Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest vélemények

Gyenge 2013. december 16.családjával járt itt
Belépve egy "marha" gyűjtőhelyen éreztem magam, asztal asztal hátán, szűk helyek,10 percenkén "Boldog, Boldog Születésnapot. "A lényeg minél több vendéget bezsúfolni, minél kisseb helyre, igaz ez tűzrendészetileg némi kivetni valót von maga után. Babakocsival alig fértünk el, és folyton bocsánat szabad, és ezt 10x mire eljutottunk az asztalhoz.
2017. március 18.gyerekekkel járt itt
A Trófea étteremlánc legelső étterme, egy időben nagyon sokat jártunk ide (különösen, mielőtt megnyitott a Szerémi úti egységük). Az ételek kb. ugyanazok, mint a többi Trófeában, nagy a választék készételekből, de süttetni is lehet húsokat, halakat és egyéb tengeri bizbaszokat is.
Átlagos 2013. december 19.a párjával járt itt
Gondoltuk a párommal ma beülünk, és együtt ebédelünk itt, hiszen a Budai (III ker. ) trófea étteremben már ettünk és nem volt rossz. Teltház volt, mindenhol csak emberek, szűk helyek a wc-ig mire eljutottam útvonalat kellet terveznem és vissza is és ha valami közbejött (babakocsis) na akkor újratervezés.
Szörnyű 2013. december 6.a párjával járt itt
Régi barátunk többször mondta, hogy régen ez milyen jó hely volt, egyszer ki kéne újra próbálni, így aztán most, hogy arra jártam be is ültünk a barátnőmmel. A helységbe lépve megcsapott a nem túl kellemes emlékeket idéző vendéglátós sütés szag. Akkor még nem tudtam, hogy pont az ilyesmivel lesz a baj.
Átlagos 2019. április 5.barátokkal járt itt
Évek óta a névnapomat a zuglói TRÓFEA étteremben ünnepeljük a barátaimmal. Ami a korábbiakban mindig jól sikerült. Visszatérő vendégek név- ill. születésnapjára az étterem kedvezményt biztosít. (3-at fizet, 4-et kap)
Sajnos az utolsó alkalom eltért a megszokottól. A számla rendezésekor kértem a felszolgálótól még 1 pohár sört, amit nem kaptam meg.
Átlagos 2014. január 9., kollégákkal járt itt
Többször jártam már itt,de most legutóbb (2013 december) kicsit csalódtam! Sokkal kevesebb a választék,és a minőség sem a régi! Pl a somlói galuska valami tocsogós trutyi volt,a tejszínhab borzalmas! Nem töltötték folyamatosan a pultokat. A csülök pékné módra viszont nagyon finom volt! Remélem visszatérnek a régi minőséghez,és színvonalhoz! :))))
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2021. december 3.a párjával járt itt
Hosszú ideig zárva volt, még a járvány miatti kötelező időn túl is. Megnyitott. A belső tereken is látszik a frissülés, de enneél többet ér, hogy a pincérek kedvesebbek, a kiszolgálás figyelmesebb, végre lehet bankkártyával is fizetni. Az ételkínálat a "csendesebb" első ebédturnusban is megfelelő, az ízek a krábbinál karakteresebbek, sok apró finomság színesíti a kínálatot.
Kiváló 2019. október 18.gyerekekkel járt itt
A családommal anyósom 70. szülinapját ünnepeltük itt. Mi már többször jártunk ebben a Trófeában (családdal, munkatársakkal). Előre bejelentkeztünk. Legalább 10 család valamelyik tagjának itt tartották a szülinapját egyidejűleg. Volt köztük 1 éves, 77 éves és kerek évfordulósok. Bőséges és finom volt a kínálat főételekből és desszertekből is.
Kiváló 2017. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Családommal együtt voltunk, idős Édesanyám és pici Unokám is talált kedvére való ételeket és még üdítőitalok között is tudták válogatni Mi az ünnepi hangulat kedvéért peszgőt fogyasztottunk. Az ételek nagyon finomak és választékkal voltak. Deszertek nagyon sokfélék voltak szinte alig lehetett választani. A pincérek szinte minden területen ott voltak. Csak gratulálni tudok
Kiváló 2016. október 20.gyerekekkel járt itt
A budai egység után kipróbáltuk a zuglói Trófeát is. Itt már okosabbak voltunk és foglaltunk asztalt. Az asztalunk ugyan kicsit sötét helyen volt, de sebaj. Süttettem a szakáccsal tengeri herkentyűket és húsokat egyaránt. Micsoda óriási választék van is minden ételcsoportból és van rá 3 órád, hogy beegyél belőlük.
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Zugló Budapest - Étel/ital
Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest a térképen
1145 BudapestErzsébet királyné útja 5.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi