallapMelba Panoráma Étterem Budapest - BelsőMelba Panoráma Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 23., kollégákkal járt itt
A város egy fejlődő részén van, modern a tájba illeszkedő étterem. Szép a kilátás a Dunára, sajnos csak egy beugróra. A kiszolgálás kedves,kissé hűvös, de segítőkész. A hely tiszta, modern. Az ételek nagyon-nagyon finomak, a koktélok izgalmasak, az uborkás-körtés felül múlta a várakozásomat. Nagyon haladó szellemű hely.
Átlagos 2016. január 12., üzleti partnerrel járt itt
Külföldi üzleti partnerekkel látogattuk meg az éttermet. Az étlap nem túl hosszú, bár emiatt könnyebb választani. Az ételek alapvetően ízletesek, de az adagok meglehetősen szerények. Természetesen ezt lehet előétel - leves - főétel - desszert kombinációval "emberi" mennyiségre hozni azonban ez a számla végösszegén érződni fog. Drága.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Gyenge 2015. november 23.a párjával járt itt
Kb fél év telt el, amikor jónak értékeltem ezt a helyet, de legutóbbi vacsoránk alapján el vagyok csodálkozva. Lehet, hogy nem jól választottunk ételt? De nem volt finom. Kevés is volt. Vagy másik szakács lett? Lassú? Nem főz jól? Nem volt senki, aki megkérdezte volna, hogy ízlett-e az étel, nem mondhattuk el csalódásunkat, mert nem volt rá kíváncsi a felszolgáló.
2015. április 17.a párjával járt itt
Nyáron, amikor kipróbátuk a BKV által üzemeltett hajójáratot, a Meder utcánál szálltunk ki, és vártuk meg a Kopaszi gát felé visszamenő hajót. Időtöltésül beültünk az étterembe egy italra és desszertre. A személyzet magyon kedves volt, az étterem esti programjairól kimerítő tájéoztatást kaptunk.
Melba Panoráma Étterem Budapest a térképen
1138 BudapestMeder u. 9.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető
H-P
Szo-V