Torockó Vendéglő Budapest

61.218 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel

Torockó Vendéglő Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 17.gyerekekkel járt itt
A családommal megéheztünk és a neten találtuk meg az éttermet. Az étterem nem egy szép környéken van, de megpróbáltuk. Amikor beléptünk tudtuk hogy jól döntöttünk csak minden asztalon volt egy foglalt tábla. Azért megkérdeztük, hogy szabad-e valahol egy hely. Nagy tanácskozás után kaptunk helyet. Érdemes előre foglalni! !
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Születésnapra édesanyámnak meglepetés ajándéknak találtam ki, hogy menjünk el ide. Soha előtte nem voltunk ott és így nem tudtuk, hogy kellett volna foglalni asztalt. Nagyon kedvesek voltak, bár csak beestünk, de találtak asztalt nekünk, közvetlenül a zenészek szomszédságában. Nagy tálat rendeltünk, így mivel sokféle étel volt rajta, kellett azért várni rá.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 15.a párjával járt itt
2015. május 15. -ére foglaltunk asztalt. Már vártak minket
Leültünk, rövid töprengés, keresgélés után leadtuk a rendelést. A bőség zavara volt az oka, hogy ennyit tépelődtünk rajta, mit rendeljünk. Feleségem és jómagam is egy csészés húslevest májgombóccal rendeltünk, ami rövid idő múlva meg is érkezett. Kiváló volt.
Kiváló 2015. február 15.a párjával járt itt
Nem foglaltunk asztalt, csak úgy "beestünk". Találtak nekünk egy kétszemélyes asztalt az ajtónál, de kb. 5 perc múlva át tudtunk ülni egy boxba. Érkezésünk előtt távozott eddgy nagyobb társaság. Az étlap bőséges, párom nehezen tudott választani. Az adagok hatalmasok, ízletesek, mindenkinek csak ajánlom ezt a helyet.
Torockó Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. január 9.családjával járt itt
Hangulatos hely hagyományos konyhával. Finom ételek, hatalmas adagok, jó borok, kedves pincérek. Mindehhez pénztárcabarát árak.
Többször jártunk itt családdal, mindeg meg voltunk elégedve. Amit nem tudunk együltő helyünkben megenni, azt elcsomagoltatjuk, így megvan a másnapi ebéd is.
Pár éve megnyílt a kerthelyiség is.
Újdonság: napi menü hétközben 650 Ft-os áron.
Kiváló 2014. április 23.családjával járt itt
Bátyám diplomaosztója megünneplésének zárása képpen látogattunk el ebbe az étterembe. Mikor beléptünk már akkor kellemes érzés fogott el minket, hiszen nem csak a barátságos környezet, de az élő zene is elkápráztatott minket. Kellemes hangulatban költöttük el vacsoránkat, minden étel nagyon finom volt, a kiszolgálás gyors és kiváló volt. Mindenképpen ajánlom mindenkinek, hogy egyszer térjen be ide.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 22.barátokkal járt itt
Egy baráti invitálás után jutottunk a helyre, melyet soha nem fedeztem volna fel, ha nem oda lett volna meghívásunk. Nagyon hangulatos, barátságos környezet jellemzi a helyet. Az étlap választékos és ötletes. A konyha remek, a kiszolgálás pontos, figyelmes, de nem tolakodó. A fizetésnél pedig kellemes meglepetésként ért a számla végösszege.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Többször is voltam már ezen a helyen a családommal és utána nem véletlenül tértünk vissza. Legelőször csak a "nyakunkon maradt" üdülési csekket mentünk "elszórni". X. kerületi lakosként olyan helyet kerestünk ami közel van és elfogadják az utalványt,de mégsem egy kifőzde. Tökéletesen volt a választásunk.
2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
2023. március 5.a párjával járt itt
Ez az eset ma úgy volt, hogy, na, menjünk, együnk valahol valamit, ha már a mai vállalásunkat kb. koradélután 12:30 körül be is fejeztük. Jó, de hol és mit? Kőbánya, kínai piac, majd kínai negyed, volt már párszor, de mégis mi legyen? Nejem szólt. hogy nézzük csak, étterem van arra. . . kis kanyar, parkolóhely van, hát ez mi?
Torockó Vendéglő Budapest - Külső képTorockó Vendéglő Budapest - Étel/italTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallapTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallapTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallapTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallapTorockó Vendéglő Budapest - Étel/italTorockó Vendéglő Budapest - BelsőTorockó Vendéglő Budapest - MosdóTorockó Vendéglő Budapest - BelsőTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallapTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallap
2022. szeptember 25. járt itt
A X. kerületben, Kőbányán a Martinovics téren a Torockó Éttermet mindenki ismeri. Nem is csoda, hiszen itt már több mint 100 éve, egészen pontosan 1906 óta üzemel vendéglő, melyet 1985 óta családi vállalkozásban üzemeltet a jelenlegi tulajdonos a fiaival. Így ez a kerület legrégebbi vendéglátó helye.
Torockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - Egyéb