Tortuga Étterem Budapest

Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Tortuga Étterem Budapest vélemények

2014. március 25. járt itt
Kisebb társasággal voltunk az étteremben. Kellemes a környezet,aranyosak a teknőcök. A kiszolgálás udvarias volt és pontos. Az ételek minősége rendben volt. Bőséges adagokat kaptunk,talán egy picit nagyobb odafigyelés kellett volna az ételekkel kapcsolatban. Azért a társaság nagyobbik része finom ételeket fogyaszthatott.
Szörnyű 2017. január 22.családjával járt itt
2017. január közepén 6 fő részére foglaltunk asztalt, de már foglaláskor kérdezték - "meddig akarunk maradni"? ? ? ? ! ! Megérkeztünkkor 6 főnk ellenére egy 4 fős asztalhoz bezsúfoltak bennünket, kértünk átültetésünket, de válasz: nincs hely!
Átlagos 2014. június 18.családjával járt itt
Sajnos évről-évre csökken a színvonal. Értelmetlen amuse bouche,főtt krumpli karikán íztelen csirkemell cafat és egy karika padlizsán. Tényleg nem értem, hogy mi volt ez. . . A főételek hidegek és szárazak, a bélszín jó esetben hátszín,de ebben sem vagyok biztos. Ja,és az öt percenként előkerülő sikolyemberes szülinapi tortás hidegrázást tényleg jó lenne már elfelejteni. Ciki, bár ha van rá igény. . .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. december 3.a párjával járt itt
Többen dicsérték a helyet, de számomra abszolút érthetetlen, h miért. . . A főételek(húsok)eszméletlen sósak voltak, míg a köretek abszolút íztelenek. A húsok 1 mm-nyire klopfolva, langyosan hozva. A krumplifélék meg szárazak és szintén hidegek voltak. Az ilyen ételt nem szabad frissensültnek nevezni !
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, akár csak úgy, akár alkalom okán és mindig maximálisan meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás gyors és kedves, az adagok hatalmasak. Szinte alig tudok választani, annyi finomságok kínálnak az étlapon. Még biztosan visszatérünk ide többször is.
Kiváló 2014. február 13.gyerekekkel járt itt
Izgalmas, romantikus vacsorára voltam itt párommal. Udvarias, gyors kiszolgálás várt. Az ételek a maguk módján különlegesek, elkészítésük is csodás volt. Az ízekben, minőségben sosem csalódtam(tunk). Több ízben is megfordultunk itt kettesben, illetve a családdal. Mindig az elvárt, megszokott kiszolgálás, minőségi ételek fogadtak.
Kiváló 2013. december 28.családjával járt itt
Ez egy különleges, hangulatos étterem, ahol mindenki megtalálja a kedvére való falatokat. Az étkek ízletesek, az adagok bőségesek, a személyzet, rendkívül előzékeny, kedves, ugyanakkor a gyermek vendégekkel is megtalálják a közös hangot. Akár 3-4 fős szülinapi ebédnél is rendelhető torta, melyet kosztümös, maszkos alakok - nem akármilyen - dalos kíséretében kap meg az ünnepelt.
Kiváló 2013. július 3.családjával járt itt
Idén kétszer voltunk itt, egy hónapon belül. Cuki teknősök között enni jó :) az étlap iszonyat ötletes, lelkesen olvasgattam. . . aztán. . . minden részletre figyelnek, a hangulat remek. érdemes helyet foglalni, mert elsőre nem volt hely a teknősös teremben. Az ételek igen bőségesek, egy főétel nekem bőségesen sok is volt, de annyira guszti desszertjeik voltak, h azt nem lehetett kihagyni.
Gyenge 2020. július 4.barátokkal járt itt
Nagy társasággal voltunk a vírus mizéria után. Első nagy meglepetésem, hogy az étlap a töredékére zsugorodott, mindössze egy ízléstelen oldal, az eddigi szépen kivitelezett könyvecske helyett. A legnagyobb baj, hogy ezt a foglalásnál több telefonos beszélgetés alatt sem említette senki, így komoly hátrányból indult a hely.
2018. február 6.a párjával járt itt
Vasárnap voltunk az étteremben a férjemmel egy születésnapi ebéd alkalmából, kettecskén. A bejáratban kordon és egy felirat állta utunkat, miszerint várjunk, míg beengednek és az asztalunkhoz kísérnek. Egy percen belül jött is a személyzet egy tagja, udvariasan elvette és felakasztotta a kabátunkat, majd bekísért.
Tortuga Étterem Budapest - Étel/italTortuga Étterem Budapest - Étel/italTortuga Étterem Budapest - Étel/ital
Tortuga Étterem Budapest a térképen
1203 BudapestKossuth Lajos u. 73.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo