Tortuga Étterem Budapest

2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Tortuga Étterem Budapest vélemények

2014. március 25. járt itt
Kisebb társasággal voltunk az étteremben. Kellemes a környezet,aranyosak a teknőcök. A kiszolgálás udvarias volt és pontos. Az ételek minősége rendben volt. Bőséges adagokat kaptunk,talán egy picit nagyobb odafigyelés kellett volna az ételekkel kapcsolatban. Azért a társaság nagyobbik része finom ételeket fogyaszthatott.
2014. február 5.a párjával járt itt
Az étterem a főváros belső kerületeitől jó messze található, szükség volt a GPS segítségére. A belső kialakítás egészen kiváló, egy hajó belsejében érezheti magát az ember. A lábunk alatt teknősök úszkálnak. Valentin nap alkalmából voltunk ott, emiatt - vagy talán más miatt - elég sokat kellett várni a rendelt 2 személyes tálra.
Átlagos 2018. március 23.gyerekekkel járt itt
A hangulata az étteremnek egyedi nem egy megszokott dizájn. Már belépéskor feltűnt, hogy nincs valami meleg a vendégtérben, ezért még én akinek mindenhol melege van is magamon hagytam a pulóvert amiben érkeztem. Az asztalhoz üléskor a szokásos körök, étlap, ki mit iszik stb-stb. .
Átlagos 2016. október 17.gyerekekkel járt itt
Családdal mentünk vacsorázni (4 fő). Előzetes asztalfoglalásunk volt. Azt sajnos nem tudtam, hogy előre kellene jelezni, hogy olyat szeretnék, ahol a teknősök is vannak. A bejárattal szembe kaptunk asztalt, úgy hogy még a konyhára is ráláttunk. Ezt lehet nem kellene. . . Az elkészült ételek igen sokáig várattak magukra, mire a pincére az asztalhoz vitték.
Átlagos 2015. január 6.a párjával járt itt
Párommal jártunk az étteremben, karácsony után. Nem volt teltház, az asztalunkra max. 5 percet kellett várni. Az étlap szerintem elég bőséges választékot takar, nem igazán tudtam eldönteni, hogy melyik jól elnevezett finomságot válasszam. Végül egy gyümölcsszószos csirke mellett döntöttem.
Átlagos 2014. június 18.családjával járt itt
Sajnos évről-évre csökken a színvonal. Értelmetlen amuse bouche,főtt krumpli karikán íztelen csirkemell cafat és egy karika padlizsán. Tényleg nem értem, hogy mi volt ez. . . A főételek hidegek és szárazak, a bélszín jó esetben hátszín,de ebben sem vagyok biztos. Ja,és az öt percenként előkerülő sikolyemberes szülinapi tortás hidegrázást tényleg jó lenne már elfelejteni. Ciki, bár ha van rá igény. . .
Gyenge 2020. július 4.barátokkal járt itt
Nagy társasággal voltunk a vírus mizéria után. Első nagy meglepetésem, hogy az étlap a töredékére zsugorodott, mindössze egy ízléstelen oldal, az eddigi szépen kivitelezett könyvecske helyett. A legnagyobb baj, hogy ezt a foglalásnál több telefonos beszélgetés alatt sem említette senki, így komoly hátrányból indult a hely.
Szörnyű 2017. január 22.családjával járt itt
2017. január közepén 6 fő részére foglaltunk asztalt, de már foglaláskor kérdezték - "meddig akarunk maradni"? ? ? ? ! ! Megérkeztünkkor 6 főnk ellenére egy 4 fős asztalhoz bezsúfoltak bennünket, kértünk átültetésünket, de válasz: nincs hely!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. december 3.a párjával járt itt
Többen dicsérték a helyet, de számomra abszolút érthetetlen, h miért. . . A főételek(húsok)eszméletlen sósak voltak, míg a köretek abszolút íztelenek. A húsok 1 mm-nyire klopfolva, langyosan hozva. A krumplifélék meg szárazak és szintén hidegek voltak. Az ilyen ételt nem szabad frissensültnek nevezni !
Tortuga Étterem Budapest a térképen
1203 BudapestKossuth Lajos u. 73.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo