Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Kiváló 2016. szeptember 1.barátokkal járt itt
Több mint 15 éve jártam először a Zuglói Trófeában, akkoriban nyílt, és ez volt az első étterme a láncnak. Kiváló ár-érték aránya miatt akkor is nagyon kedveltem, később a hízástól való félelmem miatt kerülni kezdtem a svédasztalos étkezéseket. Nemrég egy baráti társasággal voltunk itt újra, és ismét remekül éreztük magunkat.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. június 8., kollégákkal járt itt
Az étterem nagyon hangulatos és tágas. A kiszolgálás udvarias és gyors. A kolléganőimmel június elején leánybucsút tartottunk a vendéglőben . Mindenki meg volt elégedve az ételek minőségével, valamint azok választékával. A bőség zavara helyzet adta magát, mivel nem tudtuk, hogy mit együnk és főleg, hogy mennyit.
Kiváló 2016. január 6., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal szerveztük ide az évzáró vacsorát. A hely kicsit zsúfolt, de nagyon hangulatos. A zsúfoltság csak első látásra rémisztő, amint elhelyezkedik az ember és megkóstolja az ételeket, többé eszébe sem jut. Az ételek változatosak és finomak, a grill választékot több szakács, több vaslapon süti, ezért nem kell sokáig várni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. január 27.a párjával járt itt
Januárban ismét visszatértünk a régi kedvenc éttermünkbe. Kíváncsi voltam, hogy mióta utoljára itt jártunk, változott-e valami. Bizony változott, átrendezték a nagy termet. Nekem ez a változás nem tetszik igazán, sokkal személytelenebb és zsúfoltabb lett. Elvesztette az intimitás érzését, egy nagy térben nagyon összezsúfolták az asztalokat, megszűntek a kisebb boxok.
2014. június 17.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük a Trófea éttermeket, mert egy fix. áron nagyon finom ételeket ehetünk hatalmas választékban. Itt tényleg mindenki megtalálja a kedvére valót. Számomra szimpatikus, hogy ha ünnepelni mész hozzájuk, akkor tortával kedveskednek neked. A személyzet kedves, segítőkész és gyors. Ha kifogy a pohárból az üdítő azonnal pótolják.
2014. január 24.családjával járt itt
Névnapot ünnepeltünk, minden nagyon jó volt, mielőtt hazaindultunk, még sógornőmmel megkóstoltuk a bablevest, amelyben úszkáltak az óriás zsizsikek. Sajnos már jócskán ettünk belőle. . . Számomra a legfájóbb az volt, hogy miután szóltunk a pincérnek, nem vették le a kínálatból a levest és nem is ismerték el egyértelműen, hogy voltak benne.
Kiváló 2013. szeptember 21.barátokkal járt itt
Kiváló ételek, hangulatos hely, maximális kiszolgálás,! ! ! Csak ajánlani tudóm mindenkinek aki szereti a finom ételeket, szereti ha udvariasan kiszolgálják, akár csoportosan, akár meghitt kettesben szeretne eltölteni egy kellemes estét. Hatalmas ételválaszték, kiváló borok gondoskodnak a garantált gasztronómiai élmények szerzéséhez. Jól megközelíthető.
Kiváló 2013. szeptember 16.családjával járt itt
Étterembe elsősorban azért megy az ember, mert éhes, és mert jól szeretne lakni. Többször jártam a Zuglói Trófeában, és nyugodtan mondhatom, innen garantáltan nem távozik az ember korgó gyomorral. A kiszolgálás flottul megy, az étterem és a mellékhelyiség is tiszta, az ételek kifogástalanok.
Kiváló 2013. augusztus 27.családjával járt itt
tobbszor voltunk a trofea grill ettemem tobb ettermebe. Mi tobbszor, megallapitotuk, hogy ez az etterem, mind kozul a leg jobb. ITT nyugodt, hangulatos, jo legkorben tudjuk elvezni, a jo izlesesen,elrendezet,ettelek kinalatat. A szuletes napokat,vagy csak ha,jot es kellemes,ettkezest szeretnenk nem kerdes hogy az ettermet valasztjuk, itt meg nem csalodtunk.
Szörnyű 2022. április 10.gyerekekkel járt itt
Hatalmasat csalódtam és felháborodtam! ! ! Tegnapi nap voltam családommal 6 fő . Este 21 órára kaptunk időpontott . Megérkeztünk megkaptuk az asztalunkat . Ami jelzem 4 főre lenne kényelmes. Mi 6 főre kaptunk 4 főset. Na elindultunk ételért. Akkor jött az igazi csapás . Hidegtál alig van Sushi egyáltalán nem volt.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étlap/itallap
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen
1145 BudapestErzsébet királyné útja 5.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi
Wellness Hotel Szindbád