Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest

3,8
gyorsétterem, ételbár, streetfood
Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest
Star Kebab Török Étterem - Teréz körút BudapestStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest

Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Wellness pihenés Zalakaroson
2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2019. április 30.a párjával járt itt
Budapesten a kedvenc török éttermünk. Nem régen átalakították, felújították, nagyon szép lett. Itt a legfinomabb a lencseleves pitával, ami a kedvencünk. A levesen kivül általában édességet eszünk. Nagyon finom a gyümölcsös rizs,ami tele van finom gyümölccsel nem csak a neve az. A palacsintájuk is nagyon finom. A kiszolgálás is gyors, kedvesek és segitőkészek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 4.a párjával járt itt
Először azért mentünk be az étterembe, mert nagyon éhesek voltunk, és közel van hozzánk. Gyrost ettünk és utána baklavát. Az ételek nagyon finomak, a fűszerezés nem túlzott, mint azt jó néhány török étteremnél tapasztaltuk már, hanem "pont jó".
Kiváló 2014. augusztus 19.családjával járt itt
Kiváló török ízek megfizethető áron!Van itt minden finomság.Gyros, pita, baklava..És mindez jól megközelithető helyen
Korrekt árak,gyors kiszolgálás kényelmes tágas beltér.
többször voltunk itt és nem bántuk meg!Mindenkinek ajánlom!
Sokan vannak mindig,és még sincs tömegnyomor!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 10.barátokkal járt itt
Korrekt, megbízható török gyorsétterem a Nyugatinál, majdnem szemben a Mekivel. Kényelmes, tágas beltér, sok asztallal, kinti terasz is van (bár én nem ülnék ki, mert mindig óriási itt az autósforgalom és a benzingőz). Árban is megfelelő, jó nagy adagokat adnak, mindig frissek az ételek, a fűszerezés is jól el van találva.
Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/italStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Külső képStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - BelsőStar Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 7.barátokkal járt itt
Egy cserkésztúra után ültünk be a barátokkal a vonatindulás előtt vacsorázni, de nem bántuk meg. Nagyon gyors a kiszolgálás, az étel kiadós adag, bár talán lehetne egy picivel olcsóbb. A gyrossal már jól laktam, de azért még rendeltem egy desszertet, mert annyira jól nézett ki. Ajánlom mindenkinek! Az étterem nagyon pörög, de ettől függetlenül tiszta és rendezett.
Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. július 22.a párjával járt itt
Legutóbb 2014. júniusában jártunk az étteremben, havonta vagy kéthavonta egyszer általában eljövünk ide. Jó az ételek minősége, az ár megfelel a többi török gyorsétterem árszínvonalának. Széles a választék, és bár sokan járnak ide, nincs soha tömeg, nem kell soha sorban állni.
Kiváló 2014. január 2.barátokkal járt itt
Már elég régóta a törzshelyünk, nagyon szeretjük a török ételeket, nagyon finom minden, ár/érték arány is szuper, készséges a kiszolgálás és mindig megvan a kedvenc ülőhelyünk, az ajtóhoz közel! :D Nagy favorit a kemencében sült tejberizs, illetve a baklava minden fajtája és természetesen a falafel tál is. Csak így tovább, megyünk nemsokára megint! :)
Star Kebab Török Étterem - Teréz körút Budapest - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1086 feltöltött kép
2022. november 28.a párjával járt itt
Vonatindulás előtti gyors és késői ebédre tértünk be ide, és ezen a szinten rendben lévő a hely. A kínálat nagyon hasonlít a Szent István körúton lévő Szeráj Éttereméhez, ezért itt is a bevált zöldséges csirkeragut kértük bulgur körettel.
2019. december 8.egyedül járt itt
Többször jártam már itt. Egy-egy ritka kivételtől eltekintve vegyes gyros tálat kértem, helyben fogyasztásra vagy elvitelre. Összességében egy fokkal finomabbnak tartom a gyros-ukat a Budapesten megszokottnál. Tetszik, hogy köretben nagyobb a választék, mint máshol, pl. szinte mindig van joghurtos tészta, én azt szeretem legjobban.
Átlagos 2023. május 5.egyedül járt itt
Az egyik legismertebb, sok éve működő, központi elhelyezkedésű török gyorsétterem a Nyugati tér közelében a Nagykörúton. Tágas, sok asztallal, minden nap hosszú nyitvatartási idővel. Pontosan nem tudom, mióta vannak a piacon, de jó eséllyel bőven több, mint 10 éve.