Olíva Étterem & Pizzéria Budapest

Olíva Étterem & Pizzéria BudapestOlíva Étterem & Pizzéria Budapest
Olíva Étterem & Pizzéria BudapestOlíva Étterem & Pizzéria Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Olíva Étterem & Pizzéria Budapest vélemények

Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Interneten néztem ki ezt az éttermet. Egy kicsit zavart, hogy a képek alapján egy nagyobb alapterületű, hűvös eleganciát sugárzó helynek tűnt, viszont ahogy beléptünk az ajtón, megnyugodtam: kellemes hangulatú helységben találtuk magunkat, ami pont akkora, amekkorának lennie kell.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 26.barátokkal járt itt
Egy barátommal ettünk háromfogásos vacsorát ezen a helyen: kockás terítős, gerendáktól hangulatos, bár kissé talán zsúfolt asztalokkal berendezett teremben. A kiszolgálás igen figyelmes volt, a pincér nem tolakodó, szívélyes ajánlata valóban jó választás volt. Étteremben nem várok sokat a desszertektől, ezen a téren kellemes csalódás ért, a vacsora fénypontját adták. Ár-érték arányban, pláne a Bazilika közelsége miatt jónak mondanám.
2015. december 29.egyedül járt itt
Az Olíva étterem a kedves emlékeim közé tartozik, évekkel ezelőtt többször is jártam ott, kisebb-nagyobb társasággal, még „törzsasztal-találkozót” is szerveztünk itt (míg a fővárosban éltem, volt egy törzsasztalunk a Simon pincében, mely 5 év után az András pincébe költözött, majd ennek megszűnése utnm hol itt, hol ott találkoztunk).
Olíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - EgyébOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. április 22.gyerekekkel járt itt
Vasárnap kora 15 órára foglaltunk helyet (biztonság kedvéért, mert heten voltunk) de számításunk bejött, mert nem voltak sokan. Az étterem kicsit eldugott helyen található szinte csak akkor veszi észre az ember, ha már előtte áll. Figyelmes, udvarias, gyors kiszolgálás. Ízletes ételek korrekt áron. Az olasz mellett magyaros ételeket is kínálnak.
2014. november 21., kollégákkal járt itt
Szintén a munkahelyünk közelében található étterem, ahová több kollégám is rendszeresen jár, tőlük tudtam, hogy van hétköznap ebédmenü (11-15 óra között), mert ez kívülről nem igazán látszik az éttermen - nem reklámozzák - és a honlapjuk sem informatív ez ügyben. Ennek ellenére a környéken dolgozók már képben vannak, mert délidőben szinte minden asztal foglalt.
Olíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - MosdóOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - MosdóOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étlap/itallapOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - EgyébOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - BelsőOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képOlíva Étterem & Pizzéria Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. április 10.a párjával járt itt
Az olaszos konyha kedvelőinek kötelező kipróbálni! Elsősorban tészta ételekre speciaálizálódnak, azon belül is a könnyebb, zöldségekkel dúsított vonalon van a hangsúly. Mind levesek, mind főételek, mind desszertek tekintetében kiváló ételeket kapunk.
Átlagos 2013. április 4.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be ide mozi után. Csak a galérián kaptunk helyet, ami kicsit levegőtlen volt. Kedves fiatal felszolgáló volt, aki a néha nem egyszerű csapatot is nagyon jól kezelte. Ahhoz képest, hogy mediterrán jellegű az étterem, elég közepes volt minden étel, a legjobban a sok fokhagymás tejföllel bolondított 'rósejbni' ízlett, amit a főételre való várakozás közben rendeltünk
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. március 26.barátokkal járt itt
A szokásos két ünnep közötti baráti összejövetelünket tartottuk itt. Hangulatos étterem, szép berendezéssel, mediterrán hangulattal.
Az ételek finomak voltak,de én személy szerint többet vártam volna. A köret nem volt az igazi, az adagok közepesek, az ételek tálalása lehetne fantáziadúsabb is, a desszert viszont nagyon finom volt (mi egyszerű császármorzsát kértünk házi baracklekvárral, stílusos kis bödönben szolgálták fel).