Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest

3,8
gyorsétterem, ételbár, streetfood
Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest
Star Kebab Török Étterem - Teréz körút BudapestStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest

Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. június 16.egyedül járt itt
Épp csak arra jártam, beugrottam, és gyorsan meg tudtam ebédelni. Nagy választék, gyors kiszolgálás, bár a pénztárnál feltorlódik a sor, sok hely van leülni, folyamatosan figyelik az asztalokat nem maradhat ott maradék, tálca (ez pozitív). Borjú fasírtot ettem rizzsel. Finom volt, de nem estem hasra tőle, az adagtól meg főleg nem.
Átlagos 2014. augusztus 23.egyedül járt itt
A Star Kebab egy szokásos török gyorsétterem a Nyugatival szemben. Zsúfolt és mindenféle illatok terjengenek, amiket én nem nagyon szeretek. Az étteremnek nulla hangulata van, pláne, ha a szemben lévő McDonalds-szal hasonlítjuk össze. Az étel, amit kaptam nem nagyon ízlett, úgy éreztem nem teljesen friss a hús vagy valami volt vele, amiért nem volt olyan finom.
Kiváló 2014. augusztus 19.családjával járt itt
Kiváló török ízek megfizethető áron!Van itt minden finomság.Gyros, pita, baklava..És mindez jól megközelithető helyen
Korrekt árak,gyors kiszolgálás kényelmes tágas beltér.
többször voltunk itt és nem bántuk meg!Mindenkinek ajánlom!
Sokan vannak mindig,és még sincs tömegnyomor!
Kiváló 2014. január 2.barátokkal járt itt
Már elég régóta a törzshelyünk, nagyon szeretjük a török ételeket, nagyon finom minden, ár/érték arány is szuper, készséges a kiszolgálás és mindig megvan a kedvenc ülőhelyünk, az ajtóhoz közel! :D Nagy favorit a kemencében sült tejberizs, illetve a baklava minden fajtája és természetesen a falafel tál is. Csak így tovább, megyünk nemsokára megint! :)
Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/ital