Nótafa Vendéglő Budapest

Édes kényeztetés
Hotel Abacus Herceghalom

Nótafa Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2014. október 21.családjával járt itt
Házias ízek,gyors korrekt kiszolgálás. . . Az étlap sokoldalú,vadételek is megtalálhatók. . . . A felszolgálók udvariasak,nem tolakodók. A berendezés a régi,hangulatos vendéglőt idézi a faasztallal,székekkel,terítővel. A helyiség nem zsúfolt. Tavasztól ki lehet ülni a kerthelyiségbe is,ami nagy,terebélyes fák alatt helyezkedik el. . . . . A fák biztosítják a természetes légkondicionálást. . . :)
Kiváló 2014. október 11.a párjával járt itt
Tegnap voltunk családilag vacsorázni ezen a nevezetes helyen, előtte egy alkalommal tértünk be cirka két éve barátosnémmel egy bécsi túra után szintén vacsira. Csak a legjobbakat tudom elmondani az összes kritérium terén. Édesanyám 20 esztendeje járt itt utoljára és véleménye neki sem változott, miszerint ez az étterem a legjobbak egyike.
Kiváló 2014. július 27.a párjával járt itt
Pár hete július 06-án a vasárnapi ebédet költöttük el a vendéglő kerthelyiségében. Régebben gyakran jártunk itt, a jó konyha miatt. Aggódtunk, hogy nem lesz hely, ezért előre foglaltattunk, és jól tettük, tele volt a kerthelyiség. Semmi nem változott,a konyha ugyanolyan jó, az adagok hatalmasak(becsomagolják amit képtelenség megenni), és ami nagyon fontos a pincérek gyorsak, udvariasak.
Kiváló 2014. június 22.a párjával járt itt
Már 30 éve ismerem a helyet, a gyerekeimet ide fizettem be iskolás korukba ebédre és nagyon elégedett voltam, vagyok a hellyel! A személyzet készséges, udvarias, bátran bíztan a gondjaikra a gyerekeimet. Nemrégen jártunk itt családostol, de már az unokákkal! Szóval jó hely, maradunk hűséges vendégei!
Kiváló 2013. december 20.családjával járt itt
Kockás terítős étterembe térünk be, ahol sürgő-forgó pincéreket látunk. Az étlapot a kezünben tartva, kicsit furcsálljuk az árakat a helyhez képest, de majd meglátjuk. A lányom ragaszkodott egy ételhez, de szerette volna kicsitmásképp. "Semmi akadálya, itt a vendég az első" mondta a pincér.
Kiváló 2013. július 9.a párjával járt itt
Ez az a hely amit mindenkinek csak ajánlani tudok. Nem a legolcsóbb, de az adagok hatalmasak az ízek finomak. Kívánságra elkészítenek bármit amihez alapanyag van. Udvariasak, figyelmesek és mégis megmaradt a családias hangulat. Javukra írható még, hogy Szép-kártyát és bankkártyát is elfogadnak.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 725 városban járt márFelfedező - 2323 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45014 feltöltött kép
2021. július 26.egyedül járt itt
Abszolút az ittjartam. hu véleménye alapján keveredtem ide. Álltam egy ismeretlen helyen Kispesten, tanácsot kértem a telefonomtól, és bedobta a környék ajánlatait, első helyen egy pocsék referenciával rendelkező valamit, de a második ez volt és jó helyre is vezetett. A Nótafa nyilván régi intézmény, láthatóan múltja van az értékelők szemszögéből is.
Nótafa Vendéglő Budapest - MosdóNótafa Vendéglő Budapest - BelsőNótafa Vendéglő Budapest - Étel/italNótafa Vendéglő Budapest - Étel/italNótafa Vendéglő Budapest - Külső képNótafa Vendéglő Budapest - Belső
2019. április 3.családjával járt itt
Kicsit retro étterem. Minden tekintettben. A berendezés, a boxok, a kerthelyiség kinézete nyáron, a kockás abrosz. De retro érzést keltenek bennem a pincérek is. Nem baj az ha valami nem trendi. . . . . Ez az étterem, annak ellenére hogy ütött kopott, tiszta. Az adagok óriásiak, az ételek finomak.
2017. november 10.a párjával járt itt
Teljesen elfogadható minden szempontból, de semmi különös. Az adagok hatalmasak, de egyik étel sem volt " tökéletes ". Szokatlan a mai világban, hogy nem lehet kártyával fizetni. A kiszolgálás gyors, jó színvonalú, az ár-érték arány megfelelő.

Ha arra járok meg fogok állni ebédelni vagy vacsorázni,de külön, célzott programként nem veszem számításba.
2017. július 20.a párjával járt itt
A környéken volt dolgunk és megpróbáltunk bejutni a felkapott vendéglőbe. A kedves felszolgálok kerítettek nekünk egy kis asztalt és megkóstolhattuk finom, kiadós ételeiket. A felszolgálók kedvesek, közvetlenek voltak, de nem igazán figyeltek a vendégek rendeléseire. Ezt leszámítva rendben volt minden és hangulatos kerthelyiség is elnyerte a tetszésünket.