Nobu Étterem Budapest

Így is ismerheted: Kempinski Hotel Corvinus Étterme
4,4
étterem, koktél bár, lounge, szálláshely étterme, halétterem
Nobu Étterem Budapest
Nobu Étterem BudapestNobu Étterem Budapest
Nobu Étterem BudapestNobu Étterem Budapest

Nobu Étterem Budapest bemutatkozása

A Nobu Budapest az első közép-európai tagja a világhírű Nobu étterembirodalomnak, mely a város szívében, a Kempinski Hotel Corvinus Bécsi utca felőli oldalán kapott helyet. A japán gasztronómia rajongói megízlelhetik Nobuyuki Matsuhisa mesterszakács világhírű specialitásait, aki konyhájában a japán hagyományokat ötvözi Dél-Amerika ízvilágával.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Nobu Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2015. március 12., kollégákkal járt itt
Kollégám meghívásra érkeztem az étterembe ebédidőben. 2 fogást kóstoltam: bébispenót saláta garnélával, szárított misóval. A saláta kitűnő ízesításű volt, a rák olyan, mintha akkor fogták volna ki. Főételnek udon leves ettem tenger gyümölcseivel. Nagy adag, hallal-rákkal bőségesen megpakolt leves, kiváló tésztával.
Nobu Étterem Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Kiváló 2014. május 26.a párjával járt itt
Brigádos-kuponos akció keretében jutottunk el a Nobuba, 2 féle "tavaszi gourmet menüsor" néven futott az akció 9. 450 Ft-ért, mi egy halasat és egy húsosat választottunk, a menü 4 fogásból + 1 koktélból állt. Hétköznap ebédidőben érkezésünkkor 1 asztalnál ültek csak, majd később érkezett még néhány vendég.
Nobu Étterem Budapest - MosdóNobu Étterem Budapest - Étel/italNobu Étterem Budapest - Étel/italNobu Étterem Budapest - Étel/italNobu Étterem Budapest - Étel/italNobu Étterem Budapest - Étel/italNobu Étterem Budapest - Étel/italNobu Étterem Budapest - Étel/italNobu Étterem Budapest - Étel/italNobu Étterem Budapest - Étlap/itallapNobu Étterem Budapest - BelsőNobu Étterem Budapest - BelsőNobu Étterem Budapest - BelsőNobu Étterem Budapest - Étlap/itallapNobu Étterem Budapest - Külső képNobu Étterem Budapest - Külső kép
Átlagos 2014. március 13.családjával járt itt
A méregdrága Nobut Torkos Csütörtökön vettük célba. Ettünk két levest, sushikat, tempurát. A sushi remek volt, hozta azt, amit optimális esetben hozhat frissességben, ízben, esztétikában, a tempurában hiba nem volt, igaz, jobb sem volt, mint mondjuk a Kyotoban vagy az ebédmenüt igen baráti árakon kínáló Fujiban.
Kiváló 2013. december 22., kollégákkal járt itt
A Nobu önmagáért beszél. Kiváló hangulat, tökéletes kiszolgálás, az ételek zseniálisak. A berendezés hangulatos. Nekem egyedul az elrendezés nem teszik annyira, de ez mindenkinél szubjektív. Persze nem ez a város legolcsóbb helye, de az ár-érték arány szerintem tökéletesen megvan.
2013. március 27.barátokkal járt itt
Egy barátom meghívására jártunk az étteremben. Mivel először voltunk ott a Miso-leves után a Bento-box-ot javasolta, ami tulajdonképpen vegyes ízelítő az étterem kínálatából. A tőkehal szenzációs volt, illetve a Nobu másik profiljába tartozó dél-amerikai falatkák fűszerezése is isteni volt.
Nobu Étterem Budapest a térképen
1051 BudapestErzsébet tér 7-8.
• légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
dél-amerikai, japán
egzotikus fogások
Zene
Gépzene: elektronikus, könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop
Különtermek
Private Dining Room - max. 20 fő