Tüköry Étterem Budapest
1054 Budapest, Hold u. 15.

Tüköry Étterem Budapest a térképen

Tüköry Étterem Budapest értékelése:

H-P 11:00-23:00
Szo-V 11:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, étel elvitelre ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell, HB búzasör

Tüköry Étterem Budapest bemutatkozása

Éttermünk a belváros szívében a banknegyedben található. A hold utcai piachoz közel a Batthyányi örökmécsestől mindössze 1-2 percre és a Parlamenttől 8 perc sétára helyezkedik el. Vendégeinket magyaros ételek kínálatával várjuk.
Étlapunk egy része ... Tovább >>
Étlapunk egy része hetente megújul. Ebédidőben 3 menüből vállaszthatnak, melyeknek főételei naponta változnak.

Tüköry Étterem Budapest képei

Tüköry Étterem Budapest vélemények

Balatonberény

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hat éve fordultunk meg itt utoljára, akkor írtam értékelést az étteremről. A lényeg sokat nem változott, a belső az elmúlt harminc év alatt változatlan maradt, a növekvő turista forgalom miatt a piros kockás design a magyaros ételekkel nem is igényel változást. Az étlap elég változatos, a magyaros ételek mellett vannak modernebb ételek, akár zöld körettel is, egy hús nélküli leves azért elkélne.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2015. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. április 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Tüköry étterem a Hold utcai piac mellett már sok éve működő kisvendéglő. Amikor belép az ember, mintha egy másik időbe és helyszínre csöppenne. Engem a 70-80-as évek vidéki kisvárosi hangulatát juttatta eszembe. 2-4 személyes asztalok, a falaknál boxos beülők. A falakon az egyik oldalon Szász Endre festményei, a másik oldalon francia szecessziós hangulatú plakátok vannak.
Balatonberény

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 1. - 5 látogató hasznosnak vélte
Egy október végi este látogattuk meg az éttermet párommal. 1990-1995. körül sokszor ebédeltem itt, az elmúlt 20 év alatt sem változott sokat, a belső az 1980-as éveket idézi. Az ételválaszték is a régi, a hely specialitása továbbra is a kiváló csókakői kolbászleves, amit máshol sehol sem ettem. Az ételek jóízűek, háziasak, de a miliő jóval elmarad a belváros divatos éttermeitől, bisztróitól.

Rigodon TOP étteremértékelő
2014. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járok a környékre ebédidőben, ennek a célnak tökéletesen megfelel a hely. Jó minőségű és mennyiségű ételek, változatos menü, normális kiszolgálás és elfogadható árak jellemzik az éttermet. A tisztasággal sem volt eddig problémám, bár a mosdóban még nem jártam. Bátran ajánlom azoknak akik csak csak egy gyors ebédet szeretnének elfogyasztani, de egyéb alkalmakkor is érdemes a Tüköry-t választani.

2012. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
Jó élményekkel távoztunk a Tüköryből, ezért örömmel ajánlom másoknak is. A kiszolgálás figyelmes és gyors volt. A menüsor a klasszikus piroskockás-éttermes menü, semmi csiricsáréság. . . :-) Az ételek ár-érték aránya szerintem kifejezetten jó, és a fogások nagyon ízletesek. Az adagok nagyon nagyok. Az előző értékelővel ellentétben én örömmel ajánlom mindenkinek.

2012. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legrosszabb budapesti étterem, amiben valaha jártam. A hús hideg és rágós, a hasábburgonya a legolcsóbb mirelit és tocsog az olajban. A saláta fonnyadt, muzeális zöldségekből készül, az italra húsz percet kellett várni. Az üveges sörök is melegen érkeznek. Az ételt visszaküldtük, csak az italokat fizettük ki.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.701,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.492,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 7.973 - 19.454,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.
Visegrád Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.10.27.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Tüköry Étterem BudapestX